Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Forum Ogólne > Ford Garage > Sprzęt Audio/CB/GPS
Rejestracja FAQ Kalendarz Dzisiejsze posty Szukaj

Komunikaty

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 28-05-2010, 12:21   #1771
Snajper_881
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: NAWIGACJA DENSO - co powinieneś wiedzieć

Cytat:
Napisał juliano2 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Znalazlem naped dvd w bagazniku i zapodalem plyte z nowymi mapami, lecz jakos dziwnie wyswietla mi je, gdyz jak wezmne suwam na najwyzsza wartosc to widac polske jako biala plame a znowu zmniejszajac suwakem na mniejsza wartosc jestem w stanie zejsc o jakies 4 pozycje a dalej juz nie moge zejsc i zobaczyc dokladnie swojej miejscowosci i okolic, tylko co niektore drogi bodajze glowne. Co z tym fantem zrobic? Czy jakies ustawienia moze trzeba zmienic czy cos z mapami moze jest nie tak?
Nie, nie ! Poszukaj w opcjach czegoś takiego jak kalibracje dystansu. Włączasz to, przejedz się z 200 metrów i wszystko wróci do normy.

  Odpowiedź z Cytatem
Stary 29-05-2010, 17:20   #1772
juliano2
ford::amateur
 
Imię: Tomek
Zarejestrowany: 18-05-2010
Skąd: Warszawa
Model: Mondeo mk4 Titanium
Silnik: 2.0 TDCI automat
Rocznik: 2008
Postów: 5
Domyślnie Odp: NAWIGACJA DENSO - co powinieneś wiedzieć

Cytat:
Napisał Snajper_881 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Nie, nie ! Poszukaj w opcjach czegoś takiego jak kalibracje dystansu. Włączasz to, przejedz się z 200 metrów i wszystko wróci do normy.
Dzięki wielkie pomogło, teraz wszystko działa jak należy tzn. nawigacja. Mam jeszcze inne pytanie ale dotyczące zestawu GSM. Otóż mam podłączony zestaw na kablu SIEMENSA wraz z telefonem, ale jak włoże karte sim do telefonu to po nacisnieciu na odtwarzaczu DENSO - przycisku PHONE wyskakuje tylko ikonka przekreslonego głośnika. Czytałem na innych forach o ksiazce telefonicznej na wyswietlaczu itp. jak sie ma podpiety telefon ale ja nic takiego nie mam ani w menu ani nigdzie. Proszę bardzo o informacje czy cos mam nie tak znowu poustawiane z fonem czy to tak ma być?
juliano2 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 29-05-2010, 17:54   #1773
Mariusz
ford::professional
 
Avatar Mariusz
 
Imię: Mariusz
Zarejestrowany: 19-08-2008
Skąd: Blachownia
Model: Mondeo Mk3-DENSO
Silnik: 2.O TDCi 115/156KM, 299/377Nm 'by Heko.
Rocznik: VII/2OO5 Sedan
Postów: 1,942
Domyślnie Odp: NAWIGACJA DENSO - co powinieneś wiedzieć

Wejdź w MENU SERWISOWE poprzez przytrzymanie przycisku MENU przez ~10s. i wpisz kod 1981. Następnie znajdź opcję DEFAULT SETTINGS i zatwierdź ją. W moim przypadku pomogło po "zgubieniu" telefonu przez Denso.
__________________

668855686
Mariusz jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 30-05-2010, 08:00   #1774
siteman
ford::advanced
 
Zarejestrowany: 03-02-2008
Skąd: GDAŃSK
Model: Mondeo MK3
Silnik: 2.0 TDCI
Rocznik: 2004
Postów: 242
Domyślnie Odp: NAWIGACJA DENSO - co powinieneś wiedzieć

Cytat:
Czytałem na innych forach o ksiazce telefonicznej na wyswietlaczu itp. jak sie ma podpiety telefon ale ja nic takiego nie mam ani w menu ani nigdzie. Proszę bardzo o informacje czy cos mam nie tak znowu poustawiane z fonem czy to tak ma być?

