![]() |
|
|||||||
|
Dołącz teraz!
|
|
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum! |
![]() |
|
|
Narzędzia wątku | Przeszukaj ten temat |
|
|
#1 |
|
ford::amateur
![]() Imię: arkadiusz
Zarejestrowany: 01-07-2014
Skąd: jaroslaw
Model: ford mondeo
Silnik: 1.6
Rocznik: 1996
Postów: 1
|
Witam wrzystkich jestem nowy na tym forum i mam problem ze swoim mondeo mianowicie mam przedmuchy z korka wlewu oleju zaznacze ze wymienilem tloki pierscienie szlif glowicy wczesniej tez to bylo kurcze pomuscie niemam juz sily
Bump: Nie wiem jak mam sobie z tym poradzic moze to jest wina separatora Ostatnio edytowane przez SRS ; 20-10-2016 o 11:09 |
|
|
|
|
|
#2 |
|
Moderator
![]() Imię: Wojtek
Zarejestrowany: 08-07-2010
Skąd: Poznań
Model: Galaxy MK2
Silnik: 2,3 Benzyna z LPG
Rocznik: 2000
Postów: 796
|
@arklan
poczytaj i popraw się Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
https://pl.wikipedia.org/wiki/Interpunkcja |
|
|
|
|
|
#3 |
|
Postów: n/a
|
A co Ci to przeszkadza, przecież dym wylatuje przez rurę wydechową, a nie przez korek, i chyba nie jeżdzisz z otwartym .
Jeżeli po wymianie pierścieni masz inne objawy, jak branie oleju, tak jak brał, tak bierze to przyczyna jest inna, jak opiszesz jakie masz objawy , to zastanowimy sie, jakie tego przyczyny. A z pod korka dymi każdemu, jednemu więcej innemu mniej . |
|
|
|
#4 |
|
ford::specialist
![]() Imię: Michał
Zarejestrowany: 09-07-2015
Skąd: Warszawa
Model: Fokus C-MAX
Silnik: 1.8 Duratec / LPG - KME
Rocznik: 2004
Postów: 540
|
Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.Pytanie zasadnicze co autor dokładnie ma na myśli pisząc przedmuchy.
__________________
Powszechność stosowania nie jest wyrocznią słuszności. |
|
|
|
|
|
#5 |
|
Postów: n/a
|
Według mnie, to odkręca korek, lekko unosi i słyszy dudnienie oraz wydostające się opary z dymem spod korka. Bo nie sądzę, że nie ma uszczelki pod korkiem wlewu oleju, i jak silnik pracuje wydostaje sie tamtędy dym, i pisze że ma przedmuchy.
Może napisze, jak to jest. |
|