Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Forum Ogólne > Ford Life > Hyde-Park
Rejestracja FAQ Kalendarz Dzisiejsze posty Szukaj

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 12-09-2013, 15:11   #11
Andrzej
Prawie Moderator...
 
Avatar Andrzej
 
Zarejestrowany: 07-04-2008
Skąd: Białystok
Model: Tipo SW
Silnik: 1.4 T-JET
Rocznik: 2017
Postów: 534
Domyślnie Odp: Wątek zadowolonych

to forum forda i w hp jest właśnie miejsce na ten temat... a że się komus sam temat nie podoba... cóż, wszyskim się nie dogodzi.

__________________
Bądź NIEBIESKI - wstąp do Klubu
Andrzej jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 12-09-2013, 19:55   #12
Magik123
FORD|ZAWODOWIEC
 
Zarejestrowany: 01-10-2007
Model: Volvo
Silnik: spalinowy
Rocznik: nie młody
Postów: 5,297
Domyślnie Odp: Wątek zadowolonych

Cytat:
Napisał zombie6 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
=> Mariyoush
Spokojnie, nie jesteś sam Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Akurat ja znam civicforum z podobnych miejsc w sieci i są tam wątki zadowolonych, poza tym nawet w przypadku usterek w wielu wątkach od razu usprawiedliwiają je, tak więc poklepywanie po pleckach nie jest im obce Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Na forum Forda faktycznie zauważyłem wiele narzekania, kręcenia nosem, nie widać tej miłości do marki jaką widać na forum Hondy Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Nie uważam więc tego wątku za bezsensowny, bo trochę zadowolenia jest jednak potrzebne, a na pewno Focus ecoboost zasługuje na chwilę uwagi i pozytywnego odbioru Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Co do Forda to mnie absolutnie pozytywnie zaskoczył i nie jest to chwalenie swego, a po prostu obiektywny fakt. W porównaniu z moim ostatnim Civiciem VIII 1.8 z fabryki w Anglii jakość wykonania jest nieporównywalna, co wprawiło mnie w osłupienie, bo nie spodziewałbym się tego..... Poza tym uwielbiam:
- komfortowe zawieszenie dobrze trzymające mimo swojej miękkości - bo jak dla mnie to jest kanapa po super-twardym Civicu VIII generacji
- wygodne fotele i to że mi się nie chce z auta wysiadać po długiej trasie, ale to też zasługa cichego i naprawdę zrywnego silnika, który zawsze chce jechać, z łatwością osiąga też v.max i jest mega-elastyczny oraz świetnej skrzyni biegów
- nawet jakość eco-lakieru mnie akurat zaskakuje, bo po 13.000 km i częstej bardzo szybkiej jeździe nie mam odprysków na klapie i błotnikach, co mnie dziwi, bo w poprzednim aucie miałem po 1500 km.....
- pozytywnie zaskoczyły mnie też hamulce, bo nie boją się hamowania z wysokich prędkości i są skuteczne po rozgrzaniu
i pewnie jeszcze inne rzeczy, ale najważniejszym jest, że w Foce III 1.6 Ecoboost 182 KM mam niejako połączenie świetnego silnika ze świetną skrzynią i świetnym zawiasem, a przy okazji auto jest całkiem ekonomiczne. Jedynie teraz musi się wykazać niezawodnością, bo przy 13.000 km to za mało by akurat to chwalić Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Ogólnie jednak te 13.000 km to były najlepsze kilometry spędzone w aucie w mojej karierze kierowcy i zapewniam że nie jest to bezpodstawny frazes Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Całe szczęście, że nie czytałem forum przed zakupem, bo może bym się zniechęcił, a tak to Focus III w mojej wersji daje mi mnóstwo radości, a żadne poprzednie auto nawet się do tego nie zbliżało Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
P.S. Wnerwiam na trasie kierowców bardziej luksusowych marek, bo szlag ich trafia że Ford przedstawiciela handlowego tak im odchodzi i to też mi się podoba Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Czy zawsze czytając Twoje posty musi być w nich uwzględniony i zmieszany z błotem ten CIVIC "VIII" gen. Kurcze chłopie roumiem że cieszysz się z nowego auta ale nie rób z niego najlepszego ze wszystkich pod każdym względem a z tej hondy szmiry. Nie wiem jak trzeba jeździć żeby przez 1500km obić kamieniami lakier, chyba rozumiesz że to nie wina auta a dróg oraz poruszania się za innymi dużymi zbyt blisko. Do tej pory miałem zaszczyt jeździć 3 nowymi autami i z czego jeden MK4 i 2 citroeny resztszy nie licze bo jest ich jeszcze sporo w firmie i żaden nawet citroen który lakier ma tandetny nie poobijał się po 30 tyś km. Czego bys nie napisał jest tam ta nieszczęsna honda objechana jak tylko się da i wywyższany pod niebiosa ten Focus.
Może nie chwal czegoś czego nie znasz bo przy 50 tyś będziesz przeklinał że w ogóle to kupiłeś, czy dostałeś. I nie przesadzaj ten 1.6 aż tak nie powala, jedzie nie źle ale nic szczególnego.
Magik123 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 13-09-2013, 06:24   #13
zombie6
ford::professional
 
