Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Samochody > Ford Focus

Komunikaty

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 20-03-2023, 20:07   #1
markos12818
ford::amateur
 
Imię: Marcin
Zarejestrowany: 20-03-2023
Skąd: Łódź
Model: Focus
Silnik: 1.6 TDCI
Rocznik: 2012
Postów: 1
Domyślnie Nierówna praca rozgrzanego silnika 1.6TDCI

Witam. Jestem nowy tutaj i przeglądając inne fora nie znalazłem odpowiedzi na mój przypadek, a mianowicie auto to ford focus mk3 z silnikiem 1,6 tdci 115km. Auto odpala bez problemu przyśpiesza jeździ normalnie bez żadnych błędów na desce rozdzielczej po dobrym rozgrzaniu silnika oraz przy temperaturach powyżej zera czyli 10 stopni na zewnątrz i po przejechaniu gdzieś ok 40 km może mniej chwilowe spalanie na komputerze wacha się między 0,3 a 0,2 z przewagą na 0,2 i w tym momencie czuć na postoju jak silnik nierówno pracuje drży, przerywa ale jak włącze klimatyzację obroty podnoszą się na 0,5 problem zanika. Byłem na komputerze u mechanika zrobił kodowanie wtryskiwaczy jeszcze raz i było dobrze ale gdzieś przez 4 miesiące teraz znów to samo. PRoszę o poradę lub odesłąnie do wątku jeśli był temat już poruszany.

markos12818 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz

Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Przeszukaj ten temat:

Zaawansowane wyszukiwanie

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 00:23.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2026 DragonByte Technologies Ltd.