Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Samochody > Ford Kuga
Rejestracja FAQ Kalendarz Dzisiejsze posty Szukaj

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 20-09-2014, 18:52   #21
apko
ford::beginner
 
Imię: PIOTR
Zarejestrowany: 21-07-2014
Skąd: WW
Model: KUGA
Silnik: 1.6
Rocznik: 2014
Postów: 11
Domyślnie Odp: Benzyna + automat = wrażenia

Cytat:
Napisał androzek49 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Niestety zostaje jakiś VW z DSG i TSI. Mówię niestety bo na forach o jednym i drugim jest dużo...Jeśli jednak kupisz z przedłużoną gwarancją do np. 5 lat jest szansa ,że usterki nie będą Ciebie przerażać. Mnie ciężko by było przesiąść się na atmosferyczną benzynę ( Mazda CX-5 ) ale turbo jak najbardziej. Jeździłem Skodą z 1.4 TSI 180 KM - przepysznie ,ale 10 l/100 km musi brać. Tak więc zostaje Tiguan,trochę podobny do hitlerowskiego hełmu podobnie jak Audi Q. O gustach się nie dyskutuje. U mnie odpadł ze względu na wygląd. daj sobie spokój z BMW używkami - przerost formy nad treścią zwłaszcza te X.
No mam teraz 1.8TSI 180KM z DSG, ale zachciało mi się SUVa. Nie chcę nic z serii VW. W skodzie są niekończące problemy z elektroniką ciągle się coś wiesza, a tylko serwis potrafi skasować błędy.
Takie są choroby dzieciństwa, do tego dochodzi ochrona komponentów, i z tym długo nic się nie da zrobić, a nie lubię być skazany na serwis fabryczny, szczególnie gdy mnie do tego zmuszają. Na razie jest gwarancja, więc tracę tylko czas, a potem dojdą jeszcze pieniądze...

apko jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 21-09-2014, 05:43   #22
guzziec
ford::average
 
Zarejestrowany: 13-08-2009
Skąd: Będzin
Model: mondeo
Silnik: 2.0 TDCi
Rocznik: 2008
Postów: 54
Domyślnie Odp: Benzyna + automat = wrażenia

A dla czego nie bierzesz pod uwagę Hondy ??? Fakt że trzeba wyłożyć około 130 tyś, ale autko prawie kompletnie wyposażone Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. No i według obiegowych opinii nie do zajechania Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
guzziec jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 21-09-2014, 06:49   #23
apko
ford::beginner
 
Imię: PIOTR
Zarejestrowany: 21-07-2014
Skąd: WW
Model: KUGA
Silnik: 1.6
Rocznik: 2014
Postów: 11
Domyślnie Odp: Benzyna + automat = wrażenia

Cytat:
Napisał guzziec Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
A dla czego nie bierzesz pod uwagę Hondy ??? Fakt że trzeba wyłożyć około 130 tyś, ale autko prawie kompletnie wyposażone Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. No i według obiegowych opinii nie do zajechania Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Honda to była moja miłość, nawet miałem jakiś czas starego Acorda 1.8, ale odkąd mają nowego stylistę to przestały mi się podobać, dziwnie te samochody wyglądają, no ale to pewnie rzecz gustu jednym się podobają a ja jestem ten inny... Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
apko jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 21-09-2014, 10:54   #24
jankowalski973
ford::advanced
 
Avatar jankowalski973
 
Imię: Jan
Zarejestrowany: 23-01-2013
Model: Kuga
Silnik: 1.6 150KM
Rocznik: 2013
Postów: 365
Domyślnie Odp: Benzyna + automat = wrażenia

Cytat:
Napisał apko Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
... chcę benzynę w automacie...
manual-a w ogóle nie bierzesz pod uwagę?
jankowalski973 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 21-09-2014, 13:24   #25
Atlis
ford::professional
 
Avatar Atlis
 
Imię: Marian
Zarejestrowany: 19-07-2013
Skąd: Szczecin
Model: Focke-Wulf
Silnik: 1.6EB 207KM/333Nm
Rocznik: 2011
Postów: 1,389
Domyślnie Odp: Benzyna + automat = wrażenia

Może nie może.
Atlis jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 21-09-2014, 19:55   #26
apko
ford::beginner
 
Imię: PIOTR
Zarejestrowany: 21-07-2014
Skąd: WW
Model: KUGA
Silnik: 1.6
Rocznik: 2014
Postów: 11
Domyślnie Odp: Benzyna + automat = wrażenia

Może to głupie, ale zasmakowałem lenistwa i mi z tym dobrze. Nie chcę manuala bo przyzwyczaiłem się do automatu...
apko jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 22-09-2014, 16:33   #27
robson3231
ford::beginner
 
Imię: Robert
Zarejestrowany: 18-02-2013
Skąd: Kielce
Model: Escape
Silnik: 1.6 182KM
Rocznik: 2013
Postów: 28
Domyślnie Odp: Benzyna + automat = wrażenia

Wtam. Ja mam zrobione 17000tys Kuga 1,6 182KM skrzynia automatuczna i po jezdzie po naszych drogach na manuala bym nie zamienil.Silnik spokoinie daje rade i spalanie nie jest wysokie trasa kielce -zakopane 500 km 7,5 l W gorach jednak lepszy jest Kuga 2.0 240KM wieksza moc.

Ostatnio edytowane przez robson3231 ; 24-09-2014 o 17:30
robson3231 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 22-09-2014, 19:57   #28
apko
ford::beginner
 
Imię: PIOTR
Zarejestrowany: 21-07-2014
Skąd: WW
Model: KUGA
Silnik: 1.6
Rocznik: 2014
Postów: 11
Domyślnie Odp: Benzyna + automat = wrażenia

Cytat:
Napisał robson3231 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Wtam. Ja mam zrobione 17000tys Kuga 1,6 182KM skrzynia automatuczna i po jezdzie po naszych drogach na manuala bym nie zamienil.Silnik spokoinie daje rade i spalanie nie jest wysokie trasa kielce -zakopane 500 km 7,5 l W gorach jednak lepszy jest Kuga 2.0 240KM wieksza moc.
A jest coś co Ci się nie podoba w pracy zespołu napędowego?
apko jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 26-09-2014, 19:48   #29
PiotrKuga
ford::amateur
 
Imię: Piotr
Zarejestrowany: 25-09-2014
Skąd: Bielsko
Model: Kuga
Silnik: 2
Rocznik: 2014
Postów: 5
Domyślnie Odp: Benzyna + automat = wrażenia

Salon w Tychach ma taka do testów
a przynajmniej miał bo tam nią jeździłem
dla mnie dramat i chyba nie była to tylko moja opinia
kupiłem 2.0 163 PowerShift i powiem że się sprawuje
tama po prostu zamulała moim zdaniem źle dobrany moment przełożenia
PiotrKuga jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 28-09-2014, 09:34   #30
terex78
ford::beginner
 
Imię: Grzegorz
Zarejestrowany: 12-08-2014
Model: Kuga II
Silnik: 1,6T 180km 4X4 aut.
Rocznik: 2014
Postów: 16
Domyślnie Odp: Benzyna + automat = wrażenia

Kurcze panowie az tak zle jest?Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Ja jakiegoś dużego doświadczenia z automatem nie mam ale na jezdzeie próbnej nawet fajnie mi się jezdzilo i dlatego się zdecydowałem na automata, a tu takie opinie!!!
terex78 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz



Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 15:43.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.