Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Samochody > Ford Mondeo
Rejestracja FAQ Kalendarz Dzisiejsze posty Szukaj

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 17-06-2014, 00:08   #1
PatrykCugi
ford::amateur
 
Imię: Patryk
Zarejestrowany: 16-03-2014
Skąd: Zawidów
Model: Mondeo
Silnik: 2.0 TDDI
Rocznik: 2002
Postów: 5
Domyślnie Błąd sterwonika pompy ? Wyniana Filtra i Jezdzi !

Ford Mondeo MK3 2.0 TDDI 115KM 2002r
Problem zaczal sie od tego ze autko nie chcialo mi odpalic,dopiero po paru strzalach odpalilo.Kiedy przyjechalem do domu zostawiłem autko na podworku na jakies pare godzin,chcialem je pozniej odpalic i.... nic,kreci kreci i nic,zaskoczyl na chwile i po chwili zgasl.Laweta i do mechanika.Na kompie pokazalo blad sterownika pompy ;/ z tego co sie orietuje jest to duzy koszt(jezeli ktos za dokladny prosilbym o uswiadomienie mnie o cenie).W tym rzecz ze duzo czytalem na ten temat i bardzo duzo osob pisze ze blad sterownika pompy nie musi oznaczac jego koniec ! Co musze sprawdzic ? pomozcie !Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. dodam jeszcze ze czulem spadek mocy w ostatnim czasie i dymienie na bialo kiedy auto bylo odpalane na zimnym silniku. !

mechanik zadzwonil i mowil ze wymienil filtr paliwa i o dziwo odpalil ale dalej jest blad sterownika ;/ mam jeszcze jedno pytanie chodzi o to czy w tym autko przyczyna tego moze byc pomocnicza pompka paliwa znajdujaca sie przy baku ?

dodam jeszcze ze mechanik stwierdzil ze jest to uklad common rail ? i ze on sie tym nie zajmie i trzeba wyslac pompe do regeneracji ;o
mowil ze w moim mondziaku nie ma pompki pomocniczej przy baku,mozliwe ?


Ostatnio edytowane przez PatrykCugi ; 17-06-2014 o 12:09 Powód: Nowe info
PatrykCugi jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 21:46.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2026 DragonByte Technologies Ltd.