Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Forum Ogólne > Ford Garage > Kupujemy auto
Rejestracja FAQ Kalendarz Dzisiejsze posty Szukaj

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 14-05-2018, 14:28   #1
Dwidzioski
ford::amateur
 
Imię: Dawid
Zarejestrowany: 14-05-2018
Skąd: Pruszcz Gdański
Model: mondeo mk5
Silnik: 2.0
Rocznik: 2015
Postów: 0
Domyślnie Pomóżcię rozszyfrować raport vin

Dzień dobry wszystkim chciałbym kupić forda mondeo z za wielkiej wody wpadła mi w oko taka oferta [Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]
sprawdziłem vin i wyszło mi coś takiego [Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ],20171109_104633.jpg,20171109_112813.jpg powiedzcie mi czy na podstawie takich wiadomości kupić to auto z góry dziękuje za pomoc

Jeśli zrobiłem coś nie tak to przepraszam ale pisze tutaj pierwszy raz i jeszcze wszystkiego nie ogarniam

Dwidzioski jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 14-05-2018, 15:14   #2
Gimnastikball
ford::advanced
 
Zarejestrowany: 28-11-2006
Skąd: Nowy Tomyśl
Model: Focus MK1
Silnik: 1,8pb
Rocznik: 2002
Postów: 332
Domyślnie Odp: Pomóżcię rozszyfrować raport vin

Kwestia jakości wykonania naprawy.

Zabezpieczenie korozyjne, mastyki i tak dalej.

Geometria do sprawdzenia, podłużnica niby nie dostała, ale jak będzie strzelony na wózku to juz tego nie wyprowadzisz.
Gimnastikball jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 14-05-2018, 15:29   #3
adamze27
ford::beginner
 
Avatar adamze27
 
Imię: Adam
Zarejestrowany: 21-01-2018
Skąd: Puck
Model: Mondeo MkV
Silnik: 2.0EB
Rocznik: 2016
Postów: 0
Domyślnie Odp: Pomóżcię rozszyfrować raport vin

hmmm,w sumie po fotach to aż takiej wielkiej tragedii nie było Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. tylko tył i prawy błotnik Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. ale jak to USA,przeznaczenie na złom i nie przeznaczony do wywozu Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. a czy on jest wyciągany czy włożona ćwiartka to trzeba właściciela pytać,bo tylko uszkodzone auta opłaca się sprowadzać ze Stanów Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. przedni zderzak też ma inny odcień niż błotnik
adamze27 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 14-05-2018, 15:48   #4
Dwidzioski
ford::amateur
 
Imię: Dawid
Zarejestrowany: 14-05-2018
Skąd: Pruszcz Gdański
Model: mondeo mk5
Silnik: 2.0
Rocznik: 2015
Postów: 0
Domyślnie Odp: Pomóżcię rozszyfrować raport vin

No właśnie o to chodzi że sam nie wiem co o tym myśleć, chcę dzisiaj wysłać tak firmę sprawdzającą auta przed zakupem 4 stówki ale zaoszczędzić mogę więcej jeśli to złom a interesuje mnie dlaczego szkoda całkowita jeśli tylko tył dostał może tam nie opłaca się naprawiać
Dwidzioski jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 14-05-2018, 17:24   #5
tiga1916
ford::average
 
Imię: Karol
Zarejestrowany: 07-03-2016
Skąd: Białystok
Model: Focus mk1 Mondeo mk3 2.0 tdci
Silnik: 1.6
Rocznik: 2003
Postów: 179
Domyślnie Odp: Pomóżcię rozszyfrować raport vin

Nie wiem czy dobrze myślę ale taka firma pewnie zacznie od sprawdzenia jego historii po vin i wyjdzie oczywiscie ze byl uszkodzony. Zapewne w takiej sytuacji dostaniesz odpowiedz ze auto jest nie warte zakupu itd. Szkoda chyba kasy, tak mi sie przynajmniej wydaje
tiga1916 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 14-05-2018, 19:06   #6
czeslaw555
ford::average
 
Avatar czeslaw555
 
Imię: Czesław
Zarejestrowany: 26-11-2008
Model: LB
Silnik: 2.0 HDi
Rocznik: MK5
Postów: 100
Domyślnie Odp: Pomóżcię rozszyfrować raport vin

to może też stuknięty ale z UE ? Cena brutto ok 13400€ do negocjacji, może sporo do urwania, nie wiem
Szkoda wg dna była 20-30 tys € (malowanie maski tam to koszt ok 800€, to jako odnośnik) Przebieg wg. sprzedającego 5 tys km [Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]

Bump: WF0EXXWPCEGD07984
__________________
Pozdrawiam

Ostatnio edytowane przez czeslaw555 ; 14-05-2018 o 19:10
czeslaw555 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 15-05-2018, 09:45   #7
Dwidzioski
ford::amateur
 
Imię: Dawid
Zarejestrowany: 14-05-2018
Skąd: Pruszcz Gdański
Model: mondeo mk5
Silnik: 2.0
Rocznik: 2015
Postów: 0
Domyślnie Odp: Pomóżcię rozszyfrować raport vin

Dzień dobry firmę wysłałem zobaczymy co odpowie po sprawdzeniu przekazałem im ze samochód z usa i miał kolizje, właściciel mówi ze była wstawiana ćwiartka, klapa, błotnik i szpachli jak najmniej ze względu na czujniki lakieru wydaje mi się ze sprowadził samochód na sprzedaż bo mają go od listopada żona ze jeździ nim od stycznia a w maju już sprzedają. Dziękuje koledze za odnośnik do drugiego Mundka rzeczywiście fajna oferta z kąt ta strona? bo nie mogłem nic przeczytać
Dwidzioski jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 15-05-2018, 15:17   #8
adamze27
ford::beginner
 
Avatar adamze27
 
Imię: Adam
Zarejestrowany: 21-01-2018
Skąd: Puck
Model: Mondeo MkV
Silnik: 2.0EB
Rocznik: 2016
Postów: 0
Domyślnie Odp: Pomóżcię rozszyfrować raport vin

Litwa Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
adamze27 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 15-05-2018, 15:18   #9
czeslaw555
ford::average
 
Avatar czeslaw555
 
Imię: Czesław
Zarejestrowany: 26-11-2008
Model: LB
Silnik: 2.0 HDi
Rocznik: MK5
Postów: 100
Domyślnie Odp: Pomóżcię rozszyfrować raport vin

aaa jasne , sorki. Tak to Litwa, auto jest krajowe, kupione w LT salonie, itd. Litwa należy do UE Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Parę informacji Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
[Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]
__________________
Pozdrawiam

Ostatnio edytowane przez czeslaw555 ; 15-05-2018 o 17:12
czeslaw555 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 16-05-2018, 08:52   #10
Dwidzioski
ford::amateur
 
Imię: Dawid
Zarejestrowany: 14-05-2018
Skąd: Pruszcz Gdański
Model: mondeo mk5
Silnik: 2.0
Rocznik: 2015
Postów: 0
Domyślnie Odp: Pomóżcię rozszyfrować raport vin

Czeslaw555 powiedz mi czy masz może więcej ofert tego samochodu w tej konfiguracji z Litwy i powiedz mi bo na ogłoszeniu jest cena 11000 euro a ty mówisz o 13400 czy to cena z transportem czy jak to wygląda bo jechać po samochód na Litwę to jakoś trochę daleko
Dwidzioski jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz



Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 18:32.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.