Temat: [Tourneo Connect 2013-2022] wrażenia po zakupie
View Single Post
Stary 23-05-2016, 18:55   #15
Abund
ford::average
 
Imię: Krzysiek
Zarejestrowany: 01-09-2010
Skąd: Wołomin
Model: Galaxy/Tourneo Connect
Silnik: 1.9 TDI/1.5TDCI
Rocznik: 2004/2015
Postów: 103
Domyślnie Odp: wrażenia po zakupie

Cytat:
Mnie się akurat oświetlenie wnętrza podoba - kwestia gustu, natomiast też zastanawia mnie o co chodzi z tą zaślepką w konsoli podsufitowej - mam wersję titanium, więc max wypas - a mam zaślepkę.
Co do lampki to spróbuj w nocy zapalić światło tylko nad fotelem pasażera. Trochę to niewygodne. Też mam titanium i mam tą zaślepkę a patrząc na zdjęcia z allegro taka od focusa mk4 by pasowała

Cytat:
Napisał jaceks Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Może antena gps?
Co do porównania z galaxy: Gal ma szerzej rozstawione fotele i tyle, stąd szerszy tunel.
W connectie titanium może być podłokietnik w środkowym tunelu.
Nie ma jeszcze w akcesoriach siatki grodziowej za drugim rzędem siedzeń Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Tam samo Grand nie ma półki zasłaniającej bagażnik (pewnie mogłaby się złamać pod za dużym obciążeniem)
Z ciekawostek: Grand Turneo Connect jest tej samej szerokości co Galaxy. Natomiast jest 3 cm krótszy. Ponadto 200kg lżejszy.
Ja porównuję z galaxy rocznik 2004, różnica długości to ze 40 cm, podłokietnik na tunelu środkowym mam, ale twierdzę że taki w oparciu fotela jest lepszy. Siatka grodziowa jest mi na plaster wolałbym klasyczną roletę w bagażniku.


Cytat:
Napisał jaceks Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Co do akcesoriów - PL jest dla Forda trochę trzecim światem, inne dodatki i opcje wyposażenia są na EU a trochę inne na PL. Co prawda w tym roku ma być standaryzacja...
Polecam zajrzeć na stronę amerykańską w opcji jest sejf w podłokietniku Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.


Krzysiek
Abund jest offline   Odpowiedź z Cytatem