Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Samochody > Ford Mondeo
Rejestracja FAQ Kalendarz Dzisiejsze posty Szukaj

Komunikaty

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 31-03-2015, 13:45   #31
piter2010
ford::average
 
Avatar piter2010
 
Imię: Piotr
Zarejestrowany: 25-09-2010
Skąd: Sosnowiec
Model: Ford mondeo mk4 2007
Silnik: 2.0 TDCI 143KM
Rocznik: 2007
Postów: 136
Smile Odp: Wymiana halogenów na wersję ST - gdzie kupić najtaniej

Cytat:
Napisał artur1970 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
U mnie już są Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Kolego,jak możesz to wrzuciłbyś fotki,jak Ci wyszło po modyfikacji,jestem bardzo ciekawy jak Ci się udał tuning Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Pozdrawiam.

piter2010 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 31-03-2015, 13:51   #32
ethernal
ford::professional
 
Avatar ethernal
 
Imię: Hans Joerg von Wafell
Zarejestrowany: 29-12-2008
Skąd: Racibórz
Model: Mondeo Mk4
Silnik: 2.5t
Rocznik: 2007
Postów: 1,423
Domyślnie Odp: Wymiana halogenów na wersję ST - gdzie kupić najtaniej

Do mnie też dzisiaj dotarły... Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
__________________
FORD MONDEO Mk4
ethernal jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 31-03-2015, 16:01   #33
artur1970
ford::expert
 
Avatar artur1970
 
Imię: Artur
Zarejestrowany: 07-08-2012
Skąd: Kraków
Model: było Mondeo mk4, jest Fiesta mk7, EDGE
Silnik: 1.25 , 2.0
Rocznik: 2014, 2019
Postów: 3,027
Domyślnie Odp: Wymiana halogenów na wersję ST - gdzie kupić najtaniej

Cytat:
Napisał piter2010 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Kolego,jak możesz to wrzuciłbyś fotki,jak Ci wyszło po modyfikacji,jestem bardzo ciekawy jak Ci się udał tuning Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Pozdrawiam.
Może być kłopot z szybkim wrzuceniem fotek ponieważ robię cały pakiet ST Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Mam wszystkie elememnty:

Grill i spojler przód
halogeny
progi
dokładkę tylnego zderzaka - i tutaj zonkGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. ponieważ producent nie przewidział dokładki do sedana zakupiłem dokładkę do HB i teraz kombinuję jak ją dopasować brakuje po 3-5 cm.
artur1970 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 31-03-2015, 17:40   #34
klajgus
ford::advanced
 
Imię: Andrzej
Zarejestrowany: 10-11-2011
Skąd: Berlin/Gorzow Wlkp (okolice)
Model: Mondeo MK4 - MK5
Silnik: 2.5 T 275KM/391Nm -2.0 TDCI 150KM
Rocznik: 2008- 2017
Postów: 288
Domyślnie Odp: Wymiana halogenów na wersję ST - gdzie kupić najtaniej

Mam i Ja Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. właśnie przywiózł kurier Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
__________________
Było 216 KM /329Nm jest 275KM/391Nm
klajgus jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 31-03-2015, 18:08   #35
michalj1983
ford::average
 
Imię: Michał
Zarejestrowany: 13-12-2014
Skąd: Tomaszów Lubelski(Polska), Koewacht(Nederland)
Model: MONDEO Titanium
Silnik: 2.0 TDCi
Rocznik: 2008
Postów: 139
Domyślnie Odp: Wymiana halogenów na wersję ST - gdzie kupić najtaniej

Mam i ja :-)
O taki tył ci chodziło artur1970?
[Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]
mi udało się wyrwać zderzak z grillem dolnym z miejscami na świtła do jazdy dziennej za 610 zł z przesyłką.
[Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]
Mam już na oku tylny ale problem pojawia się z dokładkami na progi
michalj1983 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 31-03-2015, 19:05   #36
piter2010
ford::average
 
Avatar piter2010
 
Imię: Piotr
Zarejestrowany: 25-09-2010
Skąd: Sosnowiec
Model: Ford mondeo mk4 2007
Silnik: 2.0 TDCI 143KM
Rocznik: 2007
Postów: 136
Smile Odp: Wymiana halogenów na wersję ST - gdzie kupić najtaniej

