Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Samochody > Ford Fusion
Rejestracja FAQ Kalendarz Dzisiejsze posty Szukaj

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 24-01-2006, 13:37   #11
robinjo
ford::amateur
 
Zarejestrowany: 24-01-2006
Skąd: Poznań
Postów: 1
Domyślnie

Witam,
Czy ktos wie co to jest za Fusion ktory wystepuje w ponizszym filmie?

[Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]

Pozdrawiam grupowiczow

robinjo jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 24-01-2006, 13:51   #12
Bauma
ford::expert
 
Avatar Bauma
 
Zarejestrowany: 29-06-2005
Skąd: CB
Model: Mondeo
Silnik: 1/2 DB9
Rocznik: '04
Postów: 2,209
Domyślnie

wersja USA. tam widac Fusion walczy w innym segmencie
__________________
Naruszenie regulaminu pkt.23 i 24
Bauma jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 25-04-2006, 20:19   #13
Rafi ABC
ford::advanced
 
Zarejestrowany: 30-12-2004
Skąd: Tczew
Model: Focus II
Silnik: 1,6 100KM
Rocznik: 2008
Postów: 283
Domyślnie

Czy ktoś się może orientuje, czy do starego Fusiona pasuje zderzak przedni od nowego modelu?
Rafi ABC jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 25-04-2006, 20:52   #14
rz
ford::advanced
 
Zarejestrowany: 18-02-2006
Postów: 364
Domyślnie

ja rowniez mialem okazje pojezdzic pare dni fusionem i kurcze nie widze zadnej roznicy w wygladzie starego i nowego Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. najwidoczniej lifting byl czysto kosmetyczny
__________________
off
rz jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 05-05-2006, 21:04   #15
Mario
 
Postów: n/a
Domyślnie

Przód nowej wersji to dla mnie niewypał, zaczął wyglądać jakoś tandetnie i stracił "pazur". Za to wnętrza zazdroszczę: lepszych materiałów (które znam jednak tylko ze słyszenia), przyjemniejszych wlotów powietrza, analogowych zegarów dla paliwa i temp. silnika i w końcu wyraźnego LCD ze wskazaniem temperatury!! Nie widzę tylko na fotkach, czy klamki wewnętrzne zmieniły się na solidniejsze. U mnie, gdy wysiadam, prześladuje mnie wrażenie, że są o krok od wyłamania :fcp3
  Odpowiedź z Cytatem
Stary 08-05-2006, 12:40   #16
jagrall
ford::expert
 
Avatar jagrall
 
Imię: Jacek
Zarejestrowany: 28-05-2005
Skąd: Ruda Śląska
Model: Mondeo Mk IV
Silnik: 2,0 tdci
Rocznik: 2010
Postów: 3,770
Domyślnie

mi się podoba. dokonali drobnych zmian a auto wg mnie sporo zyskało
__________________
"tylko dwie rzeczy są nieskończone. wszechświat i ludzka głupota. mam wątpliwości co do wszechświata" - Albert Einstein
Było: Mondeo MkII 1,8 + sekwencja, mkIII 2,2tdci
jagrall jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 08-05-2006, 16:46   #17
dr_Oktan
ford::advanced
 
Avatar dr_Oktan
 
Zarejestrowany: 27-04-2006
Skąd: śląskie
Postów: 361
Domyślnie

Szkoda pisać nowe rzeczy na temat nowego Fusiona opinia Mario jest trafna, góry szarego plastiku na zderzaku i te pomarańczowe kierunkowskazy... do d.
__________________
benzyna po 1.5zl ! miałem taki sen.
dr_Oktan jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 22-05-2006, 20:19   #18
szeski
ford::average
 
Zarejestrowany: 22-04-2004
Model: Fusion
Silnik: 1.4 Benzyna/LPG
Rocznik: 2004
Postów: 114
Domyślnie

Mario, ja tez mialem takie wrazenie klamek. Wkurzalo mnie tez, ze po deszczu sa koloru szarego a nie czarnego Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. No i ten ciagly brud, a na klapie bagaznika to juz tragicznie... W salonie w Berlinie podejrzalem, ze fiesta ST ma takie same klamki oraz fusion plus, ale pomalowane - no i stalo sie Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Ja tez sobie pomalowalem klamki, lapke z tylu i lusterka Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Musze przyznac, ze brud sie tak nie klei jak do plastiku a i uczucie w reku jakies solidniejsze :fcp14 Co do lusterek, to jest mala wada - przy srebrnym kolorze nadwozia strasznie widac robaki (na czarnym bylo to mniej widoczne) no i jak jakis palant sie nie zmiesci na parkingu to zostawia slad na lakierze Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Plastik tu byl wygodniejszy. Ale klamki i lapke naprawde polecam...

W nowym podoba mi sie jednak jakosc plastiku na desce no i przezroczysne swiatla z tylu.

Pozdro
Szeski
szeski jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 25-05-2006, 07:36   #19
pioter1972
ford::amateur
 
Zarejestrowany: 25-05-2006
Postów: 1
Domyślnie

Wiek ktoś jaki jest rozstaw śrub w naowym FF? Gdzie można kupić ciekawe alu? (najlepiej przez net-raty). :fcp20
__________________
P.K.
pioter1972 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 22-09-2006, 14:16   #20
bartolommeo
ford::amateur
 
Zarejestrowany: 22-09-2006
Postów: 4
Domyślnie

witam wszystkich miłośników Fusiona (i nie tylko) mam zamiar nabyć nowego-uzywanego w salonie Farda Fusiona, ale nie wiem czy jest godny mojej uwagi, jakie są najczęstrze problemy a jakiezalty, bo oczywiście w salonach mówią tylko o tych drugich. Prawdopodobnie nabędę wersję nową z 2006, ale jeszcz nie wiem. Pozdrawiam MiB
bartolommeo jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz



Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 14:17.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.