![]() |
|
|||||||
|
Dołącz teraz!
|
|
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum! |
![]() |
|
|
Narzędzia wątku | Przeszukaj ten temat |
|
|
#1 |
|
ford::average
![]() Imię: Michał
Zarejestrowany: 18-11-2020
Skąd: Śląsk!
Model: Focus mk2
Silnik: 1.6 TDCi
Rocznik: 2005
Postów: 73
|
Cześć. Korzystał ktoś z BLS u swojego ubezpieczyciela? Warto tak, zamiast kopać się z ubezpieczycielem sprawcy? Jakieś doświadczenia? Porady?
Dzięki z góry! Wysłane z mojego motorola one vision przy użyciu Tapatalka |
|
|
|
|
|
#2 |
|
ford::average
![]() Zarejestrowany: 18-02-2013
Model: Focus mk3 USA
Silnik: 2.0 (160KM) 6DCT250
Rocznik: 2015
Postów: 65
|
Właśnie jestem w trakcie. Sprawca w Compensa ja w PZU. Od zgłoszenia do decyzji pierwszej wypłaty 3tygodnie. W sumie nie wiem czy to z powodu BLS czy dlatego, że podobno Compensa nie ma podpisanej umowy z PZU. Niezależnie jednak od formy likwidacji cały proces i tak zakończył się podpisaniem umowy z fordowskim warsztatem bo jako osoba fizyczna uzyskałem 75% zwrotu mojego oszacowania. Warsztat wystawi fakturę na 200% i to przejdzie bez mrugnięcia okiem. Szkoda mi tylko korespondencji, robienia zdjęć i rozmów z agentem ubezpieczyciela skoro warsztat robił to ponownie.
Wysłane z mojego SM-A600FN przy użyciu Tapatalka |
|
|
|
![]() |
| Narzędzia wątku | Przeszukaj ten temat |
|
|