Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Forum Ogólne > Ford Garage > Sprzęt Audio/CB/GPS
Rejestracja FAQ Kalendarz Dzisiejsze posty Szukaj

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 01-07-2008, 10:35   #211
RECONDO
ford::expert
 
Avatar RECONDO
 
Zarejestrowany: 02-08-2006
Skąd: Camp Eagle
Model: MONDEO
Silnik: 1,8 PB
Rocznik: 2001
Postów: 2,735
Domyślnie Re: NAWIGACJA DENSO - co powinieneś wiedzieć

Antenę również zakupiłem ale zanim zamontuję zapytałem o radę DOCENTO :fcp1 Dobry człowiek prawdę rzekł: najlepsze miejsce to pod konsolą/deską z przodu auta :fcp14

__________________
MJJ HUMAN NATURE
NTM - NARODOWY TEST MIECIA czyli ile dodatków uda się upchać do jednego złomka!
RECONDO jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 01-07-2008, 13:05   #212
pike
ford::advanced
 
Zarejestrowany: 16-05-2008
Model: MONDEO MK3
Silnik: 2.2 TDCI
Rocznik: 2005
Postów: 201
Domyślnie Re: NAWIGACJA DENSO - co powinieneś wiedzieć

Cytat:
Napisał Jelonek
parę danych dotyczących modułu którego prześliczną fotę dał docento, też się na niego ślinię, numer fordowski 1510863 koszt 822 zeta, tydzien trzeba czekać...może ktoś ma lepsze ceny, dajcie cynk
@Jelonek ty podałeś inny numer katalogowy i inny numer zapodał @docento. Dzwoniłem do Bemo i według twojego numeru jest coś za 899,04 ale dokładnie nie wiadomo co bo nawet nie mieli tej części na stanach magazynowych ani w Poznaniu ani w Szczecinie.
pike jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 01-07-2008, 14:35   #213
xx33xx
ford::beginner
 
Zarejestrowany: 25-06-2008
Skąd: BIAŁYSTOK
Postów: 18
Domyślnie Re: NAWIGACJA DENSO - co powinieneś wiedzieć

Panowie w moim fordzie mondeo rok 2003 po FL posiadam moduł telefoniczny kablowy do tel. nokia 6210/6310/6310i bez BT.
Wyjolem całość by zobaczyć jak jest on podłączony do nawigacji DENSO , jaki jest rodzaj połączeń itp.
Zestaw taki jak na zdjeciach :
[attachment=2:3v2emivv]schemat połaczenia modółu tel nokia z denso forda.jpg[/attachment:3v2emivv]
Pytanie moje jest takie ? Chcalbym podłaczyć inny zestaw np. Bezprzewodowy zestaw samochodowy NOKIA CK-7W
[Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]
do istniejacej instalacji czyli mikrofon i glośnik ,wydaje mi sie ,że wtyki jack małe mikrofonu i glosnika są takie same jak w tym zestawie i kostka zasilania do modulu też , na EBY w UK znalazlem ten zestaw juz za 150 zł czyli niedrogo , różnica jest taka ,że powinien wyciszac nawigacje w trakcie rozmowy i spora lista telefonów dziala z nim przez BT . Napewno nie jest to co orginalny moduł BT do denso ale dla mnie najważniejsze jest romowa przez zestaw glosnomówiacy a rączki leżą na kierownicy .
Może warto sie nad tym zastanowić pozdrawiam Marcin N.
Załączone Obrazki
Typ Pliku: jpg schemat połaczenia modółu tel nokia z denso forda.jpg (97.1 KB, 1396 wyświetleń)
Typ Pliku: jpg Modół do tel. nokia .JPG (89.1 KB, 1452 wyświetleń)
Typ Pliku: jpg wtyk połaczeniowy zasilania z instalacji do modółu forda.JPG (83.8 KB, 1403 wyświetleń)
xx33xx jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 01-07-2008, 15:30   #214
xx33xx
ford::beginner
 
Zarejestrowany: 25-06-2008
Skąd: BIAŁYSTOK
Postów: 18
Domyślnie Re: NAWIGACJA DENSO - co powinieneś wiedzieć

moduł telefonu cdn.
Załączone Obrazki
Typ Pliku: jpg zdjecia modółu ford denso.jpg (131.5 KB, 1384 wyświetleń)
xx33xx jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 01-07-2008, 16:59   #215
rytek1
ford::beginner
 
Zarejestrowany: 21-09-2007
Skąd: Katowice
Postów: 32
Domyślnie Re: NAWIGACJA DENSO - co powinieneś wiedzieć

Ja z innej beczki PIN do DENSO rzekomo jest naklejany z tyłu nawigacji jeden fachowiec tak powiedział. Jeśli była by to prawda to koniec problemów z pinem Pozdrawiam
rytek1 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 01-07-2008, 18:13   #216
MDMcapital
ford::advanced
 
