Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Forum Ogólne > Strefy klubowe > strefa|dolnośląska
Rejestracja FAQ Kalendarz Dzisiejsze posty Szukaj

Komunikaty

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 25-05-2013, 18:19   #181
Winiary
ford::amateur
 
Imię: Kuba
Zarejestrowany: 13-04-2012
Skąd: Wrocław
Model: Ford Focus ST 170
Silnik: 2.0
Rocznik: 2003
Postów: 2
Domyślnie Odp: warsztat we wrocławiu

Dżizas tylko nie CAROSGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
A znacie jakieś warsztaty sportowe? AUTO SERWIS SPORT TECHNIKA, są na Rogowskiej generalnie polecani ale nie mam ich sprawdzonych. Co do zawieszeń Japanservice.

__________________
WINIARY
Winiary jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 27-05-2013, 12:46   #182
dziechu
ford::average
 
Zarejestrowany: 20-01-2012
Skąd: Wrocław
Model: Mondeo MKIV
Silnik: 1.8TDCI
Rocznik: 2007
Postów: 69
Domyślnie Odp: warsztat we wrocławiu

Pisałem kiedyś o specu od klimy na Grota Roweckiego. Niestety nie zajmuje się poważniejszymi sprawami. Do takich tematów polecam DIESEL SERVICE na Kamiennogórskiej 85 (Złotniki). Mechanik nazywa się Jakub Hysyk a właściciel warsztatu to szwagier tego od klimy z Grota. Chłopaki wyznają podobną filozofię - czyli naprawiają a wymieniają jeśli trzeba + wiedzą o dieslach na prawdę sporo.
W gwoli wyjaśnienia - nie jestem z rodziny Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
dziechu jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 27-05-2013, 19:52   #183
Marek
ford::expert
 
Avatar Marek
 
Imię: Marek
Zarejestrowany: 29-11-2009
Skąd: WOŁÓW\WROCŁAW
Model: Hyundai i30 N Line focus mk3 fl, Astra F, 126p
Silnik: 1,5 TGDI, 1,5 TDCI , 1.4 Pb, prawie 0,7 :)
Rocznik: 2022 2015 1995
Postów: 3,203
Domyślnie Odp: warsztat we wrocławiu

Cytat:
Napisał dziechu Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
nie jestem z rodziny
A szkoda....byłby rabatGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
__________________
Czego prócz śmierci boimy się najbardziej?
Uszczelki pod głowicą
Marek jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 04-06-2013, 08:11   #184
ALIUS
ford::amateur
 
Zarejestrowany: 22-01-2013
Skąd: Wrocław
Model: Focus
Silnik: 1.6
Rocznik: 2006
Postów: 2
Domyślnie Odp: warsztat we wrocławiu

Witam potrzebuję zaufanego fachowca - w czasie hamowania przy szybkiej prędkości trzęsie mi samochodem. Dodam ,że wymieniane były tarcze pół roku temu , ale chyba klocki zostały stare Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Potrzebuję kogoś , kto wymieni tylko to co potrzeba i nie będzie naciągał blondynki Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
ALIUS jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 04-06-2013, 15:04   #185
MIREKTERAZPOLSKA
ford::professional
 
Imię: Mirosław
Zarejestrowany: 08-11-2011
Skąd: wrocław
Model: transit
Silnik: 2,2
Rocznik: 2009
Postów: 1,529
Domyślnie Odp: warsztat we wrocławiu

Alius
Wrocław ul. Czajcza 2 tel 607 354 933
Tanio i dobrze
MIREKTERAZPOLSKA jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 05-06-2013, 20:29   #186
dziechu
ford::average
 
Zarejestrowany: 20-01-2012
Skąd: Wrocław
Model: Mondeo MKIV
Silnik: 1.8TDCI
Rocznik: 2007
Postów: 69
Domyślnie Odp: warsztat we wrocławiu

