Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Forum Ogólne > Ford Garage > Sprzęt Audio/CB/GPS
Rejestracja FAQ Kalendarz Dzisiejsze posty Szukaj

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 19-01-2019, 19:31   #211
tedi_k
FCP member
 
Avatar tedi_k
 
Imię: Tadeusz
Zarejestrowany: 03-11-2011
Skąd: Katowice
Model: Mitsubishi Outlander PHEV, C-max Energi (USA) PHEV
Silnik: 2.4 PB, 2.0 PB wolnossące cykl Atkinsona - hybryda plug-in
Rocznik: 2019, 2016
Postów: 17,152
Domyślnie Odp: SYNC2 z Polskim lektorem :)

Cytat:
Napisał Masterjam Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
...wywnioskowałem źle. ...
Nic źle nie wywnioskowałeś. To szeroko powtarzana w wątkach o SyncExtPack "prawda księdza Tischnera". Powielana z niewiedzy albo ze złośliwości jak pod Twoim wcześniejszym postem.

__________________
------------------------------------------------------------------------------------------------
Nadal tu jestem - choć jeżdżę Mitsubishi Outlander PHEV 4x4 2019 224KM
tedi_k jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 20-01-2019, 03:10   #212
kolopeter
ford::professional
 
Zarejestrowany: 05-06-2007
Skąd: Szczecin
Model: S-max FL, Ecopasqda st-line,Edge 2fl
Silnik: 2.0 tdci, 1.0 w 3 cyl at6, 2.0 w 4cyl at8
Rocznik: 2010,2018,2019
Postów: 1,763
Domyślnie Odp: SYNC2 z Polskim lektorem :)

Cytat:
Napisał tedi_k Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Jako dowód podam, że "do tego nie doszedłem", bo się za to nie zabrałem.
nie wierzę Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum..
Leszczu na wakacjach na Dominikanie, więc chciałem tylko pobudzić dyskusję Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum., aby się nie zastało.
Patrzylem w te var_loci także wcześniej, bo nie jest to jakieś wielkie wyzwanie. Ale nie o to chodzi. Robisz swoją robotę, bo masz z tego ruble. Chwala ci za to. Twoje wpisy dają nam szaraczkom zachętę do poszukiwań.... Oby tak dalej.
__________________
SZCZECIN, miasto nad morzem
kolopeter jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 20-01-2019, 12:57   #213
tedi_k
FCP member
 
Avatar tedi_k
 
Imię: Tadeusz
Zarejestrowany: 03-11-2011
Skąd: Katowice
Model: Mitsubishi Outlander PHEV, C-max Energi (USA) PHEV
Silnik: 2.4 PB, 2.0 PB wolnossące cykl Atkinsona - hybryda plug-in
Rocznik: 2019, 2016
Postów: 17,152
Domyślnie Odp: SYNC2 z Polskim lektorem :)

Cytat:
Napisał kolopeter Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
...Robisz swoją robotę, bo masz z tego ruble...
Dyskusja z Tobą jest o tyle słaba, że piszesz kategorycznie - choć nie masz wiedzy i informacji.
Nie kupiłeś za moim pośrednictwem pakietu od Rosjanina, więc nic nie wiesz - a wiesz, że na tym zarabiam.
I mimo opierania się przez Ciebie głównie na "swojej wierze" (do której nic nie mam - jest Twoja), to jasno i wyraźnie napiszę dla innych zainteresowanych: na pakietach od Rosjanina nie zarabiam. Nie sprzedaję ich z żadną marżą. Transakcje dokonywane są przez PayPal i dokonuję jedynie drobnych zaokrągleń aby się nie katować przelewami w groszach. Każdy kto mnie zapytał o cenę dostał taką samą odpowiedź.
__________________
------------------------------------------------------------------------------------------------
Nadal tu jestem - choć jeżdżę Mitsubishi Outlander PHEV 4x4 2019 224KM
tedi_k jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 20-01-2019, 13:04   #214
kolopeter
ford::professional
 
