Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Forum Ogólne > Ford Garage > Kupujemy auto
Rejestracja FAQ Kalendarz Dzisiejsze posty Szukaj

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 10-07-2017, 22:27   #11
mirek.chomicz
ford::amateur
 
Zarejestrowany: 16-04-2017
Model: s-max
Silnik: 2
Rocznik: 2008
Postów: 2
Domyślnie Odp: Szukam S-Max 2.0TDI manual 7miejsc

Czepiacie się, fakt ja nie mam filtra na 7 miejsc, ale i przebieg do 200k, to pierwsze polifty są w takim przedziale.

Wysłane z mojego Lenovo S650 przy użyciu Tapatalka

mirek.chomicz jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 20-07-2017, 17:36   #12
adamuseq
ford::beginner
 
Imię: Krzysiek
Zarejestrowany: 03-04-2017
Skąd: Jarosław
Model: S-Max
Silnik: 2.0 140KM
Rocznik: 2008
Postów: 36
Domyślnie Odp: Szukam S-Max 2.0TDI manual 7miejsc

-usuniete-

Ostatnio edytowane przez adamuseq ; 21-07-2017 o 11:55 Powód: zmiana opisu
adamuseq jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 21-07-2017, 20:08   #13
Karol_87
ford::amateur
 
Zarejestrowany: 21-07-2017
Model: S max titanium s
Silnik: 2.2 TDCI
Rocznik: 2011
Postów: 2
Domyślnie Odp: Szukam S-Max 2.0TDI manual 7miejsc

Witajcie Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

To mój pierwszy post na forum, w ogóle pierwszy raz interesuję się Fordem Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Smax mi się marzy. Polift, 2.0TDCI (już wiem, że 140vs 163 przy DW10C to żaden problem)
Chciało by się mieć piękną białą/czarną perełkę w wersji Titanium S z przebiegiem do 200k i cenie 40k ale to więcej niż marzenie. Najgorsze jest to, że niczego jak na razie na 100% dla mnie nie znalazłem w kuj-pom, jestem z Ciechocinka więc możliwe, że bedę musiał się przejechać nawet i 300km (w jedną stronę po autko). Chciałbym mieć zapewnienie, że chociażby auto jest bezwypadkowe. Dziś np dzwoniłem tu: [Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]
Na pytanie czy auto jest bezwypadkowe właściciel wyraźnie się zirytował a na kolejne, czy w umowie napisze mi, że było bezwypadkowe oczywiście jeszcze bardziej się wkurzył po czym zakończyliśmy rozmowę... Jaka jest Wasza opinia?

Mam jeszcze kilka kandydatów:
1) [Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ] - ta moc, 200KM mnie kusi ale zdaję sobie sprawę, że to zapewne kosztowne w utrzymaniu silniki i pewnie z 163KM też będę zadowolony. Dobrze myślę?

2) [Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]
Całkiem fajny model, jedyne co mi się nie podoba to te szyte pokrowce i tandetne felgi - przydał by się oryginał Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Tak poza tym to daleko ale akceptowalnie

3) [Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]
Najbliżej mnie, trochę duży przebieg (mylę się?) Skórka Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. No ale i cena już nieco powyżej oczekiwanej

4) [Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]
Głos rozsądku? Skrzynia PS (nie znam, czytałem, że frajda z jazdy) no i czytałem też, że do 250k dociągają więc i ok 100k bym nim dał radę zrobić. Czy to może być faktyczny przebieg?

5) [Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]
To również wydaje mi się rozsądna oferta. Szkoda, że nie ma nawigacji dotykowej (pewnie już jej nie dołożę bo się nie opłaci) podoba mi się to, że to polskie auto (z polskiego salonu)

6) [Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]
Podobnie jak poprzednik, jedyna różnica to niby mniejszy przebieg i znacznie niższa cena.

Zauważyłem, że smaxy trzymają cenę. Kiedyś kupowałem swoje pierwsze 'normalne' auto (pominę historię z polonezem w szkole średniej) czyli fabię 1 z 2003 roku, która była jedną z fajniejszych na allegro zapłaciłem 16200 za 7 letnie autko (jeszcze przez kilka miesięcy po zakupie). Teraz za autko w tym samym wieku ale zupełnie innej klasy muszę dać ok 40000. No jest różnica, oczywiście kasa ciężko zarobiona więc nie chcę wtopić a nie mam żadnych znajomości z mechanikami/ tunerami ani handlarzami. Jedyna pomoc jaką mogę uzyskać to forum Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Także ten, doradzicie coś odnośnie w/w linków do smaxiów?

