Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Samochody > Ford Ranger
Rejestracja FAQ Kalendarz Dzisiejsze posty Szukaj

Komunikaty

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 07-04-2009, 09:31   #21
kumacha85
ford::beginner
 
Avatar kumacha85
 
Zarejestrowany: 07-06-2008
Skąd: ZIĘBICE/STRZELIN
Model: RANGER LIMITED
Silnik: 2,5 TDCI
Rocznik: 2007
Postów: 11
Domyślnie Odp: Maty, zabudowy

ja mam tą plandekę od czerwca i powiem, że nawet w zimie się spisała... A gdy jechałem na wakacje rok temu do Bułgarii, to w Rumunii złapała nas burza, nic nie dostało się do środka. Oczywiście nie zabezpiecza ona przed kradzieżą, ale przynajmniej nic Ci nie wyleci z paki przy większych prędkościach. Myślę, że jeśli ktoś od czasu do czasu przewozi coś większego, to ta szmata się sprawdza. Metalowa pokrywa nie jest tak praktyczna, ale bezpieczna, do tego droga. W życiu nie kupiłbym hard topu - prędzej karawan Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

montaż jest prosty - kilka dziurek w wannie, odtłuścić dobrze miejsce na rzep i zakupić super silną taśmę dwustronną, bo oryginalna po zimie może już tak dobrze nie trzymać.

__________________
KOCHAM MOJEGO FORDA!!
kumacha85 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 07-04-2009, 12:21   #22
maluch
ford::average
 
Avatar maluch
 
Zarejestrowany: 10-02-2009
Skąd: Szczecin
Model: Ranger XLT & dieselek 170hp & Yaris 1.3
Silnik: 2500/2000/1300
Rocznik: 2008/2007/2007
Postów: 102
Domyślnie Odp: Maty, zabudowy

Dziś zamówiłem. Jak tylko przyjdzie zamontuję i po świętach zabieram się za testowanie Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
__________________
>>>MOJA GALERIA FOTOGRAFII<<<
maluch jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 14-04-2009, 15:35   #23
gigant
ford::amateur
 
Zarejestrowany: 18-03-2009
Model: Ranger
Silnik: 3.0
Rocznik: 2008
Postów: 4
Domyślnie Odp: Maty, zabudowy

tybalt2
co myślisz o tych pokrywach? nie myślałeś o czymś takim? [Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]
to co widziałem w Płocku w bek-pol to jest tanie ale mi nie odpowiada jakość wykonania. Podoba mi się roleta. Kiedyś pytał o nią bikej. Jak ktoś moze doradzić to czekam na informacje.
gigant jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 09-05-2009, 22:47   #24
Mefisto
ford::amateur
 
Zarejestrowany: 09-05-2009
Skąd: Zgierz
Model: Ford Ranger XLT
Silnik: 2,5
Rocznik: 2008
Postów: 8
Domyślnie Odp: Maty, zabudowy

Witam garstkę użytkowników Rangera. Szukałem na forum opinii nt. różnego rodzaju hardtopow, rolet czy pokryw, ale coś cienko. Pochodziłem troszkę, dotykałem, a to, co w końcu wybrałem, miałem możliwość dokładnie obejrzeć, trzasnąć klapą i podnieść do gory. Zdecydowałem się na płaską zabudowę TopUp w firmie Pickup Diablo z Lodzi (www. pickupdiablo.pl) W salonie chcieli około 10000 za tę samą! Zamówiłem u nich, a jak tylko będę miał na pace, wrzucę link ze zdjęciem. Porównując z innymi, to inna bajka. Najbardziej zależało mi na pozostawieniu rur na pace, a oni maja właśnie taka zabudowę, która jest przygotowana pod fabryczne. Nigdzie indziej czegoś takiego nie mieli. Myślałem o wysokiej, ale nie potrzebuje. Uwaga! informacji udziela babka, aż mnie przytkało, ale konkretna i dużo wie. Maja trochę gadżetów, podobają mi się osłony na lampy ze stali nierdzewnej, chromu nie cierpię.
Mefisto jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 22-05-2009, 09:28   #25
macono
ford::beginner
 
