View Single Post
Stary 15-04-2017, 06:30   #11
analyzator
ford::average
 
Zarejestrowany: 08-03-2010
Skąd: lublin
Model: Focus Kombi Red Edition / Lexus CT200h
Silnik: 1,5eb@heko / mambodżambo
Rocznik: 2017/2018
Postów: 190
Domyślnie Odp: Zakup nowego EB. Kilka pytań do kolegów, którzy już kupili. Cena, opjce itd.

Cytat:
Napisał edmun Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Door protector jak najbardziej. Mi przy malowaniu drzwi popsuli (chyba nie ściągnęli tej plastikowej osłonki jak ściągali drzwi do malowania), założyli nową lotkę, wczoraj się rozpadła. Wina - nie nałożyli żadnego kleju na łączeniu zawiasu z tą "lotką". Jak lotka lata luźno przy mocniejszym otwieraniu/zamykaniu - to się nie zaskoczyła i została między drzwiami a ramą drzwi (nie schowała się do końca przy zamykaniu). Po wielkanocnej przerwie dostanę nową lotkę.

Co do reszty to odpiszę po weekendzie.
Zdziwiło mnie nieco jak zobaczyłem w katalogu wczoraj że ST-Line tak bardzo jest "poniźej" Titanium. Myślałem (kiedyś) że ST Line to Titanium z lepszym wyglądem zewnętrznym.

Felgi - 17" w sam raz. 18" są twarde. 16" za małe.
Hej

Pisząc o lotce mówisz o tym protektorze? Nie bardzo załapałem.

Zabiłeś mi gwoździa bo nie bardzo nawet porównywałem ofertę cennikową titanium i stline więc porównałem. W titanium fabrycznie jest sync3, konsola premium, tempomat i autoklima czyli graty które w stline wymagają dopłaty. Przy 1,5/150 cennikowo 2300zł różnicy. Gwóźdź zabity podwójnie. Ale nie oddam czarnej podsufitki i usportowionego zawiasu.
analyzator jest offline   Odpowiedź z Cytatem