Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Forum Ogólne > Ford Garage > Blacharstwo/lakiernictwo
Rejestracja FAQ Kalendarz Dzisiejsze posty Szukaj

Komunikaty

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 22-09-2007, 11:40   #1
BIG ANGELO
ford::average
 
Imię: Marcin
Zarejestrowany: 04-06-2007
Skąd: wlkp
Model: mondeo mk III
Silnik: 2,2 tdci
Rocznik: 2006
Postów: 84
Domyślnie Fordowski lakier -> kiepska sprawa,rdza

Witam, wiem że podobnych tematów było juz troche , ale zazwyczaj chodziło o rdze na dole drzwi zarówno przednich jak i tylnich od strony środkowej. Z tym na jakis czas sobie poradziłem stosując [Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ] tworzy fajna powłoke na która nawet bez podkładu mozna malować, producent pisze nawet że powłoka ta powstrzymuje nawet do roku rdze nawet bez malowania. Ja walnąłem na to czarny Hamereit czy jak sie to pisze i jest ok.
Ale tym razem chodzi mi o cos innego. Zauważyłem że lakier odchodzi pod lusterkami i to z jednej jak i z drugiej strony. Mam mondka MkIII 2001 rok i troche dziwne ze w takim miejscu odchodzi lakier. Przy drzwiach sie nie dziwie bo tam zbiera sie woda ale pod lusterkami???? Normalnie tego nie widziałem przy zakupie, dopiero po 3 tyg użytkowania jak myłem auto akurat se tak nachyliłem i patrze a tam brakuje lakiero mniej wiecej okrąg o srednicy 1 cm. Z drugiej strony tak samo no i oczywiscie rdza.
Czy można tym odrdzewiaczem zrobić to miejsce pod lusterkiem??? czy nic sie nie sanie z lakierem???? Bo jak robiłem ni drzwi to najpierw zjechałem troche papierem ściernym i na to farba ale tam nie widac wiec nie musi byc jakos super git a tu pod lusterkami jakbym miał zniszczyc sobie lakier bedzie h..... . Co wy na to??? Jak u was jest??? Moze tez nie djzeliscie ze tak macie. :fcp5

__________________
ZAPRASZAM DO GALERII ZDJĘĆ
BRONX 2007, IST 2007, MALTA CAR AUDIO 2007 i INNE


http://picasaweb.google.pl/Big82Angelo
BIG ANGELO jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 18-10-2007, 19:37   #2
DZIDA_ZGO
ford::average
 
Zarejestrowany: 21-07-2007
Skąd: Zgorzelec (DZG)
Postów: 152
Domyślnie

To jeszcze nic...Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Większość NOWYCH Transitów przede wszystkim kolory białe te składane w Polsce i sprzedawane w salonach jako promocje cenowe (czyli wyciąga się z nich wszystko co cenne a potem niektóre elementy dorzuca się jako gratisy przy zakupie) mają taki super lakier żeby tylko gołą blachę zakryć. Po prostu na podstawową blachę (chyba raczej odtłuszczoną) nakłada się jedną warstwę lakieru. Sądzę, że nawet bez utwardzacza i powłoki ochronnej Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Po niecałym roku użytkowania auta zauważyłem małe kropeczki rdzy na bokach auta :fcp15 . Żadne nadkola, progi czy spody drzwi a normalnie na największych powierzchniach blachy Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

To jest promocja dopiero Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Na szczęście Transity odwdzięczają się innymi zaletami Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
__________________
2fast4U
DZIDA_ZGO jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz



Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 19:55.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.