View Single Post
Stary 14-05-2019, 17:40   #19
Bungee1
ford::average
 
Imię: Maciej
Zarejestrowany: 06-02-2019
Skąd: Warszawa
Model: Edge Titanium
Silnik: 2.0 Ecoboost
Rocznik: 2016
Postów: 58
Domyślnie Odp: czujnik otwarcia maski i halogeny w zderzaku

Cytat:
Napisał vtec Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
pytanie jaki zderzak masz, EU czy US. Jak US to halogeny nie pasują, i na odwrót LEDy do EU. Temat znany i opisywany nie raz.
Jak już masz zderzak EU to po dwa kabelki na każdą stronę (halogen) podprowadzić pod BCM (nie ma wiązki do halogenów i nie ma możliwości przekodowania "przewodów"), wtedy poza halogenami można jeszcze doświetlanie zakrętów włączyć.
Odp. na 1, wiązką kabli nie ma nic wspólnego z halogenami, gdyż trzeba pociągnąć przewody. Jeżeli brakuje innych połączeń, proponuje kupno wiązki z USA, będzie wygodniej.
Odp. na 2. Nie wiem, ale możliwe że doprowadzone jest okablowanie. Dziś będę miał Edga Sport bez zderzaka i bez PDC z przodu to mogę spojrzeć.
PS. A co do za elektryk i to tak "daleko" co ww. rzeczy nie wie?
Dzięki. Zderzak EU. Odnośnie pasowania halogenów do US i odwrotnie, to wiem - wąsy belki do obcięciaGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. lub belka do wymiany.
Rozumiem, że muszę jeszcze gniazdo do H11 dokupić?
Co do wiązki, to pytałem właśnie pod kątem innych połączeń (czujnik maski, żaluzja....).
Jeszcze raz dzięki.
Bungee1 jest offline   Odpowiedź z Cytatem