View Single Post
Stary 23-11-2020, 05:21   #89
rav 75
ford::professional
 
Imię: Rafał
Zarejestrowany: 16-03-2016
Skąd: uć
Model: ford focus 3 i pół
Silnik: spalinowy
Rocznik: 2017
Postów: 1,164
Domyślnie Odp: Opony wielosezonowe - hit czy kit

Cytat:
Napisał Mortal_Kombat Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Nokian już u mnie odpada po znalezienie tego tematu https://forum.autokacik.pl/index.php...-weatherproof/ jak wyglądają po dwóch, trzech latach to tragedia.
Kolega ma Michelin CrossClimate w dwóch autach - Audi A3 '16 i Bmw 4 '14,obydwa auta z mocnymi dieslami,po 1.5 roku użytkowania wyglądają podobnie jak Nokiany w linku,co ciekawe tylko na przedniej osi (Bmw i Audi). Z racji przebiegów aut wykluczam jakiekolwiek uszkodzenia zawieszenia zwarzywszy że wspomniany właściciel aut jest właścicielem sporego serwisu samochodowego.

Cytat:
Napisał kumpel Fordzika Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Odświeżę temat Kochani Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Czy te wielosezonówki to się rozwijają konstrukcyjnie , idzie to ku lepszemu, da się na tym latem jeździć. Niedługo skończą żywot jeszcze z fabrycznego montażu Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. w moim Focusie i choć mam dwa komplety to się zastanawiam czy może na wiosnę kupić wielosezonowe. Robię rocznie 10-12 tys km, ale też po autostradach południa Europy spory udział w przebiegu. Chorwacja, Hiszpania, Włochy nie zajadę ich tam po 5-6 tys km wypadzie ?
Czy np te mają sens ?
https://www.oponeo.pl/dane-opony/uni...0t-c#250916468
Te opony z linku nie przemawiają do mnie z powodu głośności,Focus nie jest autem dobrze wyciszonym i na sporym dystansie od hałasu można dostać hopla. Jeżdżę podobnie,dystans roczny na poziomie 12-15 tyś km.,miasto - łódź,z podobnym problemem się mierzyłem,ostatecznie wybrałem 2 komplety opon sezonowych,suma za opony wyszła 300 złotych więcej za dobre wielosezonowe.
rav 75 jest offline   Odpowiedź z Cytatem