View Single Post
Stary 15-12-2017, 21:19   #63
kaan1
ford::expert
 
Avatar kaan1
 
Imię: Andrzej
Zarejestrowany: 12-11-2015
Skąd: KRA
Model: MK5
Silnik: 180 KM
Rocznik: 2016
Postów: 2,054
Domyślnie Odp: St-line + pakiet stylizacyjny 2 + pakiet titanium

Cytat:
Napisał biner Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Dobry wosk 100 zł do tego cleaner 80zł i ewentualnie glinkę za 30 i masz zestaw na 3 lata spokojnie
Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Wosku sam robił nie będę, mam opory - trzeba jednak pod to glinkować i dobrze doczyścić. No i nakładanie samego wniosku też wymaga trochę wprawy. Ja na umyta i wysuszoną ceramikę daję taki płynny detailer. Auto ładnie błyszczy a dodatkowo znikają ewentualne smugi po myciu i suszeniu. Tyle że wosk kapitalnie podnosi głębię tego lakieru

Bump:
Cytat:
Napisał siebek Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Ładować 2k zł w ceramikę z którą trzeba się później pieścić to według mnie średni pomysł.
Wziąłem, gdyz dostałem promocyjnie za 1.2k zł jako stały klient. Nie musze się męczyć z woskiem. No i brud się kapitalnie łatwo spłukuje na myjce. Po deszczu woda schodzi dużymi kroplami nawet przy wolnej jeździe i nie pozostają zacieki. No i nie mam praktycznie żadnej rysy - mimo ze myję ręcznie często, więc zawsze jest jakieś ryzyko - nie mówiąc już o "ocieraczach podmarketowych"

Ostatnio edytowane przez kaan1 ; 15-12-2017 o 21:23
kaan1 jest offline   Odpowiedź z Cytatem