Zarejestrowany: 12-02-2013
Model: Focus III
Silnik: 1.6 Ecoboost 182 KM
Rocznik: 2012
Postów: 1,110
Domyślnie Odp: Wątek zadowolonych

To forum wręcz powala - ok. Ford to największe gó... jakim jeździłem - myślę że teraz większość będzie zadowolona.... Porównuję do poprzedniego auta, a że był nim Civic to co wtym szczególnego ? Jak ktoś nie zna japońskich lakierów to po cholerę się wypowiada ? Przepraszam czy w Type S VIII gen. nie ma b. twardego zawiasu ? Nie jest to bardzo głośny samochód ? W swoich postach robię porównania, jestem zadowolony z Focusa, ale żadnym fanatykiem nie jestem, a takie posty jak powyżej wręcz wywołują odruch wymiotny- ok odezwę się jak mi się Foka rozkraczy.....

Bump:
Cytat:
Napisał Magik123 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Może nie chwal czegoś czego nie znasz bo przy 50 tyś będziesz przeklinał że w ogóle to kupiłeś, czy dostałeś.
Jakoś kolego są na forum Focusy z takim przebiegiem zadowolonych, więc nie prorokuj..... Niczego nie dostałem - takie złośliwe insynuacje zostaw sobie dla siebie kolego, bo pasują tu jak pięść do nosa.....
Tak poza wszystkim to jest "WĄTEK ZADOWOLONYCH", więc czemu mają służyć takie posty kompletnie nie na temat jak Magika123 nie mam pojęcia, chyba wyładowaniu własnej frustracji....

Ostatnio edytowane przez zombie6 ; 13-09-2013 o 06:48
zombie6 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 13-09-2013, 17:40   #14
Magik123
FORD|ZAWODOWIEC
 
Zarejestrowany: 01-10-2007
Model: Volvo
Silnik: spalinowy
Rocznik: nie młody
Postów: 5,297
Domyślnie Odp: Wątek zadowolonych

Dostać - znaczy otrzymać jako służbowy, tak wywnioskowałem z poprzedniego postu więc się nie spinaj i daruj sobie Privy, jeśli czegoś nie rozumiesz to przeczytaj to 10 razy zamiast pisac mi że Ci czegos zazdroszczę. Czy zwracanie uwagi komuś na temat jego rzeczy to zazdrość?
Magik123 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 13-09-2013, 17:51   #15
zombie6
ford::professional
 
Zarejestrowany: 12-02-2013
Model: Focus III
Silnik: 1.6 Ecoboost 182 KM
Rocznik: 2012
Postów: 1,110
Domyślnie Odp: Wątek zadowolonych

