![]() |
|
Dołącz teraz!
|
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum! |
![]() |
|
Narzędzia wątku | Przeszukaj ten temat |
![]() |
#1 |
ford::amateur
![]() Imię: Krzysztof
Zarejestrowany: 31-07-2024
Skąd: R.SL
Model: S-max
Silnik: 1.6 ecoboost
Rocznik: 2013
Postów: 2
|
![]()
Witam serdecznie, mamy pytanie dotyczące miejsc montażowych bagażnika... Czy też wam pęka ta mastyka czy to coś co jest wokół gwintów? Czy też te miejsca macie takie "wypukłe"? Mam w planach montaż boxa i trochę się obawiam czy to bezpieczne. Czy te gwinty trzymają się tylko na tej mastyce? Wrzucam zdjęcia:
[Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ] [Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ] Ostatnio edytowane przez Yamaha ; 05-06-2025 o 21:01 |
![]() |
![]() |
![]() |
#2 |
ford::expert
![]() Imię: Rafał
Zarejestrowany: 11-01-2006
Skąd: Wrocław
Model: S-MAX
Silnik: 2.0 Duratec HE
Rocznik: 2010
Postów: 3,248
|
![]()
O konstrukcję (wzmocnienia/stabilność/bezpieczeństwo) miejsc montażowych się nie musisz obawiać. Natomiast popękana powłoka lakiernicza lub masa uszczelniająca w okolicy miejsc montażowych oznacza, że tamtędy przedostaje się lub w najbliższej przyszłości zacznie się przedostawać woda do środka. Dlatego trzeba te miejsca zabezpieczyć.
|
![]() |
![]() |