View Single Post
Stary 09-12-2020, 19:08   #2
Marek191
ford::beginner
 
Avatar Marek191
 
Imię: Marek
Zarejestrowany: 14-10-2008
Skąd: Kraków
Model: Focus Kombi Mk2
Silnik: 1.8 TDCi 115 KM
Rocznik: 2007
Postów: 48
Domyślnie

Witam

Jestem szczęśliwym posiadaczem Pumy od Lipca.

Wersja: Titanium
Dodatkowo pakiety: Winter + Driver Assistance
Silnik: 1.0 125KM
Śr. spalanie: 6.33L (dystrybutor) 6.1 z komputera
Przebieg: 3 300 km

Przesiadłem się z FF MK2 1.8 TDCi 115KM Kombi i palił tyle samo w tych samych warunkach, po tych samych drogach przy też dynamicznym stylu jazdy. Generalnie pozytywnie zaskakuję ekonomicznością i nie odstaje dynamiką nawet przy > 120 km/h
@fordpolska Dobra robota, Zadowolony użytkownik Forda Puma 1.0 125KM Titanium. Samochód przyciąga spojrzenia, praktyczny, szybki i oszczędny. Nie tylko wygląda dynamicznie/sportowo ale i jeździ jak na Forda przystało: zwinnie i jak po szynach przy > 120 km/h.



Zalety:

- oszczędny
- zrywny, elastyczny silnik nawet przy >130km/h
- pojemny, foremny bagażnik 456L !!
- pewne prowadzenie, nie czuje się gorzej niż w Focusie MK2 !
- Tryby jazdy, szczególnie Sport zmienia auto w narowistego kociaka
- masaż foteli, podgrzewana szyba+ fotele+kier.
- 166 cm prześwit
- zwrotność , idealnie czuje się w mieście
- kamera wysokiej jakości
- dobra widoczność
- dobre wyciszenie
- mocne światła LED( tylko drogowe są zwykłe)


Wady:

- dość wąskie wnętrze(fiesta jako platforma)
- zawieszenie: twarde(jędrne, chyba z małym skokiem jak wyczułem)dla mnie to Plus ale podkreślam żeby nie liczyć na Francuski komfort czy nijakość /miękkość Skody


Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Wysłane z mojego SM-G970F przy użyciu Tapatalka

NIE CYTUJEMY CAŁYCH POSTÓW , A ZWŁASZCZA GDY ZNAJDUJĄ SIĘ BEZPOŚREDNIO NAD TWOIM


Zapomniałem jeszcze jedna Wada:

- widać czasami wyraźnie paski od ogrzewania przedniej szyby szczególnie pod słońce.

Pomaga troche zmiana ustawienia fotela. Jest niestety troszkę gorzej niż w FF MK2. Polecam jazdę testową bo niektórym to może myślę przeszkadzać. Ja jestem przyzwyczajony



Wysłane z mojego SM-G970F przy użyciu Tapatalka

Ostatnio edytowane przez SRS ; 11-12-2020 o 17:31
Marek191 jest offline   Odpowiedź z Cytatem