Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Samochody > Ford Focus
Rejestracja FAQ Kalendarz Dzisiejsze posty Szukaj

Komunikaty

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 31-03-2015, 08:11   #11
Effendi
ford::beginner
 
Zarejestrowany: 24-10-2014
Model: Focus Mk3.5
Silnik: 1.5 TDCi 120KM
Rocznik: 2018
Postów: 25
Domyślnie Odp: Konwersja 1.6 TDCI 90km do 109km w FF2FL

Mi konwersję 90KM na 109KM zrobił Mayak. Po 2010 to są te same silniki z innym softem. Wgrywasz nowy program do sterownika i pomykasz. Nic jeszcze nie wybuchło... Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Effendi jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 31-03-2015, 23:46   #12
denon2000
ford::advanced
 
Zarejestrowany: 10-04-2004
Skąd: LUBLIN
Model: Focus IIFL
Silnik: 1.6 TDCI
Rocznik: 2011
Postów: 427
Domyślnie Odp: Konwersja 1.6 TDCI 90km do 109km w FF2FL

Cytat:
Napisał Effendi Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Mi konwersję 90KM na 109KM zrobił Mayak. Po 2010 to są te same silniki z innym softem. Wgrywasz nowy program do sterownika i pomykasz. Nic jeszcze nie wybuchło... Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Czuć zmianę ?
denon2000 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 01-04-2015, 12:52   #13
tedi_k
FCP member
 
Avatar tedi_k
 
Imię: Tadeusz
Zarejestrowany: 03-11-2011
Skąd: Katowice
Model: Mitsubishi Outlander PHEV, C-max Energi (USA) PHEV
Silnik: 2.4 PB, 2.0 PB wolnossące cykl Atkinsona - hybryda plug-in
Rocznik: 2019, 2016
Postów: 17,075
Domyślnie Odp: Konwersja 1.6 TDCI 90km do 109km w FF2FL

Przyrostu 20% by czuć nie było?! Po takich zmianach każdy odjeżdża z "bananem" na twarzy...Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Ode mnie też...
__________________
------------------------------------------------------------------------------------------------
Nadal tu jestem - choć jeżdżę Mitsubishi Outlander PHEV 4x4 2019 224KM
tedi_k jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 01-04-2015, 18:06   #14
miszelos
ford::average
 
Imię: Michał
Zarejestrowany: 17-04-2010
Skąd: Warszawa
Model: Mondeo MK5 Titanium FL
Silnik: EcoBlue 2.0 190KM
Rocznik: 2019
Postów: 185
Domyślnie Odp: Konwersja 1.6 TDCI 90km do 109km w FF2FL

Ja już jestem po upgrade u Kolegi Mayaka - jak zwykle sprawnie i sympatycznie Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. I powiem szczerze, że auto faktycznie "ożyło": znacznie lepiej przyśpiesza. Także dla niezdecydowanych polecam ten zabieg, a kto z W-wy lub okolic to tylko do Kolegi Marcina Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Pozdrawiam!

Ps. Teraz czas na mondeo u Kolegi Heko Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
miszelos jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 28-08-2015, 20:54   #15
sowin
ford::amateur
 
Imię: karol
Zarejestrowany: 11-03-2013
Skąd: ndm
Model: 206
Silnik: 1.4 hdi
Rocznik: 2003
Postów: 1
Domyślnie Odp: Konwersja 1.6 TDCI 90km do 109km w FF2FL

W tym tygodniu i ja odwiedziłem kolegę Mayaka i mój focus wyjechał po tej wizycie wyposażony w 109KM Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Auto faktycznie przejawia trochę więcej chęci do jazdy, ale najbardziej cieszy fakt, że wyprzedzanie poza terenem zabudowanym można teraz wykonać znacznie sprawniej, czytaj bezpieczniej. Dodatkowo Mayak aktywował u mnie tempomat i kilka innych bajerów- jednym słowem polecam Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
sowin jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 28-02-2016, 09:30   #16
Ash.
ford::amateur
 
Avatar Ash.
 
Imię: Krzysiek
Zarejestrowany: 12-09-2015
Skąd: Warszawa
Model: Focus MK2 4D HB
Silnik: 1.6TDCI 90KM @ 109KM
Rocznik: 2011
Postów: 3
Domyślnie Odp: Konwersja 1.6 TDCI 90km do 109km w FF2FL

Czesc,
Jestem świeży, jeszcze sie nie udzielalem, ale forum troche poczytalem ;) Jeszcze przed zakupem FFMK2 zaczalem przegladac fora i natknalem sie miedzy innymi na ten temat.
Marcina "Mayaka" polecam jak najbardziej, bardzo mily kontakt.
Bylem 21.02 na wgraniu softu na mocniejsza wersje. Zajrze zapewne jeszcze ws tempomatu (kierownica juz kupiona skorzana z przyciskami, czeka w bagazniku), tylko znajde chwile! :)
Co do samego softu, ja nie odczulem drastycznej zmiany, ale napewno troche żwawiej porusza sie samochod na 4-5 biegu. W planach jeszcze licznik z kompem, z czym tez pojawie sie u Mayaka napewno :) + zapewne podlokietnik predzej czy pozniej, oraz przed latem plan na 17" + nowe opony letnie :)
Ash. jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 19-03-2016, 15:51   #17
denon2000
ford::advanced
 
Zarejestrowany: 10-04-2004
Skąd: LUBLIN
Model: Focus IIFL
Silnik: 1.6 TDCI
Rocznik: 2011
Postów: 427
Domyślnie Odp: Konwersja 1.6 TDCI 90km do 109km w FF2FL

Pół roku później i 12'000 km...

Różnica mocy jest i to odczuwalna. Generalnie polecam zabieg każdemu, kto ma taką możliwość. Wad nie widzę.

Operacja przeprowadzona przez kolegę "mayaka".
denon2000 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 13-06-2016, 15:23   #18
Tempos123
ford::beginner
 
Imię: Adam
Zarejestrowany: 07-02-2016
Model: Focus MK2
Silnik: 1.6TDCi
Rocznik: 2010
Postów: 47
Domyślnie Odp: Konwersja 1.6 TDCI 90km do 109km w FF2FL

Witam Was serdecznie Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Chciałem polecić taką operację wszystkim, którzy mają taką możliwość.
Wczoraj Mayak wrzucił do mojego focusa soft od mocniejszej wersji i widać zmiany, szczególnie w zakresie 3-4-5 biegu (tak jak kolega wyżej wspomina).
Jeżeli stwierdzę jakiekolwiek wady, chociaż wątpię, aby jakieś były... to dam znać Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Pozdrawiam serdecznie
Tempos123 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz



Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 14:33.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.