Avatar MDMcapital
 
Imię: Darek
Zarejestrowany: 07-01-2007
Skąd: Gdańsk
Model: MONDEO MK IV
Silnik: TDCI
Rocznik: 2009
Postów: 252
Domyślnie Re: NAWIGACJA DENSO - co powinieneś wiedzieć

ja otrzymałem karte z kodem :fcp26
__________________
Był :GHIA Tiptronik, FULL wypas CZARNY NAVI Denso Mapa EU+PL 2010
Jest MK4 kombi
MDMcapital jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 01-07-2008, 19:11   #217
Jelonek
ford::beginner
 
Zarejestrowany: 13-06-2005
Skąd: okolice Krakowa
Model: Mondeo BWY
Silnik: 20 TDCi 115 km
Rocznik: 2004
Postów: 32
Domyślnie Re: NAWIGACJA DENSO - co powinieneś wiedzieć

co do mojego numerku tej części, to taki numer wychodzi wg fordowskiego katalogu na podstawie numeru jaki odczytałem ze zdjęcia docento tego 7M5T- itd, wg danych to moduł (tu uwaga dla kolegi xx33xx: modUUUł, bez złośliwości, dbajmy o język polski) sterowania głosowego bluetooth, przy okazji wychodzi że BEmo są beee bo sugerowana cena forda za to urządzonko to 860,00 zł, i tak poza wszystkim choc pewnie chodzi o to samo urządzenie to docento napisał tak: 4M5T-19G488-AY FINIS:1476159 CENA 866.20 BRUTTO i ten mumerek troszkę się różni od tego z fotki 7M5T-19G488-AE,
bardzo mnie korci spróbować kupic go i ciekawe czy będzie działał u mnie a mam sytuacje podobną jak kolega xx33xx, czyli zestaw kablowy z kopytem do 6310,
apropos jakby ktoś chciał takie kopyto do powyższego telefonu to mam jeszcze jedno na zbyciu po poprzednim TDDi(chodzi o część H(z rysunku xx33xx-a) z kablem i wtyczką oraz takim elementem plastikowym, bardzo ładnie dopasowany do dziury tej na butelkę w konsoli środkowej, możemy zrobić jakieś "machniom", pozdrówki
__________________
Jelonek
Mondeo kombi 2,0 TDCi`04 ghia
Seat Ibiza 1,4 TDI`07
Jelonek jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 01-07-2008, 20:07   #218
xx33xx
ford::beginner
 
Zarejestrowany: 25-06-2008
Skąd: BIAŁYSTOK
Postów: 18
Domyślnie Re: NAWIGACJA DENSO - co powinieneś wiedzieć

Cytat:
Napisał rytek1
Ja z innej beczki PIN do DENSO rzekomo jest naklejany z tyłu nawigacji jeden fachowiec tak powiedział. Jeśli była by to prawda to koniec problemów z pinem Pozdrawiam
rytek1 masz moje zdjecia nawigacji DENSO jak widac na zdjeciach kodu pin nie zobaczysz , moj pin do tej nawigacji to: 1693 nie ma go na mojej nawigacji ,to i na twojej navi raczej nie zobaczysz . Powodzenia Marcin N.
xx33xx jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 01-07-2008, 20:14   #219
xx33xx
ford::beginner
 
Zarejestrowany: 25-06-2008
Skąd: BIAŁYSTOK
Postów: 18
Domyślnie Re: NAWIGACJA DENSO - co powinieneś wiedzieć

cytat : JELONEK : modUUUł, bez złośliwości, dbajmy o język polski ,pisze się przez u zwykle !
dziekuje i przepraszam za błędy ortograficzne Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
ale dziekuje za docenienie wyjecia nawigacji zrobienie zdjęc itp .
Pozdrawiam Marcin N. spec od ortografii :fcp29
PS : przez wiele lat nie mieszkałem w Polsce i niestety lepiej piszę w innym jezyku , mam nadzieje ,żę to się poprawi . :fcp15
xx33xx jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 01-07-2008, 21:15   #220
rytek1
ford::beginner
 
Zarejestrowany: 21-09-2007
Skąd: Katowice
Postów: 32
Domyślnie Re: NAWIGACJA DENSO - co powinieneś wiedzieć

Ja tylko mówię to co usłyszałem i byc może nie we wszystkich modelach jest naklejone a swojej navi nie muszę wyjmowac mam PIN wklejiony w instrukcję . Ale jest tak praktykowane w innych markach że pin jest naklejany z tyłu
rytek1 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz

Tagi
denso , focus , ford , map , nawigacja , radio , s-max , tmc



Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 10:09.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.