View Single Post
Stary 13-03-2017, 10:35   #1
mskgs
ford::advanced
 
Zarejestrowany: 10-07-2015
Skąd: Kraków
Model: Mazda 3
Silnik: 2.0 Skyactiv-G 150 KM
Rocznik: 2022
Postów: 313
Domyślnie 1.5 EcoBoost automat - czy ktoś jeździ(ł) ?

Witam.

Potrzebuję informacji na temat silnika 1.5 EcoBoost sparowanego z automatyczną skrzynią biegów. Czy ktoś używa samochodu z takim połączeniem ? Może to być Focus, Mondeo, C-Max - obojętne. Potrzebuję opinii użytkowników, jak to połączenie się sprawuje - czy w miarę jedzie, ile spali, jak płynnie zmienia biegi itd.. Niestety w internecie nie ma praktycznie opinii na temat tej skrzyni, a dealerzy z mojej okolicy nie posiadają żadnego samochodu demo w takiej konfiguracji. Ogólnie wychodzi na to, że nikt tego nie kupuje Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Gdzieś znowu czytałem, że skrzynia jest dziwna, a samochód wyje i nie jedzie.
Być może będę się przymierzał do nowego Focusa, a trochę mi się nie chce już machać lewarkiem, więc celowałbym w automat. Wszystkie stare tematy są raczej sprzed 2 lat i nie zawierają żadnych konkretów, może teraz już znajdzie się ktoś, kto może coś powiedzieć na ten temat. Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Z góry dzięki,
Pozdrawiam.
mskgs jest offline   Odpowiedź z Cytatem