View Single Post
Stary 22-10-2018, 14:32   #186
roberto_s
ford::beginner
 
Imię: Robert
Zarejestrowany: 08-12-2016
Skąd: Warszawa
Model: S-max
Silnik: 2.0 Tdci
Rocznik: 2009
Postów: 22
Domyślnie Odp: Czy istnieje jakiś mocniejszy zestaw hamulcowy?

Cytat:
Napisał woro_woro Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Pytanie tylko jaki dystans.
A jak koło miałeś w górze to już obcierało? Bo widać 3 kreski, jeśli dobrze patrzę.
Dopiero zauważyłem Twoje pytanie Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.. Tak, dokręciłem lekko 3 nakrętki i próbowałem zakręcić kołem i nie dało rady.

Cytat:
Napisał woro_woro Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Ja mam "4" i wg katalogu mają chyba 7", podobnie jak Twoje.
Zaciski też masz z Xc60?

Cytat:
Napisał manieksaint Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
roberto_s U Ciebie nie jest problemem wzór felgi tylko jej parametry, osoby które mówiły że 17" wchodzi bez problemu maja felga 7.5"x17" et55 a Ty masz 7 " co daje już spora różnice. Wczoraj rozmawiałem z gościem który ma zestaw z xc90 ma felge 7"x17 ale et 48 co po przeliczeniu daje podobny parametr jak felga 7.5" z et55. Dla Ciebie najlepszym rozwiązaniem jest zakup przykrecanego dystansu i będzie po problemie.
Sprawdziłem dokładnie parametry swojej felgi i mam 7" x 17" et50. Jeśli felgi 7,5" x 17" mają et55 to płaszczyzna montażowa jest tylko o 1 mm odsunięta względem mojej (jeśli się mylę to poprawcie). W związku z tym nie ma szans żeby felgi weszły "bez problemu"Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum..
Muszę zapatrzeć się w metalowe podkładki fi 14mm i wybadać temat dystansu. Miałem drewniane grubości 8mm od syna zabawek Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. i jeszcze tak na styk wchodziła felga, ale to dość niedokładny pomiar.

@latar dzięki za cenne informacje i kalkulator. Felgi 7" mają chyba w standardzie et50, a 7,5" et55, 18" rozwiązują problem średnicą, a 20" no trzeba przyznać, że wyglądają zacnie do tego auta Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum., może kiedyś... Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
roberto_s jest offline   Odpowiedź z Cytatem