Cytat:
Napisał artur1970 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Może być kłopot z szybkim wrzuceniem fotek ponieważ robię cały pakiet ST Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Mam wszystkie elememnty:

Grill i spojler przód
halogeny
progi
dokładkę tylnego zderzaka - i tutaj zonkGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. ponieważ producent nie przewidział dokładki do sedana zakupiłem dokładkę do HB i teraz kombinuję jak ją dopasować brakuje po 3-5 cm.
Nie o to mi chodziło,aby szybko wrzucić fotkiGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. byłem i jestem ciekawy jak Ci wyszła modyfikacja,ale nic na siłę,bądźmy cierpliwi.Przy okazji jeśli znajdziesz odrobinę czasu,to miło było by obejrzeć efekty Twojej pracy i jak się sam mondek prezentuje po Tuningu.Życzę owocnej pracy,oraz szczękopadu po wykonanej pracyGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Pozdrawiam
piter2010 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 31-03-2015, 19:28   #37
artur1970
ford::expert
 
Avatar artur1970
 
Imię: Artur
Zarejestrowany: 07-08-2012
Skąd: Kraków
Model: było Mondeo mk4, jest Fiesta mk7, EDGE
Silnik: 1.25 , 2.0
Rocznik: 2014, 2019
Postów: 3,027
Domyślnie Odp: Wymiana halogenów na wersję ST - gdzie kupić najtaniej

Cytat:
Napisał michalj1983 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Mam i ja :-)
O taki tył ci chodziło artur1970?
[Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]
mi udało się wyrwać zderzak z grillem dolnym z miejscami na świtła do jazdy dziennej za 610 zł z przesyłką.
[Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]
Mam już na oku tylny ale problem pojawia się z dokładkami na progi
Zderzak do HB i sedan to dwie różne części.

Mi udało się kupić trochę taniej Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

[Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]

tutaj masz opis moich bojów.

Progi kupiłem w ASO Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. ale była promocja Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
artur1970 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 31-03-2015, 20:15   #38
michalj1983
ford::average
 
Imię: Michał
Zarejestrowany: 13-12-2014
Skąd: Tomaszów Lubelski(Polska), Koewacht(Nederland)
Model: MONDEO Titanium
Silnik: 2.0 TDCi
Rocznik: 2008
Postów: 139
Domyślnie Odp: Wymiana halogenów na wersję ST - gdzie kupić najtaniej

A można wiedzieć ile w promocji kosztowały?
Kolego ja kupiłem taki kompletny zderzak więc tylko lakierowanie i montaż bo jak widziałem ceny samych atrap to wolałem zakupić komplet
michalj1983 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 31-03-2015, 21:14   #39
ethernal
ford::professional
 
Avatar ethernal
 
Imię: Hans Joerg von Wafell
Zarejestrowany: 29-12-2008
Skąd: Racibórz
Model: Mondeo Mk4
Silnik: 2.5t
Rocznik: 2007
Postów: 1,423
Domyślnie Odp: Wymiana halogenów na wersję ST - gdzie kupić najtaniej

@michajl1983, przecież Artur podał link do tematu gdzie wszystko jest opisane, ceny również Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
__________________
FORD MONDEO Mk4
ethernal jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 31-03-2015, 21:23   #40
leszcz
FCP member
 
Avatar leszcz
 
Imię: Tomi
Zarejestrowany: 31-10-2005
Skąd: Osielsko
Model: FUSION 4x4
Silnik: 2.0EB
Rocznik: 2020
Postów: 7,169
Domyślnie Odp: Wymiana halogenów na wersję ST - gdzie kupić najtaniej

Cytat:
Napisał bruneros Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
to to ja sie przyznam, że z niecierpliwością czekam az ktos to zamontuje od titanium
szkoda ze nie pasuje do polifta Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. ze zdjęć wywnioskowałem bo wszystkie ze zdjęcia są przedliftami Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.((
__________________
Moja zabawa z nawigacjami
Moje mody we własnym aucie - C+/Tempomat/ACC/BLISS/CTA/CHIP/SYNC2>SYNC3 LOGA stacji Radiowych w SYNC3 bez wymiany ACMa Licznik USA na PL i inne zabawy
leszcz jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz



Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 12:12.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.