Zarejestrowany: 05-06-2007
Skąd: Szczecin
Model: S-max FL, Ecopasqda st-line,Edge 2fl
Silnik: 2.0 tdci, 1.0 w 3 cyl at6, 2.0 w 4cyl at8
Rocznik: 2010,2018,2019
Postów: 1,763
Domyślnie Odp: SYNC2 z Polskim lektorem :)

Ale ja nie mówię o twoich tranzakcjach, ja mówie o całokształcie.Grzebierz w softach , bo jest to twoja praca i masz z tego pieniądze i czasami czymś zainteresujesz, wskazesz drogę. Strasznie bierzesz wszystko do siebie.
Ja tu komplementy...
A się tak zastanawiam, czy tym sposobem po lekkiej przeróbce dałoby radę wrzucić binarki od ssh, ftp... Pewnie tak...choc z drugiej strony w jakim celu..., lepiej by było jakby można było to zrobić w s3.
No dobra. Pisałeś że pakiet do instalacji jest zahaslowany. A w jakiej postaci będzie po rozkodowaniu?
__________________
SZCZECIN, miasto nad morzem

Ostatnio edytowane przez kolopeter ; 20-01-2019 o 13:18
kolopeter jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 20-01-2019, 13:55   #215
slawek-kali
ford::expert
 
Avatar slawek-kali
 
Imię: Slawek
Zarejestrowany: 10-01-2011
Skąd: Niemcy - Paderborn
Model: Smax Titanium S
Silnik: 163KM
Rocznik: 2013
Postów: 4,932
Domyślnie Odp: SYNC2 z Polskim lektorem :)

@[Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ] twoj wpis sugeruje ze robisz to za free.. uwazaj bo sie kolejka zrobi Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
__________________
Sprawdz VIN - napisz maila!
Auta z Niemiec, Ogledziny, pomoc w kupnie -> dzial uslugi-KLIK
slawek-kali jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 20-01-2019, 17:45   #216
tedi_k
FCP member
 
Avatar tedi_k
 
Imię: Tadeusz
Zarejestrowany: 03-11-2011
Skąd: Katowice
Model: Mitsubishi Outlander PHEV, C-max Energi (USA) PHEV
Silnik: 2.4 PB, 2.0 PB wolnossące cykl Atkinsona - hybryda plug-in
Rocznik: 2019, 2016
Postów: 17,152
Domyślnie Odp: SYNC2 z Polskim lektorem :)

Cytat:
Napisał slawek-kali Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
... robisz to za free....
Tak - praktycznie "za free" pośredniczę w przekazaniu pieniędzy Rosjaninowi i w drugą stronę linka do pobrania sobie przez zamawiającego pakietu instalacyjnego.
"Za free" też dołączam instrukcję instalacji po angielsku (od Rosjanina, nie moją).
Każdy sobie sam "za free" instaluje z użyciem własnego pendrive i własnego czasu.
Taki układ uważam za uczciwy.

BTW - "w łańcuszku" jest jeszcze kolega Słowak, do którego Rosjanin nie ma uprzedzeń... W odróżnieniu od naszej nacji...Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Kolega Słowak dolicza sobie kilka euro dla siebie do kwot transferowanych.
__________________
------------------------------------------------------------------------------------------------
Nadal tu jestem - choć jeżdżę Mitsubishi Outlander PHEV 4x4 2019 224KM
tedi_k jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 21-01-2019, 16:19   #217
jachu36
ford::beginner
 
Imię: MACIEJ
Zarejestrowany: 06-05-2017
Skąd: ZBI
Model: Ford Mondeo MK5 TITANIUM Czarna Perła
Silnik: 2,0 150 KM => 180KM
Rocznik: 2015
Postów: 21
Domyślnie Odp: SYNC2 z Polskim lektorem :)

A może ktoś z Was napisac jaki koszt takiego modu?Zebym mógł wrzucić inną navi oraz zrobic odbicie z mojego telefonu?
jachu36 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 21-01-2019, 19:07   #218
markusp
ford::beginner
 
Imię: Marek
Zarejestrowany: 04-08-2013
Model: Kombi Edition pak. Titanium
Silnik: 2.0 TDCI manual SYNC2
Rocznik: 2016 150KM->180KM by tedi_k
Postów: 17
Domyślnie Odp: SYNC2 z Polskim lektorem :)

