Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Samochody > Ford Galaxy
Rejestracja FAQ Kalendarz Dzisiejsze posty Szukaj

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 14-03-2015, 17:17   #1
m@rros
ford::amateur
 
Zarejestrowany: 14-03-2015
Model: było Scorpio
Silnik: 2.0
Rocznik: 1990
Postów: 2
Domyślnie Co to za nagrzewnica ?

witam Panie , Panowie Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
potrzebuję pomocy w dopasowaniu części do modelu auta
mianowicie - mam "na zbyciu" nową nagrzewnicę której numery niby seryjne nic mi nie pokazują w googlu i nie wiem do czego ewentualnie ją proponować
najbliżej znalazłem namiar na "Forda Galaxy 1994-2000" - ale znów nie wiem jakie są wymiary
wrzucę fotki może ktoś pomoże - z góry dziękuję za wszelki odpowiedzi
Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

mam nadzieję że "wbiłem" w odpowiedni dział Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.


Ostatnio edytowane przez m@rros ; 16-03-2015 o 12:23
m@rros jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 16-03-2015, 15:06   #2
RudyTDI
ford::average
 
Imię: Paweł
Zarejestrowany: 20-08-2012
Skąd: Jawor
Model: Galaxy
Silnik: 2.0 TDCI 163km at@mt
Rocznik: 2011
Postów: 64
Domyślnie Odp: Co to za nagrzewnica ?

Sprawdź dokładne wymiary i porównaj z [Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ] nagrzewnicami, powinna któraś pasować z zamienników oferowanych na Intercarsie, i już będziesz wiedział czy to jest do galaxa :] Sprawdzałem w ETCE ale tam są numery VW a nie forda.

Ostatnio edytowane przez RudyTDI ; 16-03-2015 o 15:11
RudyTDI jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 16-03-2015, 17:52   #3
wojtekn
Moderator
 
Avatar wojtekn
 
Imię: Wojtek
Zarejestrowany: 08-07-2010
Skąd: Poznań
Model: Galaxy MK2
Silnik: 2,3 Benzyna z LPG
Rocznik: 2000
Postów: 796
Domyślnie Odp: Co to za nagrzewnica ?

Chłodniczka nagrzewnicy czy jak kto tam woli w nazwie do MK1 powinna mieć numer (najnowszy) taki:

95NW-18B539-AD.

Lecz jak się cofamy to pojawia się: 95NW-18B539-AB. Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Więc możliwe że błędny numer jest naklejony tzn. chodzi o literkę M bo reszta się zgadza. Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Ostatnio edytowane przez wojtekn ; 20-03-2015 o 09:37
wojtekn jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 17-03-2015, 13:13   #4
bartixr
ford::expert
 
Imię: Bartek
Zarejestrowany: 26-03-2011
Skąd: Moskwa
Model: Galaxy
Silnik: AFN 150KM, ASB - AG4. Znowu mało :(
Rocznik: 98
Postów: 2,159
Domyślnie Odp: Co to za nagrzewnica ?

chińczyki się pomylili i przewrócili do góry nogami W Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
bartixr jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 19-03-2015, 22:19   #5
m@rros
ford::amateur
 
Zarejestrowany: 14-03-2015
Model: było Scorpio
Silnik: 2.0
Rocznik: 1990
Postów: 2
Domyślnie Odp: Co to za nagrzewnica ?

sorry że z opóźnieniem - wielkie dzięki Panowie Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
jedna literka a tyle zmienia
m@rros jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 11:17.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2026 DragonByte Technologies Ltd.