Wejdź w MENU SERWISOWE poprzez przytrzymanie przycisku MENU przez ~10s. i wpisz kod 1981. Następnie znajdź opcję DEFAULT SETTINGS i zatwierdź ją. W moim przypadku pomogło po "zgubieniu" telefonu przez Denso.
Jak ma zestaw na kablu, to nie ma tej opcji w Denso, tylko będzie wyciszał się zestaw.To o czym pisze , ma tylko BT/VC.Ja także mam kablowy zestaw Nokii i także przycisk "PHONE" wycisza mi audio.
siteman jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 30-05-2010, 08:42   #1775
lukaszsk
ford::average
 
Avatar lukaszsk
 
Zarejestrowany: 30-08-2008
Skąd: Siemianowice Śląskie
Model: Mondeo MK3
Silnik: 2.0 TDCi 130KM
Rocznik: 12.2005
Postów: 118
Domyślnie Odp: NAWIGACJA DENSO - co powinieneś wiedzieć

U mnie np. mam sam uchwyt na archaiczny jak na dzień dzisiejszy tel. nokia 6230 i po wsadzeniu tego modelu do zestawu po wciśnięciu phone jest dostęp do ksiązki tel., smsów oraz rejestru połączeń.
lukaszsk jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 30-05-2010, 15:22   #1776
siteman
ford::advanced
 
Zarejestrowany: 03-02-2008
Skąd: GDAŃSK
Model: Mondeo MK3
Silnik: 2.0 TDCI
Rocznik: 2004
Postów: 242
Domyślnie Odp: NAWIGACJA DENSO - co powinieneś wiedzieć

no ja ma taki sam, ale do sms i książki dostępu nie mam, pomimo tego, że stosowne ikonki wyświetlają się...
siteman jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 30-05-2010, 19:20   #1777
lukaszsk
ford::average
 
Avatar lukaszsk
 
Zarejestrowany: 30-08-2008
Skąd: Siemianowice Śląskie
Model: Mondeo MK3
Silnik: 2.0 TDCi 130KM
Rocznik: 12.2005
Postów: 118
Domyślnie Odp: NAWIGACJA DENSO - co powinieneś wiedzieć

To ciekawe ja nic nie robiłem i od początku mi to działało niestety tylko 1 raz miałem ten model telefonu podłączony pod zestaw. Tak na codzień korzystam z BT.
lukaszsk jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 02-06-2010, 11:23   #1778
Mariusz
ford::professional
 
Avatar Mariusz
 
Imię: Mariusz
Zarejestrowany: 19-08-2008
Skąd: Blachownia
Model: Mondeo Mk3-DENSO
Silnik: 2.O TDCi 115/156KM, 299/377Nm 'by Heko.
Rocznik: VII/2OO5 Sedan
Postów: 1,942
Domyślnie Odp: NAWIGACJA DENSO - co powinieneś wiedzieć

Po raz kolejny pierdzieli mi się moduł BT/VC. Wcześniej pomogło DEFAULT SETTINGS, teraz nie.Zdjąłem konsolę przy nogach "pasożyta", odpiąłem BT/VC, podpiąłem ponownie i zaczął "hulać". Dlaczego tak się dzieje? Nie wiem! Może macie jakieś spostrzeżenia w tej kwestii?
__________________

668855686
Mariusz jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 02-06-2010, 12:50   #1779
Jelonek
ford::beginner
 
Zarejestrowany: 13-06-2005
Skąd: okolice Krakowa
Model: Mondeo BWY
Silnik: 20 TDCi 115 km
Rocznik: 2004
Postów: 32
Domyślnie Odp: NAWIGACJA DENSO - co powinieneś wiedzieć

site - kiedyś o tym czytałem że kompletne działanie z denso było mozliwe jeżeli w telefonie 6230i było oprogramowanie z jakąś świeższą aktualizacją...spróbuj jeżeli jest dostępne zaktualizować oprogramowanie telefonu z sieci z [Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ] może pociągnie...
__________________
Jelonek
Mondeo kombi 2,0 TDCi`04 ghia
Seat Ibiza 1,4 TDI`07
Jelonek jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 02-06-2010, 16:12   #1780
siteman
ford::advanced
 
Zarejestrowany: 03-02-2008
Skąd: GDAŃSK
Model: Mondeo MK3
Silnik: 2.0 TDCI
Rocznik: 2004
Postów: 242
Domyślnie Odp: NAWIGACJA DENSO - co powinieneś wiedzieć

nie chce mi się a przy okazji, czy ktoś mógłby podrzucić" product code" modułu BT-VC z językiem angielskim?
Jak mniemam z pewnością kody dla różnych wbudowanych języków różnią się, mam okazję kopić moduł, ale sprzedawca nie jest w stanie zapewnić mnie, czy jest to wersja EN.
siteman jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz

Tagi
denso , focus , ford , map , nawigacja , radio , s-max , tmc



Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 12:43.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.