![]() |
|
|||||||
|
Dołącz teraz!
|
|
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum! |
![]() |
|
|
Narzędzia wątku | Przeszukaj ten temat |
|
|
#1 |
|
Postów: n/a
|
Po uruchomieniu silnika kontrolka ładowania gaśnia na ok 30 sekund po czym zapala się. zy znaczy to ,że alternator jest uszkodzony ?? Proszę o pomoc w postaieniu diagnozy.
|
|
|
|
#2 |
|
ford::advanced
![]() Zarejestrowany: 11-09-2007
Skąd: Rumia
Model: C-Max
Silnik: 2.0TDCi
Rocznik: 2008
Postów: 457
|
Weź miernik w łapki i sprawdz ile pokazuje voltów. Nikt na odległość tego nie zrobi Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Mogą to być kable gdzieś po drodze/regulator/szczotki. A na drugi raz rzeczy techniczne zadajemy w odpowiednich działach Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. |
|
|
|
![]() |
| Narzędzia wątku | Przeszukaj ten temat |
|
|