Pozdrawiam
Karol
Karol_87 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 21-07-2017, 20:23   #14
piotrek305
ford::advanced
 
Imię: Piotrek
Zarejestrowany: 17-11-2015
Skąd: Warszawa Węgrów
Model: BMW 3GT 2020/ Fiesta Mk7 FL 2013
Silnik: 2.0i 184KM/1.2 82KM
Rocznik: 2020/2013
Postów: 323
Domyślnie Odp: Szukam S-Max 2.0TDI manual 7miejsc

Cytat:
Napisał Karol_87 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Witajcie Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

To mój pierwszy post na forum, w ogóle pierwszy raz interesuję się Fordem Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Smax mi się marzy. Polift, 2.0TDCI (już wiem, że 140vs 163 przy DW10C to żaden problem)
Chciało by się mieć piękną białą/czarną perełkę w wersji Titanium S z przebiegiem do 200k i cenie 40k ale to więcej niż marzenie. Najgorsze jest to, że niczego jak na razie na 100% dla mnie nie znalazłem w kuj-pom, jestem z Ciechocinka więc możliwe, że bedę musiał się przejechać nawet i 300km (w jedną stronę po autko). Chciałbym mieć zapewnienie, że chociażby auto jest bezwypadkowe. Dziś np dzwoniłem tu: [Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]
Na pytanie czy auto jest bezwypadkowe właściciel wyraźnie się zirytował a na kolejne, czy w umowie napisze mi, że było bezwypadkowe oczywiście jeszcze bardziej się wkurzył po czym zakończyliśmy rozmowę... Jaka jest Wasza opinia?

Mam jeszcze kilka kandydatów:
1) [Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ] - ta moc, 200KM mnie kusi ale zdaję sobie sprawę, że to zapewne kosztowne w utrzymaniu silniki i pewnie z 163KM też będę zadowolony. Dobrze myślę?

2) [Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]
Całkiem fajny model, jedyne co mi się nie podoba to te szyte pokrowce i tandetne felgi - przydał by się oryginał Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Tak poza tym to daleko ale akceptowalnie

3) [Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]
Najbliżej mnie, trochę duży przebieg (mylę się?) Skórka Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. No ale i cena już nieco powyżej oczekiwanej

4) [Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]
Głos rozsądku? Skrzynia PS (nie znam, czytałem, że frajda z jazdy) no i czytałem też, że do 250k dociągają więc i ok 100k bym nim dał radę zrobić. Czy to może być faktyczny przebieg?

5) [Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]
To również wydaje mi się rozsądna oferta. Szkoda, że nie ma nawigacji dotykowej (pewnie już jej nie dołożę bo się nie opłaci) podoba mi się to, że to polskie auto (z polskiego salonu)

6) [Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]
Podobnie jak poprzednik, jedyna różnica to niby mniejszy przebieg i znacznie niższa cena.

Zauważyłem, że smaxy trzymają cenę. Kiedyś kupowałem swoje pierwsze 'normalne' auto (pominę historię z polonezem w szkole średniej) czyli fabię 1 z 2003 roku, która była jedną z fajniejszych na allegro zapłaciłem 16200 za 7 letnie autko (jeszcze przez kilka miesięcy po zakupie). Teraz za autko w tym samym wieku ale zupełnie innej klasy muszę dać ok 40000. No jest różnica, oczywiście kasa ciężko zarobiona więc nie chcę wtopić a nie mam żadnych znajomości z mechanikami/ tunerami ani handlarzami. Jedyna pomoc jaką mogę uzyskać to forum Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Także ten, doradzicie coś odnośnie w/w linków do smaxiów?

