Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Forum Ogólne > Ford Life > Hyde-Park
Rejestracja FAQ Kalendarz Dzisiejsze posty Szukaj

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 03-12-2015, 20:22   #21
galloper
ford::advanced
 
Imię: Rafal
Zarejestrowany: 23-07-2007
Skąd: Skórzewo
Model: S-MAX
Silnik: 1,5 EB
Rocznik: 2015
Postów: 359
Domyślnie Odp: Kontakt z Ford Polska - porażka

Na moje uwagi i zapytanie kiedy mogę liczyć na zamówiony samochód po niedotrzymaniu terminu przez dealera odpowiedź przyszła po 5 tygodniach. Kompletnie zlewająca i zawierająca nieprawdziwe informacje. Po napisaniu, że prawda gdzieś indziej leży pani zebrała się w sobie i odpowiedziała następnego dnia jednozdaniowo " samochodu nie ma i nie wiadomo kiedy bedzie". To tyle na temat poziomu obsługi klienta świadczonej przez Ford Polska.

galloper jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 25-08-2016, 12:03   #22
dobo
ford::beginner
 
Avatar dobo
 
Zarejestrowany: 15-05-2012
Skąd: Krk
Model: Mondeo Mk5 Titanium
Silnik: 1.5 EB AT
Rocznik: 2016
Postów: 45
Domyślnie Odp: Kontakt z Ford Polska - porażka

Chciałbym podzielić się swoimi doświadczeniami z kontaktu z Ford Polska. Formularz to rzeczywiście nadal kpina, ale jeszcze większą kipną jest czas oczekiwania, który niezależnie od pory jest to co najmniej 10 min oraz fakt, że za każdym razem, a dzwoniłem tak już z 5 razy, muszę opisywać swój przypadek od początku. Pominę już takie sprawy, że np dzwonię i słyszę, a to koleżanka zajmowała się może Pana sprawą, proszę zostawić nuemr telefonu, oddzwoni. No niestety nikt nigdy nie oddzwonił, a sprawa juz się ciągnie ponad 2 miesiące...
dobo jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz



Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 04:12.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.