Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Samochody > Ford Focus
Rejestracja FAQ Kalendarz Dzisiejsze posty Szukaj

Komunikaty

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 24-10-2017, 10:54   #141
tedi_k
FCP member
 
Avatar tedi_k
 
Imię: Tadeusz
Zarejestrowany: 03-11-2011
Skąd: Katowice
Model: Mitsubishi Outlander PHEV, C-max Energi (USA) PHEV
Silnik: 2.4 PB, 2.0 PB wolnossące cykl Atkinsona - hybryda plug-in
Rocznik: 2019, 2016
Postów: 17,082
Domyślnie Odp: Jak dołożyć Tempomat

Cytat:
Napisał jacekk015 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
...
Gorzej jak ktoś ma tylko BT/VC - wtedy brak jest rowka na kabelek tempomatu po lewej.
Bzdura.
A resztę głosów "pomysłowych Dobromirów" podsumuję po staremu: "Trzeba sobie jakoś radzić, powiedział baca zawiązując buta dżdżownicą...".Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

__________________
------------------------------------------------------------------------------------------------
Nadal tu jestem - choć jeżdżę Mitsubishi Outlander PHEV 4x4 2019 224KM

Ostatnio edytowane przez tedi_k ; 24-10-2017 o 10:57
tedi_k jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 24-10-2017, 11:22   #142
jacekk015
ford::advanced
 
Imię: Jacek
Zarejestrowany: 20-11-2013
Skąd: Ostrów Wlkp
Model: Ford C-MAX MK2
Silnik: 1.6L Duratorq CR TC (115PS) - DV6
Rocznik: 2011
Postów: 259
Domyślnie Odp: Jak dołożyć Tempomat

Cytat:
Napisał tedi_k Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Bzdura.
A resztę głosów "pomysłowych Dobromirów" podsumuję po staremu: "Trzeba sobie jakoś radzić, powiedział baca zawiązując buta dżdżownicą...".Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Ja rozumiem, że można inaczej. Ale nie każdy chce wydawać 150zł gdy sam ma już kierownicę w skórze i np. tempomat - ja tak mam na przykład.

Kupiłem NAVI Sony, klawisze, kabelki i Viakena i na prawdę nie widzę potrzeby dokładania 150zł do wydanych już 1000zł.
jacekk015 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 07-11-2017, 13:26   #143
nautic
ford::amateur
 
Imię: Aleksander
Zarejestrowany: 03-11-2017
Skąd: GNIEŻDŻEWO
Model: ff mk3
Silnik: 1.6 Ti-VCT 85 KM teraz 105KM
Rocznik: 2015
Postów: 4
Domyślnie Odp: Jak dołożyć Tempomat

Witam. Piszę tu pierwszy raz bo niedawno kupiłem żonie mk3 po lifcie z 15r. Sam jeżdżę w211 e500. Po przeczytaniu kilku stron forum dowiedziałem się o możliwości dołożenia tempomatu i tak zakupiłem kierownicę skórzaną wraz ze sterowaniem(początkowo chodziło tylko o zmianę ze zwykłej na skórę ale jak jest tempomat to czemu nie). teraz po kolei, przyszła kierownica i zamówiłem kabel(83zł) jutro do odbioru. Dzisiaj założyłem kier. podłączyłem kable które tam były i podświetlenie tempomatu działa. Pytanie 1. Czy kabel będzie jeszcze potrzebny czy wystarczy aktywować. Pyt 2. Gdzie najlepiej w 3mieście znajdę "czarodzieja aktywatora"(najlepiej nr tel. lub jakiś kontakt). Pyt 3. Czy jest możliwość aktywacji blutka do telefonu ewentualnie co dołożyć i gdzie aby działał bo nowa kiera ma słuchawki na klawiszach. Dodam że sterowanie z nowymi klawiszami działa poprawnie tak jak na starych. Pozdrawiam Olek
nautic jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 07-11-2017, 13:28   #144
totek2
FCP member
 
Avatar totek2
 
Zarejestrowany: 23-10-2012
Skąd: Gdańsk/Zgorzelec
Model: Mondeo MK5 ST Line X AWD
Silnik: 2.0 180KM-> ~205
Rocznik: 2018
Postów: 2,893
Domyślnie Odp: Jak dołożyć Tempomat

Cytat:
Napisał nautic Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Pyt 2. Gdzie najlepiej w 3mieście znajdę "czarodzieja aktywatora"(najlepiej nr tel. lub jakiś kontakt)
pisz na PW, będę w stanie Ci pomóc.
__________________
Trzeba być wytrwałym żeby się ze mną skontaktować, oczywiście nie gwarantuje to możliwości spotkania
totek2 jest online   Odpowiedź z Cytatem
Stary 07-11-2017, 13:39   #145
mm32
FORD|ZAWODOWIEC
 
