Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Samochody > Ford Ka
Rejestracja FAQ Kalendarz Dzisiejsze posty Szukaj

Komunikaty

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 25-12-2014, 16:09   #1
Angelika1993
ford::amateur
 
Zarejestrowany: 25-12-2014
Model: KA
Silnik: 1.3
Rocznik: 1997
Postów: 1
Domyślnie Centralny zamek z pilota nie działa, auto nie odpala.

Witam. pisze tu ponieważ szukam pomocy. Do sedna , tak więc mój ford ka nie chce odpalić mianowicie wsadzam kluczyk , kontrolki nie świecą tylko radio działa. Zazwyczaj otwierałam auto z pilota lecz pewnego pięknego dnia piot nie chce zadziałać a więc otowrzyłam ręcznie wsadzam kluczyk a tu nic tylko radio sie włacza. Raz miałam podobny problem jak wsiadłam do auta i przez przypadek zamkłam się w srodku , sytuacja była identyczna po otwarciu auta oczywiscie z pilota wszystko grało. W czym tkwi problem ? Bateryjka w pilocie jest raczej ok.


Ostatnio edytowane przez lukaszek_socho ; 25-12-2014 o 16:42
Angelika1993 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 25-12-2014, 16:32   #2
radek9103
ford::professional
 
Avatar radek9103
 
Imię: radek
Zarejestrowany: 24-08-2013
Skąd: WWE i Zielonka
Model: KUGA
Silnik: 2.0 tdci
Rocznik: 2011
Postów: 1,271
Domyślnie Odp: Nie odpala ;(

A co się dzieje jak przekręcasz kluczyk żeby odpalił?? Tu raczej wina akumulatora.
__________________
BMW E36 1.8IS -> VW GOLF 4 1.4 16V ->MONDZITSU 2.0 TDDI MONDEO MK4 2.0 TDCI BLACK PANTHER FOCUS MK2 1.6 TDCIobecnie KUGA MK1 2.0 TDCI BLACK PANTHER
<a href=http://forum.fordclubpolska.org/signaturepics/sigpic198702_1.gif target=_blank>http://forum.fordclubpolska.org/sign...ic198702_1.gif</a>
radek9103 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 25-12-2014, 16:38   #3
lukaszek_socho
ford::professional
 
Imię: x
Zarejestrowany: 19-08-2009
Model: x
Silnik: x
Rocznik: x
Postów: 1,259
Domyślnie Odp: Nie odpala ;(

Cytat:
Napisał Angelika1993 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
...Raz miałam podobny problem jak wsiadłam do auta i przez przypadek zamkłam się w srodku...
Sugeruje mi to, ze auto ma dokładany sterownik centralnego zamka, być może również alarm lub odcięcie zapłonu. Teraz koleżanka nie otworzyła auta z pilota i jakieś zabezpieczenie nadal jest włączone. Zabezpieczenie jest pewnie wpięte w obwód stacyjki i bez rozłączenia zabezpieczenia samochód zachowuje się jak bez włączonego zapłonu. Kierunki, dmuchawa, stop i światło cofania też nie działają?

Spróbuj naciskać otwieranie zamka siedząc w aucie i przytykając pilota w różne miejsca deski rozdzielczej. Może pilot będąc blisko odbiornika zadziała i uda Ci się przywrócić zapłon. Jeśli tak nie zamykaj już auta pilotem do czasu naprawy sterowania.

Ostatnio edytowane przez lukaszek_socho ; 25-12-2014 o 16:48
lukaszek_socho jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz



Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 21:26.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.