Pozdrawiam
Karol
ten biały, do którego dzwoniłeś odpuść. On jest już wieki w internecie ogłoszony do sprzedaży Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
piotrek305 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 21-07-2017, 20:41   #15
stingerA6
Tańczący z S-Maxami
 
Avatar stingerA6
 
Zarejestrowany: 11-05-2014
Skąd: Landsberg
Model: Romet
Silnik: Wigry
Rocznik: 1985
Postów: 1,011
Domyślnie Odp: Szukam S-Max 2.0TDI manual 7miejsc

Ciężko będzie o coś dobrego w poliftach w takich pieniądzach. Dodatkowo widać masz "nosa" bo większość aut które podałeś to albo niezłe ulepy albo ewidentne cofki.
__________________
"Niektórzy pędzą na złamanie karku, aż ciężko ich nieraz wyprzedzić."
"Forum to nie agencja towarzyska. Wszystkim nie dogodzimy"
stingerA6 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 21-07-2017, 20:44   #16
slawek-kali
ford::expert
 
Avatar slawek-kali
 
Imię: Slawek
Zarejestrowany: 10-01-2011
Skąd: Niemcy - Paderborn
Model: Smax Titanium S
Silnik: 163KM
Rocznik: 2013
Postów: 4,946
Domyślnie Odp: Szukam S-Max 2.0TDI manual 7miejsc

No Ty to kupisz tylko ulepa.. nie ma innej opcji ..
W jakim swiecie wy w "PL" zyjecie? myslicie ze Niemiec, Belg, Francuz odda dobre sprawne auto za bezcen zeby polski hanladrz mogl 6k zarobic?
Gdyby te auta byly ok to ludzie ktorym pomoglem kupic auto powinni na mnie klnac i wyzywac, ale jakos jest cisza..
Co wiecej dostaje sygnaly, ze auta kupione 2-3 lata temu jezdza bez problemow..
__________________
Sprawdz VIN - napisz maila!
Auta z Niemiec, Ogledziny, pomoc w kupnie -> dzial uslugi-KLIK

Ostatnio edytowane przez slawek-kali ; 21-07-2017 o 20:47
slawek-kali jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 21-07-2017, 20:51   #17
Karol_87
ford::amateur
 
Zarejestrowany: 21-07-2017
Model: S max titanium s
Silnik: 2.2 TDCI
Rocznik: 2011
Postów: 2
Domyślnie Odp: Szukam S-Max 2.0TDI manual 7miejsc

Cytat:
Napisał piotrek305 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
ten biały, do którego dzwoniłeś odpuść. On jest już wieki w internecie ogłoszony do sprzedaży Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Uff, dzięki serdeczne Ci za odpowiedź Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
A jednak, krótka rozmowa i nieco zimnej krwi (ahhh, jakie piękne autko) i już dało się wyczuć, że coś nie teges. Jak to koleś nie wie czy bezwypadek... kupił w ciemno dawno temu drogie auto? (mówił, że w PL jest od ok 60k km przebiegu więc dawno temu czyli kupił go dużo drożej)

stingerA6
Cytat:
Ciężko będzie o coś dobrego w poliftach w takich pieniądzach. Dodatkowo widać masz "nosa" bo większość aut które podałeś to albo niezłe ulepy albo ewidentne cofki.
Widzisz, po prostu chciałem mieć takie 'fajnie' autko ale widać się nie da Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Poważnie, większość to ulepy/ cofki? Jak to sprawdzać? Bo sprawdzać każde auto na automo.pl/autodna to zbankrutuję jak każdy raport po ok 26zł

PS. Czytam i widzę, że niemcy już gnoje (sory za uogólnienie) też cofają. Sam widziałem zarąbistego smaxa za ok 7tys euro na mobile.de. Pisałem maila do autazniemiec.pl i od razu napisali że to fake - takie same stoją po 14tys euro...

Kurde, weź tu człowieku nie utop takiej kasy Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Może i to nie jest dużo (skoro nowy w dobrej wersji kosztuje 180tys) ale i te 40-kilka to bardzo dużo. Co zrobić, czego szukać? Który z powyższych linków, pomijając całkiem pierwszy, którego nawet nie numerowałem mogę sobie śmiało odpuścić?

