Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Forum Ogólne > Ford Garage > Sprzęt Audio/CB/GPS
Rejestracja FAQ Kalendarz Dzisiejsze posty Szukaj

Komunikaty

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 14-04-2020, 13:54   #221
leszcz
FCP member
 
Avatar leszcz
 
Imię: Tomi
Zarejestrowany: 31-10-2005
Skąd: Osielsko
Model: FUSION 4x4
Silnik: 2.0EB
Rocznik: 2020
Postów: 7,174
Domyślnie Odp: Aktywacja polskiego jezyka w liczniku

Cytat:
Napisał lukaszooo Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
dlaczego na forum oficjalnie nikt
no jak nikt kolega powyżej przecież się chwali
Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Jak widać można Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

__________________
Moja zabawa z nawigacjami
Moje mody we własnym aucie - C+/Tempomat/ACC/BLISS/CTA/CHIP/SYNC2>SYNC3 LOGA stacji Radiowych w SYNC3 bez wymiany ACMa Licznik USA na PL i inne zabawy
leszcz jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 14-04-2020, 14:42   #222
lukaszooo
ford::expert
 
Imię: Łukasz
Zarejestrowany: 24-06-2015
Skąd: Mińsk Mazowiecki
Model: KUGA
Silnik: 1.5 eb
Rocznik: 2020
Postów: 2,478
Domyślnie Odp: Aktywacja polskiego jezyka w liczniku

Chodziło mi bardziej o oficjalne : mam i mogę go rozprzestrzeniać, na fb widziałem już takie ogłoszenia a tutaj cisza. Coś mi się wydaje że zapowiada się podobna telenowela jak z C+.
lukaszooo jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 14-04-2020, 17:36   #223
leszcz
FCP member
 
Avatar leszcz
 
Imię: Tomi
Zarejestrowany: 31-10-2005
Skąd: Osielsko
Model: FUSION 4x4
Silnik: 2.0EB
Rocznik: 2020
Postów: 7,174
Domyślnie Odp: Aktywacja polskiego jezyka w liczniku

Cytat:
Napisał lukaszooo Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
mam i mogę go rozprzestrzeniać
rozprzestrzeniać to można informację chyba i kolega to chyba zrobił . No i napisał ,że to robi raczej Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
__________________
Moja zabawa z nawigacjami
Moje mody we własnym aucie - C+/Tempomat/ACC/BLISS/CTA/CHIP/SYNC2>SYNC3 LOGA stacji Radiowych w SYNC3 bez wymiany ACMa Licznik USA na PL i inne zabawy
leszcz jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 14-04-2020, 17:41   #224
tedi_k
FCP member
 
Avatar tedi_k
 
Imię: Tadeusz
Zarejestrowany: 03-11-2011
Skąd: Katowice
Model: Mitsubishi Outlander PHEV, C-max Energi (USA) PHEV
Silnik: 2.4 PB, 2.0 PB wolnossące cykl Atkinsona - hybryda plug-in
Rocznik: 2019, 2016
Postów: 17,152
Domyślnie Odp: Aktywacja polskiego jezyka w liczniku

Cytat:
Napisał leszcz Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
....No i napisał ,że to robi raczej Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Na razie to moim zdaniem napisał, że ma ZROBIONE i z tekstu wynikało, ze wprost przez m0trala...
Tak ja te równoważniki zdań zrozumiałem...

Między wierszami było jeszcze, że akcję organizuje jakiś polski "pośrednik", który bierze kasę, ale wgrywanie realizuje sam Rosjanin...
tedi_k jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 14-04-2020, 17:51   #225
leszcz
FCP member
 
Avatar leszcz
 
Imię: Tomi
Zarejestrowany: 31-10-2005
Skąd: Osielsko
Model: FUSION 4x4
Silnik: 2.0EB
Rocznik: 2020
Postów: 7,174
Domyślnie Odp: Aktywacja polskiego jezyka w liczniku

