Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Forum Ogólne > Strefy klubowe > strefa|zachodniopomorska
Rejestracja FAQ Kalendarz Dzisiejsze posty Szukaj

Komunikaty

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 15-06-2024, 16:12   #1
maVVU
ford::amateur
 
Imię: Mariusz
Zarejestrowany: 14-06-2024
Skąd: Szczecin
Model: Szukam :)
Silnik: .
Rocznik: 2024
Postów: 2
Domyślnie ASO Szczecin lub okolice

Hejka Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Znalazłem kilka postów na forum odnośnie ASO z Ustowa czy Pomorskiej, ale najwcześniejsze były z 2013-2014. I tutaj pytanie Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Planuje zakup fordzika które ASO polecacie do zakupu i serwisowania auta? A może warto zrobić wycieczkę do Gorzowa?

Zakup to raczej prosty temat, kwestia wyboru najlepszej oferty, natomiast bardziej interesuje mnie kwestia serwisu, bo napewno będę chciał przedłużać gwarancję.

W starszych postach przodowała opinia, że mimo wszystko Pomorska lepsza niż Ustowo, ale kryształ mimo wszystko to nie był Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Historie o wymianach widmo przerażają, nie mam czasu po każdej wizycie jechać do zaufanego mechanika, żeby sprawdzić, czy zrobili to co mieli.

Ktoś wie jak jest teraz?

maVVU jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 21-06-2024, 07:24   #2
kolopeter
ford::professional
 
Zarejestrowany: 05-06-2007
Skąd: Szczecin
Model: S-max FL, Ecopasqda st-line,Edge 2fl
Silnik: 2.0 tdci, 1.0 w 3 cyl at6, 2.0 w 4cyl at8
Rocznik: 2010,2018,2019
Postów: 1,756
Domyślnie Odp: ASO Szczecin lub okolice

większość ludzi powie ci Pomorska. troszkę chamska obsługa jest w Ustowie. chociaż mogliby udawać ... wozi mnie firma , która ma dużo fordów. opinia ta sama co moja, a zadałem z ciekawości pytanie kierowcy :"gdzie naprawiają auta" i wylało się z niego. czasami cos tam kupowałem i słuchałem jak ludzi obsługują. Ogólnie mają wywalone na ludzi, bo i tak przyjedziesz.

Zależy ile jeździsz. na przeglądzie to i tak filtry i olej i nic więcej, może zatrąbią jeszcze. jak niedużo, to ... przez 2 lata nie będziesz miał prawdopodobnie z nimi kontaktu, a jak już zajedziesz na rozszerzoną to i tak będą kombinować , aby jakiejś drobnostki nie zrobić, bo minęły ci 2 lata( przyjechałem może tydzień po podstawowej). w rozszerzoną to się wczytaj. grosze kosztuje , ale ... patrz wyżej. u mnie odbiło się o ford Polskę, aby łaskawie podkleili odchodzącą listwę, która drażniła mnie od zakupu auta. wystarczyło dać placka kleju do szyb pod listwę ... może i powinienem jechać do nich wcześniej, ale stwierdziłem , ze zrobię to przy przeglądzie.
co do kupna...
rozesłałem po kilku salonach zapytanie o konkretny model. bez problemu odrazu dostałem dużo lepsza ofertę niż w Ustowie .
W Ustowie przy serwisie w zasadzie pokazali mi fakulca , "bo nie kupiłem auta u nich"(taki komentarz misia co brał auto na serwis). jazda próbna , to najlepiej dookoła komina , żebyś nie nabijał kilometrów , bo przecież auto trzeba sprzedać(następny komentarz sprzedawca). Wolałem jechać do Opola po auto. Tam dostałem lepsza cenę. Później wydzwaniał gościu z Ustowa i dawał następne zniżki, ale i tak daleko było jeszcze do Opola. ogólnie staram się nie jeździć do nich.
A w sumie to miałbym jeszcze jakieś historie , ale ... szkoda czasu.
a może jeszcze cos dopisze . raz miałem sytuacje, gdzie na częściach był jakiś taki młodszy gościu i naprawdę starał mi się pomóc, bo nie znalem europejskiego numeru części.
__________________
SZCZECIN, miasto nad morzem

Ostatnio edytowane przez kolopeter ; 21-06-2024 o 07:30
kolopeter jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 24-06-2024, 11:16   #3
maVVU
ford::amateur
 
Imię: Mariusz
Zarejestrowany: 14-06-2024
Skąd: Szczecin
Model: Szukam :)
Silnik: .
Rocznik: 2024
Postów: 2
Domyślnie Odp: ASO Szczecin lub okolice

widzę opinie na temat Ustowa się pokrywają, w międzyczasie zebrałem kilka po znajomych i tak dokładnie takie jak kolega pisze

zakup padł na Gezet w Gorzowie, lepsza cena i lepsze podejście do klienta

będzie tylko trzeba podjąć decyzje czy latać do Gorzowa na przeglądy właśnie po to, żeby nie usłyszeć, że "nie u nas kupione auto" czy jednak na pomorskiej, ale to mam min. rok na podjęcie decyzji Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
maVVU jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz



Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 04:55.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.