ALIUS...Jeżeli chodzi o serwis klimatyzacji, wymianę olejów, filtrów, układ hamulcowy i ogólnie pojętą "drobną" mechanikę we Wrocławiu to polecam Pana Tadeusza z ulicy Grota Roweckiego 175 - TediPol (tel. 601-57-77-47) . Człowiek już wiekowy ale to tylko jego zaleta...jest z pokolenia, które naprawia a nie wymienia, nie spieszy się, jest dokładny i uczciwy. Ma dostęp do dobrego elektryka i części w rozsądnej cenie.
W zeszłym roku robiłem kompleksowo klimatyzację, a w tym olej, filtry + hamulce (tarcze, klocki) przód. Przy hamulcach wszystko przeczyścił, nasmarował cylinderki, pomiar bicia, itd., itp., ba...nawet śruby od kół przesmarował jak zakręcał ponownie. Mało kto w tych czasach pracuje w ten sposób.

Bump: A swoją drogą to ciekawe co to za spece co wymienili tarcze i zostawili stare klocki Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
dziechu jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 02-07-2013, 21:16   #187
exterminator007
ford::average
 
Imię: Mariusz
Zarejestrowany: 08-03-2010
Skąd: WROCŁAW
Model: MONDEO MKIV Titanium X Individual
Silnik: 2,0 TDCI
Rocznik: 2010
Postów: 50
Domyślnie Odp: warsztat we wrocławiu

Witam!
Byłem dzisiaj w warsztacie polecanym przez kolegę dziechu, przy ul. Grota Roweckiego 175. Potwierdzam, że Pan Tadeusz robi dobrą robotę. Wymieniłem olej i sprawdziłem klimę plus uzupełnienie czynnika. Mechanik to miły człowiek, jest bardzo dokładny i staranny. Na przyszły tydzień umówiłem się na wymianę filtra paliwa w Mondeo MK4. Myślę, że jeżeli chodzi o sprawy związane z typową mechaniką będę w przyszłości korzystał z jego usług.
exterminator007 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 03-07-2013, 07:12   #188
Marek
ford::expert
 
Avatar Marek
 
Imię: Marek
Zarejestrowany: 29-11-2009
Skąd: WOŁÓW\WROCŁAW
Model: Hyundai i30 N Line focus mk3 fl, Astra F, 126p
Silnik: 1,5 TGDI, 1,5 TDCI , 1.4 Pb, prawie 0,7 :)
Rocznik: 2022 2015 1995
Postów: 3,203
Domyślnie Odp: warsztat we wrocławiu

Cytat:
Napisał ALIUS Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
ale chyba klocki zostały stare
Jak to stwierdziłaś?

Cytat:
Napisał ALIUS Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Potrzebuję kogoś , kto wymieni tylko to co potrzeba
No to już masz kogoś takiego. Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
__________________
Czego prócz śmierci boimy się najbardziej?
Uszczelki pod głowicą
Marek jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 03-07-2013, 21:59   #189
max077
ford::amateur
 
Zarejestrowany: 29-06-2013
Model: Mondeo MK4
Silnik: 2.0 Duratorq TDCI 143PS
Rocznik: 2008
Postów: 1
Domyślnie Odp: warsztat we wrocławiu

Witam.
Potrzebuję wymienić rozrząd w Mondeo Mk4, olej i filtry (+ tarcze, klocki). Możecie polecić sprawdzony serwis? Jaki to orientacyjnie będzie koszt (żeby mnie za bardzo nie skroili). Dzięki!
max077 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 04-07-2013, 19:33   #190
GoLdiFocus
ford::beginner
 
Avatar GoLdiFocus
 
Imię: Denis
Zarejestrowany: 31-05-2012
Skąd: Wrocław
Model: Focus
Silnik: 1.6 16 V benzyna
Rocznik: 2003
Postów: 10
Domyślnie Odp: warsztat we wrocławiu

jadę jutro sprawdzić tego tedipol ... mój na wakacjach a coś mnie martwi w focusie ...
__________________
GoLdiFocus jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz



Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 01:38.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.