Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Forum Ogólne > Strefy klubowe > strefa|mazowiecka
Rejestracja FAQ Kalendarz Dzisiejsze posty Szukaj

Komunikaty

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 23-05-2024, 16:52   #1
s-max LTM 2.5T
ford::amateur
 
Imię: Jerzy
Zarejestrowany: 23-05-2024
Skąd: Warszawa
Model: S-MAX
Silnik: 2.5T
Rocznik: 2008
Postów: 0
Domyślnie Serwis s-max

Hej

Szukam serwisu w Warszawie dla 2.5t 220km rocznik 2008 silnik Huwa w s-maxie

Do wymiany kolodwumasowe i poduszki silnika. Generalnie coś nie rowno chodzi.

Znacie jakiego eksperta a nie magika typu Zibicar :)

s-max LTM 2.5T jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 21-08-2024, 12:53   #2
Kangur51
ford::amateur
 
Imię: Michał
Zarejestrowany: 25-12-2023
Skąd: Warszawa
Model: S-max mk1
Silnik: 2.5T
Rocznik: 2008
Postów: 0
Domyślnie Odp: Serwis s-max

Hej, ciężko coś znaleźć sam szukam, byłem w M4K zrobili mi naprawę głowicy i inne pierdoły za 12k ford odzyskał moc, trochę im się zeszło bo 3 tygodnie, ale dalej mam wrażenie że coś nie hula prawidłowo teraz przy zmianie biegów, możesz tam spróbować, jak wiesz co masz do wymiany, tanio nie jest , natomiast nie zdiagnozowali w mojej opinii mojego problemu z lekkim szarpaniem przy zmianie redukcji biegów i przyspieszaniu może ten model tak ma Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. byłem jeszcze w ABSCAR FORD SERWIS powiedzieli z kolei że w ich opinii Turbo późno wstaje Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. pytałem czy może być to spowodowane problemem z komputerem sterującym silnikiem, powiedzieli że może to być też problem, ale szczerze powiedzieli że tych silników jest mało na rynku i nie do końca się znają , chociaż są szczerzy Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Polecali mi serwis [Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ] ale trochę daleko Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. jak już nie wytrzymam to pewnie się tam wybiorę na urlop. Jeszcze polecają [Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ] byłem tam szczerze nie wiem jak podejść do tematu oceny, robiłem tylko kompresję silnika 800 zł zapłaciłem i niby zmierzone ale pomiary różniły się z tymi co później robiłem w M4K więc ...

Ostatnio edytowane przez Kangur51 ; 21-08-2024 o 12:57
Kangur51 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 21-08-2024, 14:28   #3
klocolus
ford::professional
 
Avatar klocolus
 
Imię: Karol
Zarejestrowany: 29-08-2013
Skąd: w-wa
Model: mondeo MK4 / MK5
Silnik: 1.6 eb ~210KM / 2.0 tdci 215KM
Rocznik: 2014 / 2017
Postów: 1,700
Domyślnie Odp: Serwis s-max

Cytat:
Napisał Kangur51 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
kompresję silnika 800 z
Pomiar kompresji za 800zł?

Cytat:
Napisał Kangur51 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
pomiary różniły się z tymi co później robiłem w M4K więc ...
Dużo zależy od miernika, temperatury, ustawienia kół faz rozrządu i w jakiej technologii są wykonane, naładowania akumulatora itd. Ogólnie najważniejsze aby była możliwie równa między cylindrami a czy wyjdzie 10 czy 12bar to mniej ważne. Jakie miałeś wartości podczas pomiarów?
klocolus jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 22-08-2024, 12:27   #4
Kangur51
ford::amateur
 
Imię: Michał
Zarejestrowany: 25-12-2023
Skąd: Warszawa
Model: S-max mk1
Silnik: 2.5T
Rocznik: 2008
Postów: 0
Domyślnie Odp: Serwis s-max

Pomiary -7,8 Bar/ 8,9Bar/8,2 Bar/9,2Bar/ 9,1 Bar, przepraszam ale sprostuje oprócz ciśnienia były jeszcze podobno sprawdzane wtryskiwacze, wiązki elektryczne, "kostki" i parametry pracy silnika.
Kangur51 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz



Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 07:55.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.