![]() |
|
|||||||
|
Dołącz teraz!
|
|
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum! |
![]() |
|
|
Narzędzia wątku | Przeszukaj ten temat |
|
|
#1 |
|
ford::amateur
![]() Imię: grzesiek
Zarejestrowany: 01-06-2015
Skąd: włodawa
Model: ford galaxy
Silnik: 2.0
Rocznik: 1997
Postów: 8
|
Witam mam problem z escortem a mianowicie czy temperatura na dworze jest dodatnia czy ujemna za każdym razem ma problemy z odpalaniem i trzeba świece grzać!!!jakie mogą być tego przyczyny???dziękuję za pomocne porady!!!
Ostatnio edytowane przez mariusz gorzów ; 11-03-2017 o 15:54 |
|
|
|
|
|
#2 |
|
ford::average
![]() Imię: Mariusz
Zarejestrowany: 12-09-2012
Skąd: Gorzów
Model: C-Max/ Opel Combo
Silnik: 1,6 TDCi/1,7 CDTi
Rocznik: 2008/ 2005
Postów: 135
|
prosze uzyc szukajki.
__________________
i Opel Combo 1,7D 2005r![]() ![]() Pozdrawiam Mariusz |
|
|
|
|
|
#3 |
|
ford::beginner
![]() Imię: Kuba
Zarejestrowany: 09-02-2015
Skąd: TST
Model: Mondeo
Silnik: 2.2 TDCI
Rocznik: 2006
Postów: 36
|
Ten typ juz tak ma. Muszą być dobre świece, świeży olej najlepiej 10w40, możesz zamontować mocniejszy rozrusznik od Focusa mk1 o mocy 2.1kw. Podstawą jest mocny akumulator 720a prądu rozruchowego i 74ah. Ile masz przelotu? Może już kompresji nie być.
|
|
|
|
|
|
#4 | |
|
ford::specialist
![]() Zarejestrowany: 04-04-2008
Skąd: dolnośląskie, DSW
Model: tucson
Silnik: 2.0d
Rocznik: 2005
Postów: 713
|
Cytat:
Najprawdopodobniej miał kiedyś zerwany pasek i po naprawie zaworów głowica jest nieszczelna. Kompresję na cylindrach może sprawdzić warsztat naprawiający diesle z tym że auto musi stać tam kilkanaście godzin żeby ostygło. Tyle co mogę napisać bo bywało w przeszłości. Yo. P.S. Najciekawsze jest to "trzeba świece grzać". Chodzi Ci o to że kilka razy czy że masz opcję "nie grzania"... :-)
__________________
... |
|
|
|
|
|
|
#5 | |
|
ford::amateur
![]() Imię: grzesiek
Zarejestrowany: 01-06-2015
Skąd: włodawa
Model: ford galaxy
Silnik: 2.0
Rocznik: 1997
Postów: 8
|
Cytat:
fiodor poszedł na części a chodziło o to że przy odpalaniu za każdym przekręceniem kluczyka grzanie świec było |
|
|
|
|
![]() |
| Narzędzia wątku | Przeszukaj ten temat |
|
|