Avatar mm32
 
Imię: Marcin
Zarejestrowany: 21-07-2006
Skąd: Gdańsk
Model: Mondeo MK5
Silnik: 2,0TDCI
Rocznik: 2015
Postów: 7,506
Domyślnie Odp: Jak dołożyć Tempomat

Ja również chętnie pomogę ��
__________________
Moje mody w mk5:Elektryczna klapa +"machanie nogą",BLIS,Webasto,Kamera tylna i przednia,Aktywne Zawieszenie,Active Park Assist,Premium Sound,ACC,Sync1->Sync2->Sync3,Fotele grzane/wentylowane z masażem,Elektryczna kolumna kierownicza,Active Noise Control
mm32 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 07-11-2017, 14:39   #146
nautic
ford::amateur
 
Imię: Aleksander
Zarejestrowany: 03-11-2017
Skąd: GNIEŻDŻEWO
Model: ff mk3
Silnik: 1.6 Ti-VCT 85 KM teraz 105KM
Rocznik: 2015
Postów: 4
Domyślnie Odp: Jak dołożyć Tempomat

Jeszcze jedno choć pewnie nie w tym temacie. Mała jest stajnia bo tylko 1,6 benzyna 63kw(+- 85koni) da się dokupić kilka ogierów?
nautic jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 07-11-2017, 15:38   #147
Seweryn Różycki
ford::beginner
 
Imię: Sew
Zarejestrowany: 24-08-2016
Skąd: Łazy
Model: Focus MK3
Silnik: 1.5 tdci 120KM
Rocznik: 2018
Postów: 30
Domyślnie Odp: Jak dołożyć Tempomat

Cytat:
Napisał nautic Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Jeszcze jedno choć pewnie nie w tym temacie. Mała jest stajnia bo tylko 1,6 benzyna 63kw(+- 85koni) da się dokupić kilka ogierów?
Do wolnossącej benzyny? Obawiam się, że tylko wymiana silnika da jakieś realne odczucie wyższej mocy. Nie daj się oszukać magikom

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka
Seweryn Różycki jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 07-11-2017, 19:42   #148
nautic
ford::amateur
 
Imię: Aleksander
Zarejestrowany: 03-11-2017
Skąd: GNIEŻDŻEWO
Model: ff mk3
Silnik: 1.6 Ti-VCT 85 KM teraz 105KM
Rocznik: 2015
Postów: 4
Domyślnie Odp: Jak dołożyć Tempomat

Cytat:
Napisał Seweryn Różycki Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Do wolnossącej benzyny? Obawiam się, że tylko wymiana silnika da jakieś realne odczucie wyższej mocy. Nie daj się oszukać magikom

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka
Tak sobie pomyślałem skoro jest 1.6 Ti-VCT 85 KM i "taki sam" 105 KM to może tylko mapę da się zmienić?
nautic jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 07-11-2017, 19:52   #149
Seweryn Różycki
ford::beginner
 
Imię: Sew
Zarejestrowany: 24-08-2016
Skąd: Łazy
Model: Focus MK3
Silnik: 1.5 tdci 120KM
Rocznik: 2018
Postów: 30
Domyślnie Odp: Jak dołożyć Tempomat

Cytat:
Napisał nautic Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Tak sobie pomyślałem skoro jest 1.6 Ti-VCT 85 KM i "taki sam" 105 KM to może tylko mapę da się zmienić?
To chyba w przypadku wolnossącego benzyniaka tak nie działa. Ale w sumie ja się nie znam - niech wypowiedzą się mądrzejsi

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka
Seweryn Różycki jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 07-11-2017, 20:58   #150
totek2
FCP member
 
Avatar totek2
 
Zarejestrowany: 23-10-2012
Skąd: Gdańsk/Zgorzelec
Model: Mondeo MK5 ST Line X AWD
Silnik: 2.0 180KM-> ~205
Rocznik: 2018
Postów: 2,893
Domyślnie Odp: Jak dołożyć Tempomat

Cytat:
Napisał Seweryn Różycki Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
To chyba w przypadku wolnossącego benzyniaka tak nie działa
działa Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
__________________
Trzeba być wytrwałym żeby się ze mną skontaktować, oczywiście nie gwarantuje to możliwości spotkania
totek2 jest online   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz



Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 15:16.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.