Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Forum Ogólne > Ford Garage > Sprzęt Audio/CB/GPS
Rejestracja FAQ Kalendarz Dzisiejsze posty Szukaj

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 11-05-2009, 08:20   #11
czarekessi
ford::average
 
Avatar czarekessi
 
Imię: czarek
Zarejestrowany: 24-06-2008
Skąd: lodz-strykow
Model: mondeo mk2 ,mk3
Silnik: 1.8 zetec,1.8 duratec
Rocznik: 1996, 2000
Postów: 129
Domyślnie Odp: PEIYING PY6168 - dobre radio czy szkoda zachodu?

kolega ma radyjko tej firmy i bardzo sobie chwali a ma je chyba od roku kupione na gieldzie znajomy byl w stanach i mowi ze tam to dosc znana firma

czarekessi jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 11-05-2009, 09:07   #12
dario_PL
ford::amateur
 
Zarejestrowany: 11-05-2009
Skąd: Brzeg Dolny
Model: Mondeo
Silnik: 1,6 16V
Rocznik: 1993
Postów: 1
Domyślnie Odp: PEIYING PY6168 - dobre radio czy szkoda zachodu?

Ja mam radyjko tej firmy od 2 lat i nie narzekam jakość zbliżona do pionierów z wyższej półki a cena o wiele niższa
dario_PL jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 11-05-2009, 10:14   #13
deltateam
ford::advanced
 
Avatar deltateam
 
Imię: Kamil
Zarejestrowany: 11-01-2009
Skąd: Ostróda
Model: Focus
Silnik: 1,6
Rocznik: 2004
Postów: 214
Domyślnie Odp: PEIYING PY6168 - dobre radio czy szkoda zachodu?

[B]rad99[B]
Widzisz ja miałem radio LG które grało ładnie i wogóle ale po 6 miesiącach, a to panel nie chciał się już zakładać, a to ułamały się zaczepy, guziki już siadały...

Zależny na co się trafi...
I LG już nie kupię.

Mam 3 letniego PIONNER-a i działa jak nowe Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
deltateam jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 11-05-2009, 10:26   #14
rad99
ford::advanced
 
Avatar rad99
 
Zarejestrowany: 14-10-2008
Skąd: kołobrzeg
Model: mondeo
Silnik: 2.0lpg 2.0tdci
Rocznik: 1995 2004 2009
Postów: 467
Domyślnie Odp: PEIYING PY6168 - dobre radio czy szkoda zachodu?

no cóż moje od ponad 4 lat i w 3 autach gra idealnie, choć przyznam że gdybym nie dostał w prezencie to pewnie bym nie kupił

Ostatnio edytowane przez rad99 ; 11-05-2009 o 10:29
rad99 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 11-05-2009, 11:58   #15
kali7511
ford::average
 
Zarejestrowany: 17-09-2008
Skąd: Bydgoszcz
Model: Ford Mondeo MK4
Silnik: 2.3 + LPG automat
Rocznik: 2007
Postów: 94
Domyślnie Odp: PEIYING PY6168 - dobre radio czy szkoda zachodu?

Cytat:
Napisał deltateam Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Wiem, ze każdy napisze, iż lepiej dodać i kupić droższe ale w zasadzie tak jest Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Ja bym nie kupił radia takiej firmy Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
To jest rzecz, której używa się często więc musi być porządne Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Kup jakiś radio lepszej firmy, które ma mniej funkcji to cena będzie nie wiele wyższa Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Radia takiej firmy są kiepskie jakościowo...
Często nie ma w nich możliwości za dużej regulacji dźwięku i jego jakości (tzn. np. regulacji poszczególnych tonów)
Jak wsadzisz kartę pamięci czy coś to szuka i szuka, a nie daj Boże przewiniesz to se poczekasz...

Mam głośniki tej firmy, które jako nowe już trzeszczały :/

Montowałem ostatnio na motorówce radio firmy też jakiejś nijakiej "BOSS"
Po 2 dniach przestało wciągać płyty.
Właściciel łódki oddał je na gwarancje i kupił drugie, które nie przyjmuje płyt Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Aha no i nie chce odtwarzacz płyt nagrywanych tylko oryginalne...

A jak płyta ma więcej niż 20 piosenek to zanim zacznie grać to można jajko znieść...

Ogólnie nie polecam radia takich firm... Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Popieram przedmówcę. Radyjko musi być dobrej znanej firmy. Przez 7 lat używałem tylko PIONEER. Radio nie do zajechania. Teraz mam KENWOOD - też zarąbiste radio, a tego PEIYING to nie kupiłbym za żadne pieniądze, no chyba że za 1 zł.
kali7511 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 11-05-2009, 12:03   #16
cypis101
ford::average
 
Avatar cypis101
 
Zarejestrowany: 06-04-2009
Skąd: Częstochowa
Model: Mondeo, Hatchback
Silnik: 1.8 benzyna
Rocznik: 1998
Postów: 104
Domyślnie Odp: PEIYING PY6168 - dobre radio czy szkoda zachodu?

