View Single Post
Stary 15-12-2017, 19:00   #61
HardRockfan
ford::beginner
 
Zarejestrowany: 10-06-2016
Skąd: Kraków
Model: Mondeo MK5 Vignale 180KM PS 4x4 Ruby Red+Nero
Silnik: 2.0 TDCI 180 KM
Rocznik: 2017
Postów: 19
Domyślnie Odp: St-line + pakiet stylizacyjny 2 + pakiet titanium

Ceramika może i droga ale wosk to tylko połysk i nic więcej, przy ceramice otrzymujesz jeszcze utwardzenie powierzchni co wg mnie nie jest sprawą bagatelną. Jak już wcześniej pisałem użytkuję auto z tą powłoką od lipca i nie mam żadnej rysy pochodzącej z mycia auta czy przy klamkach od paznokci, mało tego podczas ostatniej trasy na Włochy zagapiłem się i najechałem na taki ok 30 cm plastikowy pachołek oddzielający pasy ruchu, przywaliło tak że byłem przekonany że zderzak do wymiany, a tu o dziwo nic, cały szlif ( ślad plastiku w miejscu kontaktu z ceramiką ) zszedł pod palcem to samo z drzwi, praktycznie zero śladów. Tak więc złego słowa na ceramikę nie mogę powiedzieć.


Cytat:
Napisał siebek Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Ja od siebie polecę Carpro Hydro2 dla leniwych Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Ładować 2k zł w ceramikę z którą trzeba się później pieścić to według mnie średni pomysł. Lepiej raz w roku nałożyć dobry wosk i w międzyczasie używać Carpro Hydro2 i efekt pewnie będzie nawet lepszy.

Ktoś tu miał wstawić zdjęcia czarnej podsufitki... Czekam z niecierpliwością Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
HardRockfan jest offline   Odpowiedź z Cytatem