Bump:
Cytat:
Napisał Magik123 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Dostać - znaczy otrzymać jako służbowy, tak wywnioskowałem z poprzedniego postu więc się nie spinaj i daruj sobie Privy, jeśli czegoś nie rozumiesz to przeczytaj to 10 razy zamiast pisac mi że Ci czegos zazdroszczę. Czy zwracanie uwagi komuś na temat jego rzeczy to zazdrość?
Czysto złośliwy post kompletnie nie na temat wątku, w którym jesteśmy zinterpretowałem właściwie, więc daruj sobie odwracanie kota ogonem, a jak chciałeś coś wyjaśnić trzeba było na priva, a nie zostawiać pustą wiadomość bez komentarza.
P.S. Nie ma służbówek 1.6 Ecoboost 182 KM, nie słyszałem by tak wersja była kupiona na firmę - zazwyczaj jest to 1.6 diesel, więc sorry, ale "dostać" zinterpretowałem również właściwie, ale nie ma co tego roztrząsać, bo zrobi się totalny OT....

Ostatnio edytowane przez zombie6 ; 13-09-2013 o 18:05
zombie6 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 13-09-2013, 18:34   #16
RedFord
ford::advanced
 
Avatar RedFord
 
Imię: Redzia
Zarejestrowany: 11-05-2011
Skąd: Radom
Model: Ford Focus C-Max
Silnik: 1,6 TDCi
Rocznik: 2006
Postów: 341
Domyślnie Odp: Wątek zadowolonych

Ajć, panowie! Po co się spinać!
To jest forum, każdy może się wypowiedzieć!

Nie wiem, jacyś tu wszyscy poddenerwowani, co wątek to awantura.
Może jakbym miała civika co by mi się psuł też bym na niego najeżdżała.
Jakbym miała forda który by ciągle miał jakieś usterki to bym go sprzedała w diabły. I każdy inny model też.
Pokażcie mi auto w którym się nic nie dzieje!
Autor założył taki nie inny wątek, oczekując odpowiedzi a nie 10 postów w sumie off topic.
Chce pogadać ale jak widać nie ma z kim, bo mamy udry na udry.

To ja powiem tak. Jetem od kilku lat posiadaczem akurat fordów. Dlaczego? Bo lubię. Lubię tę linię, te kszałty, te kanty, piękne oczy.
Są modele którym nie równa się żadna inna marka Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Poprzedniego forda odpalałam grzebiąc pod maską przy rozruszniku, nie ciągle ale zdarzało się. I co? Sarajewo!!! Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. nie powiem złego słowa.
Standardowa amortyzacja, pasek, klocki, tarcze, olej. Ok. Przez 4 lata zawiódł mnie raz, w 350 km trasie. Jechałam średnio 50/h. Orion już nie wrócił z wakacji, spadł z Giewontu Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Ale mimo wszystko byłam zadowolona!
Obecny ford, to było moje marzenie i osiągnęłam cel. Auto na miarę kieszeni, potrzebne takie a nie inne.
Jeździ, jest wygodne, pojemne, nie pali dużo. Kosztował mnie przez 3 letnią amortyzację - 2700.
Pasek, klocki, tarcze, końcowki drążków, amortyzatory, koło pasowe i przepływka.
I na co mam narzekać?
Jeździ, jest piękny, ma odprysk na masce malutki, i mała rudą plamkę na progu. Się załata.
Ale ja mam satysfakcję z niego i z jazdy nim. A przy okazji jest użyteczny Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Pewnie gdyby był to peugeot 407sw też bym go chwaliła. Audi pewnie też.
Nie rozptruję tu ilości koni i całej reszty głeboko mechnicznych rzeczy, bo chyba autorowi nie o to chodziło.

Ale mówię jestem zadowolona ze swojego forda c-max 1,6 dtci, 109KM !!!!!

Kolejny model to też będzie ford Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. bo lubię i już!
__________________
_______________________________________

http://i33.tinypic.com/2qxnfwk.jpg



Ostatnio edytowane przez RedFord ; 13-09-2013 o 18:36
RedFord jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 14-09-2013, 01:11   #17
AnnaK
Zablokowany
 
Imię: Anna
Zarejestrowany: 04-06-2013
Skąd: Warszawa
Model: Ford Ka hatchback
Silnik: 1,3 44,00 kW
Rocznik: 1996
Postów: 13
Domyślnie Odp: Wątek zadowolonych

Dobrze jest pisać o plusach i minusach aut, podzielić się swoim doświadczeniem.
AnnaK jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz



Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 15:59.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.