View Single Post
Stary 13-06-2017, 17:54   #3
Rijndael
ford::professional
 
Zarejestrowany: 24-04-2008
Skąd: Warszawa
Model: -
Silnik: -
Rocznik: -
Postów: 1,175
Domyślnie Odp: Zasady wystawiania ogłoszeń - dziwne łączenie tematów

Czytałem ten punkt, ale przecież on nie mówi o tym, żeby wszystko wrzucić do jednego tematu tylko żeby części grupować w tematach (liczba mnoga, czyli nie w jednym temacie, tylko, jak sądzę, według tematyki). I tak właśnie robiłem, np. felgi, opony, dekle w jednym, pakiet RS (zderzaki, detale zderzaków, progi, lotka) w drugim itd. Czyli grupowałem je według tematyki, tak, żeby całość była przejrzysta dla osób, które tych części szukają.

Jaki ma sens połączenie pakietu stylistycznego (części stylistyczne) z short shifterem (część mechaniczna) w jednym temacie? Wydaje mi się, że bardzo niewielki, natomiast do tematu o short shifterze dołączyłbym z czasem inne części mechaniczne.

Czy dobrze rozumiem intencje twórcy regulaminu i mogę w ten sposób wystawiać te części? Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Jeszcze raz zaznaczam, ze nie jestem handlarzem, nie zarabiam na tym, a wszystkie części pochodzą z mojego prywatnego auta, które było zresztą opisywane na tym forum.
Rijndael jest offline   Odpowiedź z Cytatem