Cytat:
Napisał kali7511 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Popieram przedmówcę. Radyjko musi być dobrej znanej firmy. Przez 7 lat używałem tylko PIONEER. Radio nie do zajechania. Teraz mam KENWOOD - też zarąbiste radio, a tego PEIYING to nie kupiłbym za żadne pieniądze, no chyba że za 1 zł.
Pioneerka' udalo mi sie zajechac Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. ale po 10 latach. Przezył 3 autka Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. niestety do 4 juz sie nie nadaje bo gubi fale jak wjade w wieksza dziure Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Wg mnie radio musi byc znanej firmy Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
cypis101 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 11-05-2009, 13:41   #17
uro2
ford::professional
 
Avatar uro2
 
Zarejestrowany: 30-08-2008
Skąd: bydgoszcz
Model: mondeo sedan [mk1]
Silnik: 1,8 td
Rocznik: 1996
Postów: 1,730
Domyślnie Odp: PEIYING PY6168 - dobre radio czy szkoda zachodu?

W zeszłym roku zastanawiałem się nad kupnem radyjka tej firmy.Na allegro chodziło za 400pln z windą i mosfetem.Z opisu wynikało że ma to wszystko co pioneer za 2500Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.. Za 600pln miało nawet wyjście DVD.Ostatecznie sobie odpuściłem i kupiłem panasonic-a.Dałem 250 pln,wzmacniacz 4x45 starcza mi w zupełności a co najważniejsze czyta płyty z nagranymi folderami.W zależności od twego jakiej muzy chcę posłuchać to taki otwieram folder a nie muszę szukać utworu w pakiecie 500 utworów.
__________________
"Myślenie to najcięższa praca z możliwych i pewnie dlatego tak niewielu ją podejmuje." - Henry Ford
uro2 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 11-05-2009, 21:57   #18
majkel1318
ford::average
 
Zarejestrowany: 14-07-2008
Skąd: Radom
Model: mondeo(balbina)
Silnik: 1.8 16V
Rocznik: 1994
Postów: 147
Domyślnie Odp: PEIYING PY6168 - dobre radio czy szkoda zachodu?

Powiem tak, ja nie kupil bym takiego radyjka a mialem wiele i wiele zamontowalem ,przewaznie radyjka dziwnym marek a jest ich ostatnio tyle co grzybow po deszcu,sa wykonane kiepskich jakosciowo materialow,plastyk,napet czy np laser to juz nie chodzi o bajery czy maja czy nie ale wiele laserow w nich zamontowanych nie wytrzymuje dlugiej pracy np przegrzewaja sie szybko i nie czytaja plyt lub zaczynaja piosenki skakac,Kupujac radyjko firmowe nawet nizszej polki mamy wieksza pewnosc wrazie awerii o dostepnosci serwisow i czesci,moim zdaniem to lepiej dodac te pare zlotych i miec radyjko na wiele miesiecy niz na kilka tygodni
majkel1318 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 12-05-2009, 22:36   #19
Bolunio_DG
ford::beginner
 
Zarejestrowany: 09-03-2009
Skąd: Dąbrowa Górnicza
Model: MKII
Silnik: 1,8TD -|- 1,8 16v
Rocznik: 2000 -|- 1998
Postów: 13
Domyślnie Odp: PEIYING PY6168 - dobre radio czy szkoda zachodu?

1)Alpina
2)JVC
3)Clarion

Według mnie to radyjka tych 3 firm grają reszta próbuje je naśladować.
Przed MDO jeździłem Kadett-em miałem w nim JVC i naprawdę byłem z niego zadowolony grał lepiej niż Sony X-plode co do Clarina to od frontu „śmierdzą” giełdą aż nie miło ale świetnie grają tak jak i JVC a Alpina to zawsze będzie Alpina klasa sama w sobie
__________________
Tylko ci którym wszystko wydaje się łatwe do niczego nie dochodzą !!
Bolunio_DG jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 12-05-2009, 22:40   #20
Bolunio_DG
ford::beginner
 
Zarejestrowany: 09-03-2009
Skąd: Dąbrowa Górnicza
Model: MKII
Silnik: 1,8TD -|- 1,8 16v
Rocznik: 2000 -|- 1998
Postów: 13
Domyślnie Odp: PEIYING PY6168 - dobre radio czy szkoda zachodu?

Jak lubisz eksperymentować z dźwiękiem to posiadanie takiego ping pong penga czy jak to się nazywa może być ciekawym doznaniem. Ale z drugiej strony kolega ma radyjko z Biedronki i sobie chwali ;/
Jeden wymaga jakości inny żeby grało (wydawało z siebie dźwięki) kto co lubi
__________________
Tylko ci którym wszystko wydaje się łatwe do niczego nie dochodzą !!
Bolunio_DG jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz



Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 17:32.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.