Cytat:
Napisał tedi_k Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
ale wgrywanie realizuje sam Rosjanin...
no i dobrze zrobił niech czerpie Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.... co za problem ?
Widziałem już kilkanaście aut z tak zrobionymi licznikami .. trochę tam literówek typu : Zamyknij zamiast Zamknij itp. podobne bzdurki Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
__________________
Moja zabawa z nawigacjami
Moje mody we własnym aucie - C+/Tempomat/ACC/BLISS/CTA/CHIP/SYNC2>SYNC3 LOGA stacji Radiowych w SYNC3 bez wymiany ACMa Licznik USA na PL i inne zabawy

Ostatnio edytowane przez leszcz ; 14-04-2020 o 18:02
leszcz jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 15-04-2020, 08:11   #226
lukaszooo
ford::expert
 
Imię: Łukasz
Zarejestrowany: 24-06-2015
Skąd: Mińsk Mazowiecki
Model: KUGA
Silnik: 1.5 eb
Rocznik: 2020
Postów: 2,478
Domyślnie Odp: Aktywacja polskiego jezyka w liczniku

Nie mam zrobione a bardzo bym chcial, na necie znalazłem ogloszenia, znam cenę tylko wykonać nikt nie chce.....
lukaszooo jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 15-04-2020, 08:43   #227
tedi_k
FCP member
 
Avatar tedi_k
 
Imię: Tadeusz
Zarejestrowany: 03-11-2011
Skąd: Katowice
Model: Mitsubishi Outlander PHEV, C-max Energi (USA) PHEV
Silnik: 2.4 PB, 2.0 PB wolnossące cykl Atkinsona - hybryda plug-in
Rocznik: 2019, 2016
Postów: 17,152
Domyślnie Odp: Aktywacja polskiego jezyka w liczniku

Cytat:
Napisał lukaszooo Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
..znalazłem ogloszenia, znam cenę tylko wykonać nikt nie chce...
Nie ogarniam...Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
To to są ogłoszenia typu "ewentualnie był zrobił jeśli mógł bym i umiał to zrobić"??? Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
No bo co może być w ogłoszeniu, którego "wykonać nikt nie chce"???
tedi_k jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 15-04-2020, 08:45   #228
MarcinSalvage
ford::beginner
 
Zarejestrowany: 16-02-2019
Model: Fusion 2017 SE
Silnik: 2500
Rocznik: 2017
Postów: 37
Domyślnie

Nie chcę mówić kto to wszystko rozpoczął

Panowie, tak jak mówiłem... Wystarczy współpracować a nie kraść

Ostatnio edytowane przez SRS ; 15-04-2020 o 12:39
MarcinSalvage jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 15-04-2020, 08:48   #229
MarcinSalvage
ford::beginner
 
Zarejestrowany: 16-02-2019
Model: Fusion 2017 SE
Silnik: 2500
Rocznik: 2017
Postów: 37
Domyślnie Odp: Aktywacja polskiego jezyka w liczniku

Cytat:
Napisał leszcz Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
no i dobrze zrobił niech czerpie Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.... co za problem ?
Widziałem już kilkanaście aut z tak zrobionymi licznikami .. trochę tam literówek typu : Zamyknij zamiast Zamknij itp. podobne bzdurki Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Widzę że to moje tłumaczenie... Jedno z pierwszych, a ogłoszenia nie są moje ale wiem kto je wystawia. Ja chciałem tylko poinformować szanowne grono że PL można mieć bez wychodzenia z domu

Ostatnio edytowane przez MarcinSalvage ; 15-04-2020 o 08:57
MarcinSalvage jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 15-04-2020, 08:56   #230
lukaszooo
ford::expert
 
Imię: Łukasz
Zarejestrowany: 24-06-2015
Skąd: Mińsk Mazowiecki
Model: KUGA
Silnik: 1.5 eb
Rocznik: 2020
Postów: 2,478
Domyślnie Odp: Aktywacja polskiego jezyka w liczniku

Dziś fb to największe źródło darmowych reklam. Znalazłem już 3 osoby które wstawily foto, zapytałem i dostałem odp że się da i ile to kosztuje, termin takich operacji narazie nie do ustalenia dlatego pytam tutaj.
lukaszooo jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz



Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 06:17.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.