Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Forum Ogólne > Ford Garage > Dealerzy, ASO i stacje paliw
Rejestracja FAQ Kalendarz Dzisiejsze posty Szukaj

Komunikaty

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 13-09-2006, 11:46   #1
mra
ford::average
 
Zarejestrowany: 02-09-2006
Skąd: Warszawka
Postów: 157
Domyślnie OMC Motors

Tak więc jako że niedawno zakupiłem swoje mondeo, zdecydowałem że pojade z min na pierwszy przegląd do ASO OMC bo mieszkam niedaleko.
Zbierałem się na ten przegląd tydzień. W końcu jade a tu niespodzianka! Pęka jakiś wężyk do chłodzenia. Płyn cieknie, silnik się grzeje! Przerażenie w oczach, kupuje wode niegazowaną, uzupełniam ubytek i modląc się wale do ASO (jeszcze z 1km mi zostało). Dotarłem!
Na początku OK, pan z recepcji serwisu przyjemny, pomimoże wpadłem prosto z ulicy bez umawiana się, powiedział że auto wsadzą na warsztat dopiero za dwa dni ale mogę je już zostawić. Jako że bujam się też służbowym toczydłem, nie był to problem. Ponieważ to pierwszy przegląd chciałem aby bardzo dokładnie go zrobili, wymienili wszystkie płyny, świece, zdezynfekowali klime i zrobili parę drobiazgów jakie zauważyłem. Wszystko skrupulatnie pan zapisywał. Potem doszło do oględzin auta i pobieżnego jego przeglądu.
W sumie przyjęcie auta trwało ok. 2 godziny a przewidywane koszty ok.2200zł. Do tego "oczywiście" będzie rabat ale jego wysokośc uzgodni się po zakończeniu przeglądu.
Na razie jestem zadowolony, auto mam odebrać w sobotę - zobaczymy jak to będzie na końcu.

__________________
V6 - to co lubię słyszeć!
Marcin
mra jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 13-09-2006, 19:32   #2
frompoland
ford::professional
 
Imię: Adam
Zarejestrowany: 31-03-2006
Skąd: M22/BSI
Model: Ford Mondeo Titanium X Pac
Silnik: Petrol 240HP
Rocznik: 2014
Postów: 1,499
Domyślnie

znajac ASO to po odebraniu WSZYSTKO dokladnie przejrzyj nie wiem jak warszawa (tzn. znam tylko z opisow na forum) ale szczegolnie odradzam ASO Germaz we Wroclawiu tam za przeglad i wymiane czesci eksploacyjnych (tacze, klocki, plyny itp + nowy modul) zalpacilem 7 tys PLN i czekalem przeszlo 2,5 miesiaca na woz, a jak "zazartowalem" ze moze breloczek forda by mi dali do kluczy to gosciu aroganckim glosem oswiadczyl ze zaplacilem rachunek i jest juz za pozno!! PARTACZE i firma ktora nie umie jednac sobie klientow!!
frompoland jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 14-09-2006, 07:18   #3
mra
ford::average
 
Zarejestrowany: 02-09-2006
Skąd: Warszawka
Postów: 157
Domyślnie

Mnie wczoraj zszokowali! Okazało się że trzeba jeszcze wymienić termostat, pompę wody, jakieś łączniki zawiedzenie z tyłu, wachacz z przodu, oraz klocki hamulcowe. Cena wzrosła z 2400 na 5900zł :fcp15 ! Dali jednak rabat i na koniec wyszło okrągłe 5000zł. Co nie znaczy że mnie nie zszokowali. Oby tylko auto śmigało teraz bez problemów. :fcp1
W sumie facet był bardzo pomocny i faktycznie starał się załatwić większy rabat (początkowo dawał 300zł rabatu ale po kilku telefonach udało się go zwiększyć)
__________________
V6 - to co lubię słyszeć!
Marcin
mra jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz



Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 19:29.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.