Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Forum Ogólne > Ford Garage > Kupujemy auto
Rejestracja FAQ Kalendarz Dzisiejsze posty Szukaj

Komunikaty

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 20-01-2014, 11:57   #1
wdfx
ford::beginner
 
Avatar wdfx
 
Zarejestrowany: 20-01-2014
Skąd: Lublin
Model: Focus
Silnik: 1.8B
Rocznik: 2008
Postów: 15
Domyślnie Focus MK2

Witam!

Rozglądam się za Focusem MK2 jednak do tej pory nie miałem jeszcze z nimi doczynienia więc chciałem się poradzić. Potrzebuje kompaktowe kombi do miasta w miarę dobrze wyposażony za kwotę do 15 tys.

Z tego co wyczytałem 1.6 benzyna jest stosunkowo tania w utrzymaniu ale z tego co widziałem wyposażenie chyba będzie słabe w takiej wersji. W sumie zależy mi głównie na podgrzewanej przedniej szybie, elektrycznych lusterkach (ei.szyby to już chyba standard) klimatyzacji oraz jakieś radio ze sterowaniem. Nie potrzebuję bolidu wyrosłem już z tego, auto ma być ekonomiczne i praktyczne.

Czy za takie pieniądze kupi się coś rozsądnego i jaką wersje możecie mi polecić?

wdfx jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 20-01-2014, 12:56   #2
abu_lodz
ford::beginner
 
Imię: Artur
Zarejestrowany: 01-07-2012
Skąd: Łódź
Model: Mondeo Mk4
Silnik: 2.0 Pb
Rocznik: 2008
Postów: 28
Domyślnie Odp: Focus MK2

Cytat:
Napisał wdfx Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Czy za takie pieniądze kupi się coś rozsądnego i jaką wersje możecie mi polecić?
Mam od 4lat mk2 1.6 benz (2006) HB, wersja Amber czy Silver (polska salonowka w najnizszej wersji). Wszystko czego pragniesz w tej wersji jest czyli podgrzewane szyby (obie) lusterka i dysze spryskiwaczy, el. szyby lusterka, klima manualna a pamietaj ze to podstawowy wariant... Z samochodem absolutnie nic przez caly okres uzytkowania sie nie dzialo - tylko rzeczy eksploatacyjne.

Moge Ci ze spokojnym sercem polecic... Co do ceny to w komisie oferowano mi za niego 16tys w ramach rozliczenia za Mondeo mk4... wiec realnie za 16-18tys kupisz cos pewnego (polskiego) z tego rocznika. Sprowadzone z zachodu beda duzo lepiej wyposazone i byc moze tansze(?). Gdybym nie ochota/kaprys na posiadanie Mondeo to na ekspoatacje Focusa jeszcze przez kilka lat patrzyl bym ze spokojem.

Jedna uwaga jesli lubisz jezdzic troche szybciej to 1.8benz jest lepszym wyborem bo spalanie nieduzo wieksze a frajda...

Ostatnio edytowane przez abu_lodz ; 20-01-2014 o 12:59
abu_lodz jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 20-01-2014, 14:34   #3
wdfx
ford::beginner
 
Avatar wdfx
 
Zarejestrowany: 20-01-2014
Skąd: Lublin
Model: Focus
Silnik: 1.8B
Rocznik: 2008
Postów: 15
Domyślnie Odp: Focus MK2

A jeśli chodzi o trwałość, który silnik benzynowy jest lepszy?
wdfx jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 20-01-2014, 16:37   #4
Fisha
ford::average
 
Imię: Krzysztof
Zarejestrowany: 04-07-2013
Skąd: Będzin
Model: Fiestka, Mondek, Insignia
Silnik: 1.6 TDCi, 2.0 TDCi, 2.0 CDTi
Rocznik: 2005, 2008, 2013
Postów: 88
Talking Odp: Focus MK2

pewnie 2.0...
Fisha jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz



Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 17:38.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.