Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Forum Ogólne > Ford Garage > Tuning
Rejestracja FAQ Kalendarz Dzisiejsze posty Szukaj

Komunikaty

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 18-01-2009, 21:55   #1
white999
ford::advanced
 
Avatar white999
 
Zarejestrowany: 07-09-2008
Skąd: Zabrze
Model: Mondeo 1
Silnik: 1.8 16V benzynka + podtlenek :)
Rocznik: 1996
Postów: 222
Domyślnie [mk1] pomysly na zmiany

Witam, jako że standardowy wygląd mondka znudził mi się a samochód ze strony technicznej jest na 5+, chciałbym go trochę odświeżyć wizualnie na początku wiosny.
Myślę o delikatnych zmianach Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Do głowy przyszło mi jak narazie zmiana tylnych lamp na red clear (to już praktycznie pewne Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. ), pozbycie się oznaczeń,białe lub przydymione boczne migacze, końcowy wydech po dwóch stronach, przyciemnione szyby, renowacja felg (mam chromy ale poodłaził, felgi pójdą do piaskowania a następnie lakier biały lub kremowy) a w środku kremowa lub biała skóra (w zależności jako kolor trafi na felgi). Ma ktoś może jakiś ciekawy pomysł ?Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. nawet chętnie wysłucham najdrobniejszego szczegółu .

Na koniec do głowy przyszło mi jeszcze polakierowanie klamek i listwy bocznej.
Załączone Obrazki
Typ Pliku: jpg mondeotylmale.jpg (123.5 KB, 244 wyświetleń)

white999 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 19-01-2009, 08:31   #2
maxx von sydow
 
Postów: n/a
Domyślnie Re: [mk1] pomysly na zmiany

Zamiast tych wszystkich pierdół sugeruje porządne zawieszenie + tulejki od powerflexa .
  Odpowiedź z Cytatem
Stary 19-01-2009, 09:11   #3
qrzyh
ford::average
 
Avatar qrzyh
 
Zarejestrowany: 14-05-2008
Skąd: Gliwice/Katowice/Zgorzelec
Model: Mondeo Ghia
Silnik: 1,8 16V
Rocznik: grudzien 1995r
Postów: 66
Domyślnie Re: [mk1] pomysly na zmiany

HehGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Ja rowniez mam mk1 tylko, ze w kombi i rowniez powaznie mysle nad zmianami w aucie, z tym ze u mnie bedzie to polegalo na wrzuceniu 2.0 silnika lub przynajmniej gratow od niego, pozniej zawieszenie, wieksze felgi z szerszymi oponkami juz mam :fcp3 , a o wygladzie pomysle jak zakoncze zmiany mechaniczne czyli jeszcze na tylne lampy "red white" moje autko poczeka :fcp12
qrzyh jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 19-01-2009, 18:49   #4
norbi333
ford::professional
 
Zarejestrowany: 16-06-2007
Skąd: S-KI
Model: Ford Edge
Silnik: 2.0 biturbo 238 koni
Rocznik: 2020
Postów: 1,211
Domyślnie Re: [mk1] pomysly na zmiany

Ja i siebie zrobiłem takie trzecie światło stopu
Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
__________________
Aktualnie Ford Edge 2020r i Opel Insignia GSI 2019 r
norbi333 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 19-01-2009, 20:08   #5
white999
ford::advanced
 
Avatar white999
 
Zarejestrowany: 07-09-2008
Skąd: Zabrze
Model: Mondeo 1
Silnik: 1.8 16V benzynka + podtlenek :)
Rocznik: 1996
Postów: 222
Domyślnie Re: [mk1] pomysly na zmiany

dzieki za zainteresowanie. Więc tak, nie myśle o większym silniku, ten ma bardzo mały przebieg a moc w zupelnosci mi wystarcza. Dla mnie mondek to bardziej limuzyna rodzinna niz samochod sportowy. Do zabawy mam motor Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Zawieszenie wymienione cale na nowe jednak bez zadnej gleby. Na wiosne mdo dostanie nowe oponki o mniejszym profilu i taka gleba wystarczy mu w zupelnosci. pzdr
white999 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 19-01-2009, 21:55   #6
maxx von sydow
 
Postów: n/a
Domyślnie Re: [mk1] pomysly na zmiany

No tak to co innego.
Ja mam Forda do zabawy a na co dzień jeżdżę japońską taczuchą .
Dlatego myślałem swoimi kategoriami w tym temacie :fcp26
  Odpowiedź z Cytatem
Stary 13-02-2009, 20:20   #7
white999
ford::advanced
 
Avatar white999
 
Zarejestrowany: 07-09-2008
Skąd: Zabrze
Model: Mondeo 1
Silnik: 1.8 16V benzynka + podtlenek :)
Rocznik: 1996
Postów: 222
Domyślnie Re: [mk1] pomysly na zmiany

Widzial ktos moze felgi ze scorpio polakierowane na czarny kolor? ( te ze zdjecia )
white999 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz



Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 13:33.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.