View Single Post
Stary 11-09-2019, 08:47   #17
volarz
ford::beginner
 
Zarejestrowany: 04-11-2013
Skąd: Wrocław
Model: Ford EDGE 2.0 Ecoboost 4x4 "SPORTstyle"
Silnik: 2.0 Ecoboost 245KM
Rocznik: 2016
Postów: 17
Domyślnie Odp: dopasowanie części i zderzaków z EU do USA/Kanada

Cytat:
Napisał Tomecki1 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
dlaczego nie polecasz , bo nie chcesz używanych ?
mam zderzak tył polakierowany, z otworami 4x PDC, szukac nowego i lakierowac bez sensu, dla mnie lepiej dolny zderzak dokupic i do polakierowania oraz plastik dolny i końcówki. poskładać i gotowe.
czyż tak nie prościej ? Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Może było by i prościej jakby wszystkie części były łatwo dostępne. Moim zdaniem vtec ma trochę racji, od siebie dodam że może być to nieopłacalne.

Ja u siebie i tak musiałem kupić cały zderzak tylni więc rozpatrywałem dużo możliwości , też chciałem przerabiać i dokładać do zwykłego, elementy od wersji Sport. Moim zdaniem najtrudniej będzie znaleźć same chromowane końcówki w rozsądnej cenie. (na Aledrogo widziałem za 500 za szt.) Ze spasowaniem góry z dołem nie mam wiedzy.

Ja kupiłem cały kompletny zderzak od Sporta EU pod kolor (z PDC i światłem przeciwmgielnym+ślizgi) za 2600zł - fakt trochę szukania i negocjacji było.

Podpowiem że nie trzeba odcinać końcówek wydechu z wersji SE/SEL, mając zderzak SPORT. Elegancko się one mieszczą w te chromowane końcówki które są w zderzaku i prawie ich nie widać. Oczywiście każdy ma inne wrażenia estetyczne.
volarz jest offline   Odpowiedź z Cytatem