Cytat:
Napisał jachu36 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
A może ktoś z Was napisac jaki koszt takiego modu?Zebym mógł wrzucić inną navi oraz zrobic odbicie z mojego telefonu?
Też byłbym zainteresowany takim "modem" oraz ceną. Najbliżej mi jest do @[Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ] . Panie Tadeuszu, poproszę o info na priv.Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
markusp jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 21-01-2019, 19:27   #219
tedi_k
FCP member
 
Avatar tedi_k
 
Imię: Tadeusz
Zarejestrowany: 03-11-2011
Skąd: Katowice
Model: Mitsubishi Outlander PHEV, C-max Energi (USA) PHEV
Silnik: 2.4 PB, 2.0 PB wolnossące cykl Atkinsona - hybryda plug-in
Rocznik: 2019, 2016
Postów: 17,152
Domyślnie Odp: SYNC2 z Polskim lektorem :)

Nie ma sensu pisać tego na PRIV. To nie są pieniądze dla mnie, więc napiszę tu by wszyscy mogli znaleźć info.
Mój słowacki kolega płaci Rosjaninowi w euro (jak to na Słowacji), choć Rosjanin chce ruble.
Ja przelewam słowackiemu Koledze w złotówkach. Wszystko jest przeliczane po dość bandyckich kursach PayPala oraz z naliczeniem opłat za przekazanie pieniędzy po stronie przekazującego (wpłacający na mojego PayPala także bierze koszty transferu na siebie - do mnie muszą trafić podane sumy. Sponsoruję moim czasem ale nie pieniędzmi).
Skracając:
- sam mirrorlink to koszt ok. 85 euro - co ja zaokrąglam do 370zł (dziś przed chwilą była obniżka ceny!)
- mirrolink + Navitel to koszt 155 euro - co ja zaokrąglam do 670zł

Przelewa się na mój PayPal z podaniem numeru ESN swojego Sync2. ESN musi być wpisany dokładnie tak, jak wyświetla się na ekranie "Ustawienia"->"Pomoc"->"Informacje o systemie". Tam się to nazywa "Numer seryjny".
Źle wpisany ESN oznacza wyrzucenie pieniędzy w błoto. Pakiet nie da się zainstalować.
W przeciągu 1 - 2 dni dostaje się link do pobrania pakietu instalacyjnego oraz instrukcję instalacji w języku angielskim.
Pakiet należy sobie zachować "na później". Rozpakowuje się go na pendrvie i samodzielnie instaluje u siebie w aucie. Operacja jest bardzo prosta i nie ma potrzeby szukania wsparcie.
Pakiet da się zainstalować jedynie na tym jednym urządzeniu, na które jest dedykowany. Nie ma więc sensu urządzać "koleżeńskich zrzutek" na wspólny pakiet dla kilku...Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
__________________
------------------------------------------------------------------------------------------------
Nadal tu jestem - choć jeżdżę Mitsubishi Outlander PHEV 4x4 2019 224KM

Ostatnio edytowane przez tedi_k ; 21-01-2019 o 19:41
tedi_k jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 21-01-2019, 19:37   #220
leszcz
FCP member
 
Avatar leszcz
 
Imię: Tomi
Zarejestrowany: 31-10-2005
Skąd: Osielsko
Model: FUSION 4x4
Silnik: 2.0EB
Rocznik: 2020
Postów: 7,174
Domyślnie Odp: SYNC2 z Polskim lektorem :)

Cytat:
Napisał markusp Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Też byłbym zainteresowany takim "modem"
Szkoda ,że się tak późno obudziłeś bo miałbyś już to wczoraj wgrane Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. byłem na w okolicach (Rybnik/Sosnowiec) .
__________________
Moja zabawa z nawigacjami
Moje mody we własnym aucie - C+/Tempomat/ACC/BLISS/CTA/CHIP/SYNC2>SYNC3 LOGA stacji Radiowych w SYNC3 bez wymiany ACMa Licznik USA na PL i inne zabawy
leszcz jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz



Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 04:55.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.