Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Samochody > Ford Mondeo
Rejestracja FAQ Kalendarz Dzisiejsze posty Szukaj

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 29-09-2014, 16:13   #1
unitra
ford::amateur
 
Zarejestrowany: 29-09-2014
Model: Mondeo
Silnik: 1,6
Rocznik: 1993
Postów: 1
Domyślnie Montaż pasa bezpieczeństwa

Witam! Mam problem z zamontowaniem pasa przedniego, prawego w Mondeo mk1. Auto z 1993r. Czy ktoś byłby w stanie krok po kroku wytłumaczyć mi jak mam tego dokonać? Pas został wymontowany przez kogoś innego i nie mam teraz pojęcia jak go zamontować. Dodatkowo osoba ta prawdopodobnie nie zablokowała napinacza, ponieważ mimo wielu prób rozwinięcia pasa z "rolki" nie chce drgnąć. Czytałem "Sam naprawiam samochód" i przeorałem cały internet, ale tam o tym nie ma nic napisane. Pozdrawiam!

unitra jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 19:03.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2026 DragonByte Technologies Ltd.