Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Forum Ogólne > Ford Garage > Ogólnie o motoryzacji
Rejestracja FAQ Kalendarz Dzisiejsze posty Szukaj

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 25-10-2021, 13:05   #11
mskgs
ford::advanced
 
Zarejestrowany: 10-07-2015
Skąd: Kraków
Model: Mazda 3
Silnik: 2.0 Skyactiv-G 150 KM
Rocznik: 2022
Postów: 312
Domyślnie Odp: 2022 Ford Fiesta Mk8 Facelifting

Przy okazji trochę obcięli.
Z Titanium wyleciały felgi aluminiowe w standardzie, na ich miejsce "15” obręcze stalowe, strukturalne z kołpakami".
W standardzie SYNC 2.5, SYNC 3 za jakąś chorą dopłatą.
"Lusterka boczne - sterowane elektrycznie" - nie ma nigdzie w opcjach elektrycznie składanych i ogrzewanych lusterek - ciekawe czy to błąd w cenniku czy kryzys półprzewodnikowy? Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
BLIS też nie widać...

mskgs jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 27-10-2021, 10:16   #12
Grey_M
ford::beginner
 
Zarejestrowany: 22-12-2020
Model: Fiesta v. Titanium
Silnik: 1.0 EB 95 KM
Rocznik: 2020
Postów: 22
Domyślnie Odp: 2022 Ford Fiesta Mk8 Facelifting

Wiadomo, że gdzieś trzeba przyoszczędzić.

Felgi aluminiowe pewnie będzie dało radę utargować u dealera, chociaż nie wiem czy bym za nimi tęsknił. Poza tym łatwiej kupić większe felgi jak "radary" z systemem rozpoznawania znaków itp.

Za SYNC 3 faktycznie bym tęsknił, możliwe że jeszcze coś pozmieniają bo to taki trochę spory krok wstecz.

Za składanymi lusterkami bym nie płakał, można to jakoś przeżyć.

Odnośnie blisa to mam mieszane uczucia i wrażenie że połowa kierowców nie korzysta z tego co ma. W ostatnim miesiącu 2xbmw i jeden mercedes zaczął zmieniać pas gdzie ja byłem już w połowie ich samochodu - także tego - niektórym bardziej by się rozum przydał Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Albo ponowne badania lekarskie Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Grey_M jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 27-10-2021, 10:52   #13
mskgs
ford::advanced
 
Zarejestrowany: 10-07-2015
Skąd: Kraków
Model: Mazda 3
Silnik: 2.0 Skyactiv-G 150 KM
Rocznik: 2022
Postów: 312
Domyślnie Odp: 2022 Ford Fiesta Mk8 Facelifting

Kto korzysta to korzysta. Faktem jest, że przed liftingiem było, a teraz zniknęło... Cena w górę, wyposażenie standardowe w dół, wyposażenie opcjonalne znika. Ale wg mnie to ten cennik ma po prostu jakieś braki. Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
mskgs jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz



Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 12:47.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.