View Single Post
Stary 15-03-2020, 19:10   #21
dziadson1
ford::beginner
 
Imię: Bartek
Zarejestrowany: 03-08-2015
Skąd: Sosnowiec
Model: Ford Mondeo V
Silnik: 2.0 ecoblue 150KM
Rocznik: 2020
Postów: 10
Domyślnie Odp: ecoblue 2.0 150KM. lifting nowy silnik

Zgadza się focus też nie grzeszy przestronnością lecz jest nieco szerzej z tyłu i na nogi z tylu rownież. Lecz tak jak mówisz nie jest to klasa mondeo więc raczej nie kupie go. Co do skody tak...jest ona dosyć przestronna w środku lecz nie ma w sobie nic co by mnie przyciągało. Lubie spojrzeć czasem na moje auto przez okno i powiedzieć że jest ladne Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. skoda octavia na pewno taka nie jest! Oczywiście dla mnie. Nowa skoda rzeczywiście jest odrobinę ladniejsza, ale auto nowe musze miec teraz w tym miesiącu...niestety ale tak wszystko się ułożyło że nie mogę czekać. Muszę wziąć to co salony mają na placu. Decyzja podjeta. Biorę tego mondeo w dieslu. Fajnie wyposażony titanium praktycznie wszystko ma co trzeba kolor czarny. Nowy diesel myślę że te 5lat w leasingu posluzy mi bezawaryjnie a pozniej zobaczymy....Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
dziadson1 jest offline   Odpowiedź z Cytatem