Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Forum Ogólne > Ford Garage > Sprzęt Audio/CB/GPS
Rejestracja FAQ Kalendarz Dzisiejsze posty Szukaj

Komunikaty

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 04-05-2010, 18:24   #1
pupek86
ford::advanced
 
Avatar pupek86
 
Zarejestrowany: 10-11-2009
Skąd: Ostróda
Model: Mondeo Titanium S
Silnik: 2.0 TDCi 163 KM
Rocznik: 2013
Postów: 343
Domyślnie instalowanie nowego radia

witam wszystkich. co musze zrobic zeby zamontowac nowe radio w miejsce fabrycznego, chodzi o to czy musze rozebrac pol deski rozdzielczej czy stykna tylko boczne obudowy na wysokosci radia i skrzyni biegow? radio mam z ramka i dodatkowo zakupilem zaslepke zeby nie bylo dziury po wyjeciu radia fabrycznego.

pupek86 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 04-05-2010, 18:34   #2
maxas
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: instalowanie nowego radia

A radio które jest zamontowane jest rozmiaru 2 DIN ??? Z tego co napisałeś wnioskuje że tak właśnie jest.Wyciągnięcie jego nie jest problemem. Po bokach są takie dziurki:-)Tam trzeba (najlepiej odpowiednim kluczem do wyciągania tego typu odbiornika) pogrzebać i wyczepić je :-)Wychodzi gładko:-) Nie zapomnij tylko o kostce ForD - ISO to jakieś 10 zł podpinasz do niej swoje radio i gitara:-)

Ostatnio edytowane przez maxas ; 04-05-2010 o 18:50
  Odpowiedź z Cytatem
Stary 04-05-2010, 18:36   #3
Sindrome
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: instalowanie nowego radia

Nie musisz zdejmować boczków, swoje wyjąłem w/g instrukcji, a potem włożyłem zwykle 1DIN i jeszcze miejsce na bluetootha Nokii zostało Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
  Odpowiedź z Cytatem
Stary 10-05-2010, 11:51   #4
Makubo
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: instalowanie nowego radia

gdzie kupiłes te zaślepki do radia, bo tradycyjne radia są mniejsze. Noi i czy sam montowałeś nowe radio czy u mechanika?
  Odpowiedź z Cytatem
Stary 10-05-2010, 14:24   #5
pupek86
ford::advanced
 
Avatar pupek86
 
Zarejestrowany: 10-11-2009
Skąd: Ostróda
Model: Mondeo Titanium S
Silnik: 2.0 TDCi 163 KM
Rocznik: 2013
Postów: 343
Domyślnie Odp: instalowanie nowego radia

Cytat:
Napisał Makubo Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
gdzie kupiłes te zaślepki do radia, bo tradycyjne radia są mniejsze. Noi i czy sam montowałeś nowe radio czy u mechanika?
np [Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]

na allegro jest tego pelno
pupek86 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 13-05-2010, 20:28   #6
Makubo
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: instalowanie nowego radia

Dzięki, zamówiłem już u Bartexa ramkę z pułeczką Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
  Odpowiedź z Cytatem
Stary 15-05-2010, 11:37   #7
wombat
ford::average
 
Avatar wombat
 
Zarejestrowany: 04-12-2007
Skąd: Łódź
Model: Mondeo mkII kombi
Silnik: 1.8 benzyna + gaz
Rocznik: grudzień 1998
Postów: 140
Domyślnie Odp: instalowanie nowego radia

Właśnie co zamontowałem radio w moim mondku. Oprócz radia zakupiłem zestaw: ramka, kabekli-przelotki z kostkami, druty do wyjmowania i przelotke do wtyczki antenowej.

Wyjęcie starego radia: czas 10 min z czego 5 to delikatne wyciaganie kabli (poprzedni właściciel cos chyba tam kombinował)
Założenie nowego: 15 minut

Ramkę dałem od dołu, radio weszło na bardzo dopasowany 'wcisk' bez półkieszeni (ta ani się nie mieściła z powodu ramki ani też nie mogła być stabilnie zamontowana w takiej 'górnej pozycji) radio trzyma się na mur-beton.

Głośniki w dalszym ciągu orginalne i jak na razie nie wymieniam. Radio w samochodzie służy do tego aby nie kimnąć w korku Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. a nie do audiofilskiego rozkoszowania się dźwiękiem.
__________________
kiedyś byłem niezdecydowany ale teraz media już mi wszystko wytłumaczyły i już wiem, że łżą jak psy
wombat jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz

Tagi
mondeo mk2 , montaż radia , radio



Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 18:17.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.