Pozdrawiam
Karol

Bump:
Cytat:
Napisał slawek-kali Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
No Ty to kupisz tylko ulepa.. nie ma innej opcji ..
W jakim swiecie wy w "PL" zyjecie? myslicie ze Niemiec, Belg, Francuz odda dobre sprawne auto za bezcen zeby polski hanladrz mogl 6k zarobic?
Gdyby te auta byly ok to ludzie ktorym pomoglem kupic auto powinni na mnie klnac i wyzywac, ale jakos jest cisza..
Co wiecej dostaje sygnaly, ze auta kupione 2-3 lata temu jezdza bez problemow..
No może dzięki Wam wcale żadnego ulepa nie kupię ani nie wydam zbędnej kasy na dojazdy w różne miejsca Polski + wizyty kontrolne w ASO przed zakupem. Trudno, chciałem widzę zbyt wiele za zbyt mało.

PS. Doskonale zdaję sobie sprawę, że auta na zachodzie kosztują w salonach więcej niż te same auta w PL stąd cena aut używanych w dobrych stanach jest proporcjonalnie wyższa u nich niż w PL. A handlarze jeszcze na tych autach zarabiają oferując je w bardziej atrakcyjnych cenach niż krajowe.

Czyli co, pozostaje https://www.otomoto.pl/oferta/ford-s-max-ford-s-max-titanium-2-0-tdci-163km-salon-pl-serwis-aso-ID6yZxeR.html
? Czy to też raczej podejrzana aukcja?

Pozdrawiam
Karol
Karol_87 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 21-07-2017, 20:56   #18
stingerA6
Tańczący z S-Maxami
 
Avatar stingerA6
 
Zarejestrowany: 11-05-2014
Skąd: Landsberg
Model: Romet
Silnik: Wigry
Rocznik: 1985
Postów: 1,011
Domyślnie Odp: Szukam S-Max 2.0TDI manual 7miejsc

Zdobądz vin tego z największym przebiegiem. Może masz farta, ale nie licz na niego
__________________
"Niektórzy pędzą na złamanie karku, aż ciężko ich nieraz wyprzedzić."
"Forum to nie agencja towarzyska. Wszystkim nie dogodzimy"
stingerA6 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 21-07-2017, 20:57   #19
slawek-kali
ford::expert
 
Avatar slawek-kali
 
Imię: Slawek
Zarejestrowany: 10-01-2011
Skąd: Niemcy - Paderborn
Model: Smax Titanium S
Silnik: 163KM
Rocznik: 2013
Postów: 4,946
Domyślnie Odp: Szukam S-Max 2.0TDI manual 7miejsc

Hahhaha.. kpisz sobie? widzisz auto warte 12-14k za 7 i myslisz ze jestes wybrancem?

Wyprostuj swoj kregoslup jako kupiec bo zmarnujesz kase..

Fabia i Smax? bez komentarza..
__________________
Sprawdz VIN - napisz maila!
Auta z Niemiec, Ogledziny, pomoc w kupnie -> dzial uslugi-KLIK
slawek-kali jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 21-07-2017, 21:05   #20
Karol_87
ford::amateur
 
Zarejestrowany: 21-07-2017
Model: S max titanium s
Silnik: 2.2 TDCI
Rocznik: 2011
Postów: 2
Domyślnie Odp: Szukam S-Max 2.0TDI manual 7miejsc

Cytat:
Napisał slawek-kali Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Hahhaha.. kpisz sobie? widzisz auto warte 12-14k za 7 i myslisz ze jestes wybrancem?

Wyprostuj swoj kregoslup jako kupiec bo zmarnujesz kase..

Sorki, to sarkazm czy kpiny? Przecież pisałem,
1) że staram się zachować zdrowy rozsądek
2) widzę, że smaxy są drogie
3) auta na zachodzie są drozsze w zakupie jako nowe oraz jako używane
4) wysokie przebiegi nawet powyżej 200tys km rocznie na zachodzie są jak najbardziej normalne
5) Widziałem wiele smaxów z roku 2010 w cenach od 33tys do nawet 60tys (za ten sam rocznik) więc tez mi to daje do myslenia.

Nie zrozum mnie źle, nie chcę wyjść na naiwniaka. Miałem swoje marzenia co do pierwszego (używanego niestety) forda ale dzięki Wam mocno je zweryfikowałem z rzeczywistością.

stingerA6 czyli ten?
[Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]

Którą stronę polecasz do spradzania VIN fordów? Czy po prostu na forum w dziale "pomagamy VIN" jakoś tak, tam gdzie ponad 2000 postów



Pozdrawiam
Karol
Karol_87 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz



Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 03:05.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.