Zarejestrowany: 22-05-2009
Model: ranger
Silnik: 2,5 diesel
Rocznik: 2008
Postów: 35
Domyślnie Odp: Maty, zabudowy

ja mam zabudowe alphy, tajlandzka, ładna jakosciowo, dalem 8 tysi, oczywiscie minus vat z tego, polecam bo od razu widac ze dobra jakosciowo i elegancka z wygladu, firma steeler je sprzedaje
macono jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 23-05-2009, 16:44   #26
Mefisto
ford::amateur
 
Zarejestrowany: 09-05-2009
Skąd: Zgierz
Model: Ford Ranger XLT
Silnik: 2,5
Rocznik: 2008
Postów: 8
Domyślnie Odp: Maty, zabudowy

Zapomniałem napisać, ile dałem. Za taka otwieraną w 2 pozycjach, rollbary zostają oczywiście (popłakałbym się, jakbym musiał zdjąć, choć taka wersje tez maja) wysupłałem jedynie 4500netto!!!! Z oryginalnym lakierem, oczywiście.
Podoba mi się, że nie ma klamki na gorze, jak niektóre. Przypomina mi to lodówkę, albo pokrętło kranu
Mefisto jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 23-05-2009, 22:20   #27
maluch
ford::average
 
Avatar maluch
 
Zarejestrowany: 10-02-2009
Skąd: Szczecin
Model: Ranger XLT & dieselek 170hp & Yaris 1.3
Silnik: 2500/2000/1300
Rocznik: 2008/2007/2007
Postów: 102
Domyślnie Odp: Maty, zabudowy

Wozicie ciężkie, oraz wysokie przedmioty? Bo ja jakoś sobie nie wyobrażam posiadania twardej zabudowy, bądź innej, która tak bardzo ogranicza możliwości wożenia i wkładania ciężkich przedmiotów pod samą przegrodę, oraz wysokich, które wystają ponad linię dachu.
__________________
>>>MOJA GALERIA FOTOGRAFII<<<
maluch jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 27-05-2009, 15:04   #28
Mefisto
ford::amateur
 
Zarejestrowany: 09-05-2009
Skąd: Zgierz
Model: Ford Ranger XLT
Silnik: 2,5
Rocznik: 2008
Postów: 8
Domyślnie Odp: Maty, zabudowy

Dlatego kupilam plaska, bo nie dosc, ze moge ja otwierac w 2 pozycjach, to jeszcze, jak wiozlem sprzet wyzszy od kabiny, to zdjalem tylko pokrywe i git. W hard topie nie mozna nic zrobic. Pisalem, ze kupilem w Pickupdiablo, ale znalazlem filmik na angielskiej stronie z ta sama pokrywka TopUp www. pegasus4x4.com I tak, tam cena jest ze 2000zl wyzsza niz w Lodzi.
Mefisto jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 27-04-2010, 13:31   #29
bilans
ford::amateur
 
Zarejestrowany: 24-02-2010
Model: Ranger
Silnik: 2,5
Rocznik: 2008
Postów: 4
Domyślnie Odp: Maty, zabudowy

moja zabudowa Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. kosztowała 550 zł
http://img109.imageshack.us/i/image037j.jpg/
http://img11.imageshack.us/i/image038em.jpg/
http://img294.imageshack.us/i/image039w.jpg/
http://img11.imageshack.us/i/image040id.jpg/

zrobiona przez tapicera mam ją od kilku miesięcy w razie czego rozpinam zamki z lewej i prawej i zwijam plandekę

ps. wszystko zostało rury itd ...
bilans jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 29-04-2010, 08:50   #30
gajduss
ford::average
 
Zarejestrowany: 06-01-2009
Skąd: Wielkopolska
Model: RANGER XLT
Silnik: 2,5 TDCI
Rocznik: 2008
Postów: 51
Domyślnie Odp: Maty, zabudowy

witam
mam do sprzedania plandekę na pakę taka sama jak na aukcji [Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ] pozostała mi po sprzedaniu mojego auta. Oczywiście wystawie FV. Cena 500 zł. brutto. U mnie ten stelaż jest wszyty w plandekę. Zakupiona z tej samej firmy.

Ostatnio edytowane przez gajduss ; 29-04-2010 o 09:03
gajduss jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz



Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 21:01.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.