Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Samochody > Ford Mondeo
Rejestracja FAQ Kalendarz Dzisiejsze posty Szukaj

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 09-08-2014, 11:09   #21
p.saw
ford::professional
 
Avatar p.saw
 
Imię: Przemek
Zarejestrowany: 22-05-2012
Skąd: Poznań
Model: Mondeo MK5 FL Titanium
Silnik: 2.0 A8 EcoBlue 190KM
Rocznik: 2019, I rej. 2020
Postów: 1,311
Domyślnie Odp: czy istnieje na rynku Polskim firm produkująca Tłumik końcowy do wersji benzynow

Cytat:
Napisał miras500 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Witam panowie mam pytanko czy istnieje na rynku Polskim firm produkująca
Tłumik końcowy do wersji benzynowej mk4 2.0
Cytat:
Napisał Marek-m Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Mowa była aby znaleźć polskiego producenta więc proszę a model swojego mondka sam poszuka .Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Marek-m, chyba powinieneś przeczytać pierwszy post.Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

p.saw jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 11-08-2014, 08:23   #22
Rafał A.(antek)
FORD|AUTHORIZED
 
Zarejestrowany: 07-10-2004
Skąd: ŁÓDŹ
Model: Mondeo 4_Focus_Focus 2_Galaxy 3
Silnik: 2.5 T_2.0 16V_1.8 16V_2.0 TDCI
Rocznik: '07_'99_'06_'07
Postów: 9,187
Domyślnie Odp: czy istnieje na rynku Polskim firm produkująca Tłumik końcowy do wersji benzynow

no wiec podał producenta, i w katalogu jest ze robi do mk4
__________________
Mechanika - Elektryka! Klimatyzacja-Opony! Montaż LPG!! - Warsztat, Ul. św. Teresy 56/58 bud C
Mail: rafantek@ford-service.eu tel: 791 054 854 www.ford-service.eu
Rafał A.(antek) jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 11-08-2014, 18:24   #23
miras500
ford::average
 
Avatar miras500
 
Zarejestrowany: 21-05-2008
Skąd: JAWORZNO
Model: Ford Mondeo MK4
Silnik: 2.0 PB
Rocznik: 2007
Postów: 177
Domyślnie Odp: czy istnieje na rynku Polskim firm produkująca Tłumik końcowy do wersji benzynow

[Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]
[Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]
miras500 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 11-08-2014, 19:19   #24
Markoo
ford::advanced
 
Zarejestrowany: 26-08-2012
Model: Vectra B/Mondeo MK4
Silnik: X18XE/2.0PB LPG
Rocznik: 1997/2012
Postów: 473
Domyślnie Odp: czy istnieje na rynku Polskim firm produkująca Tłumik końcowy do wersji benzynow

Jak ładnie rynek zareagował na potrzeby Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. mam nadzieję że jednak te oryginały z pierwszego montażu nie będą masowo się rozlatywać, Bo tym to za długiego żywotu nie wróżę (choć te z pierwszego montażu to, też nie są to cuda).
Ale grunt że jest jakaś alternatywa w na przeciw ASO.
Markoo jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 03-11-2023, 07:47   #25
pastereczka
ford::beginner
 
Imię: Darek
Zarejestrowany: 28-10-2018
Skąd: Głogów
Model: Mondeo
Silnik: 1,6 Benzyna
Rocznik: 2013
Postów: 40
Domyślnie Tłumik końcowy

Witam czy ktoś już przerabiał końcowy tłumik do mondeo mk4 1.6 benzyna rok 2013 ecoboost? bo nigdzie nie mogę dostać, niby tyle tego jest ale akurat do benzyny trudno dostać.
pastereczka jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 03-11-2023, 11:08   #26
jarek33
ford::advanced
 
Imię: jarek
Zarejestrowany: 15-02-2017
Skąd: Świdnica
Model: MKI MKII MKIIIMKIV
Silnik: 2,0 1,8 2,0 1,6
Rocznik: -92, -98, -02, -14
Postów: 291
Domyślnie Odp: Tłumik końcowy ford mondeo mk4

Prosze tak na szybko
[Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]

A zapewne u każdego tłumikarza znajdzie się odpowiedni
jarek33 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 03-11-2023, 11:10   #27
klocolus
ford::professional
 
Avatar klocolus
 
Imię: Karol
Zarejestrowany: 29-08-2013
Skąd: w-wa
Model: mondeo MK4 / MK5
Silnik: 1.6 eb ~210KM / 2.0 tdci 215KM
Rocznik: 2014 / 2017
Postów: 1,551
Domyślnie Odp: Tłumik końcowy ford mondeo mk4

Ja wstawiłem sobie od 2.0 ecoboost podwójny. Myślę, że z diesla tak samo podejdzie ewentualnie trzeba będzie jakiś adapter średnic dorobić do rurek bo fabrycznie w EB jest cieniutka 48 albo 50mm. W turbo benzynie nie ma raczej filozofii, z jej punktu widzenia najlepiej bez tłumika Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Bump:
Cytat:
Napisał jarek33 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
https://allegro.pl/oferta/tlumik-kon...ma-13130132022
To akurat jest do wolnossącej 1.6 i 2.0, mogą być różnice.
klocolus jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 04-11-2023, 20:56   #28
pastereczka
ford::beginner
 
Imię: Darek
Zarejestrowany: 28-10-2018
Skąd: Głogów
Model: Mondeo
Silnik: 1,6 Benzyna
Rocznik: 2013
Postów: 40
Domyślnie Odp: czy istnieje na rynku Polskim firm produkująca Tłumik końcowy do wersji benzynow

Właśnie te z allegro nie podejdą ,byłem u Gościa który się zajmuję tłumikami i Mi powiedział że może taki założyć ale na moja odpowiedzialność , bo albo średnica za mała albo może po prostu być zamulony, znalazł w inter carsie ale cena 1600 ich pogięło! po parametrach właśnie z inter szukał i nie mógł znaleźć, a ma dużo dostawców i nie maja, to jest chore że to tego silnika nie ma końcowego tłumika, dlatego pytam czy któs może już wymieniał w mk4 z tym silnikiem.
pastereczka jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 04-11-2023, 21:34   #29
klocolus
ford::professional
 
Avatar klocolus
 
Imię: Karol
Zarejestrowany: 29-08-2013
Skąd: w-wa
Model: mondeo MK4 / MK5
Silnik: 1.6 eb ~210KM / 2.0 tdci 215KM
Rocznik: 2014 / 2017
Postów: 1,551
Domyślnie Odp: czy istnieje na rynku Polskim firm produkująca Tłumik końcowy do wersji benzynow

Cytat:
Napisał pastereczka Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Właśnie te z allegro nie podejdą ,byłem u Gościa który się zajmuję tłumikami i Mi powiedział że może taki założyć ale na moja odpowiedzialność , bo albo średnica za mała albo może po prostu być zamulony, znalazł w inter carsie ale cena 1600 ich pogięło! po parametrach właśnie z inter szukał i nie mógł znaleźć, a ma dużo dostawców i nie maja, to jest chore że to tego silnika nie ma końcowego tłumika, dlatego pytam czy któs może już wymieniał w mk4 z tym silnikiem.
Mówię, od diesla raczej nie będzie zły, dorobić adapter z 50mm na 60mm i powinno śmigać. Ewentualnie z całą rurą 60 od tłumika środkowego to będzie miał trochę lepiej pooddychać
klocolus jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz



Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 00:46.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.