View Single Post
Stary 20-01-2018, 08:17   #28
Matych
ford::expert
 
Avatar Matych
 
Imię: Marek
Zarejestrowany: 13-06-2010
Skąd: Warszawa
Model: Mondeo MK5 Titanium
Silnik: 2.0TDCI PS 209 by HEKO
Rocznik: 2017
Postów: 3,755
Domyślnie Odp: Różnica w wyswietlaczach i jaka skrzynia biegów

Zanurkowałem i dla dobra nas wszystkich połamałem prawie kręgosłupGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. niestety w wypasionym titanium z końca 2017 nagrzewnicy brak.-jest tylko plastikowa klapka zaślepka.W ETIS jest to chyba w opisie pojazdu-(bez nagrzewnicy pomocniczej) jak sprawdziłem.PTC to są 3 grzałki równolegle 3 przewody zasilania,masa i sterowanie z modułu komfortu(w focusie to był moduł GEM) wszystko to musi być aktywowane kompem.Żeby udzwignać taka grzałkę w Focusie montowany był przy ogrzewanej przedniej szybie i siedzeniach alternator 150A(były montowane 3rodzaje(100,120,150A).Jeśli włączymy wszystko z szybami z siedzeniami i podgrzewaniem kierownicy to pobór jest tak duży że alternator tego nie ogarnia i moduł komfortu ograniczy i rozdzieli moc według jego wytycznych pracy.W prawie każdym Focusie 2 była wiązka schowana pod wykładziną i wystarczyło dołożyć grzałkę i aktywować,tutaj na razie nie znalazłem.
Załączone Obrazki
Typ Pliku: jpg 3b6d6a564d919508c39579e0c62a.jpg (14.3 KB, 31 wyświetleń)
Matych jest offline   Odpowiedź z Cytatem