![]() |
|
|||||||
|
Dołącz teraz!
|
|
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum! |
![]() |
|
|
Narzędzia wątku | Przeszukaj ten temat |
|
|
#1 |
|
ford::advanced
![]() Zarejestrowany: 25-12-2004
Skąd: Kraków
Postów: 306
|
Szukam dobrego warsztatu w Krakowie. Dobrze by było jakby sie znał na Fordach a jeszcze lepiej na escortach. Mam do roboty wachacze, gumy stabilizatora oraz cos mi cieknie plyn chlodniczy.
Mam nadzieje, ze mi ktos pomoze. |
|
|
|
|
|
#2 |
|
ford::beginner
![]() Zarejestrowany: 28-08-2005
Postów: 10
|
Spróbuj u Węgrzyna na Łowińskiego, ceny mają prawie jak w ASO, z terminami jeszcze gorzej ale są za dużą firmą żeby spiepszyć robotę. No i mają sklep z częściami do prawie wszystkiego na miejscu u siebie Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
|
|
|
|
|
|
#3 |
|
ford::amateur
![]() Zarejestrowany: 14-09-2005
Skąd: małopolska
Postów: 5
|
Nie polecam Węgrzyna.
Na Al.29 Listopada jest od maja ABC Fokus mają orginały taniej jak w fordzie i są tani. tel.4202025. A Węgrzyn jak go zapytałem co tak długo wymienia klocki w Cordobie żony to się wydarł "A co pan ku.....wa myśli że to łatwa robota jak śruby nie moge odkręcić"Mechanik nie powinien tak sie zachować .A Węgrzyn to cwaniak.
__________________
Antex |
|
|
|