Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Forum Ogólne > Ford Garage > Sprzęt Audio/CB/GPS
Rejestracja FAQ Kalendarz Dzisiejsze posty Szukaj

Komunikaty

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 01-05-2008, 12:45   #51
arttechnet
ford::amateur
 
Zarejestrowany: 13-04-2008
Postów: 9
Domyślnie Re: NAWIGACJA DENSO - co powinieneś wiedzieć

do vtec
co Ci się nie podoba że się pytam , goń kolego do ASO z każdą pierdołą jak cię stać ja wolę wydać kasę na inne przyjemności a nie dorabiać zdzierców z ASO ,

do MDMcapital

kolego podałeś mi temat i powiedz co on wnosi do mojego zapytania to po pierwsze , a po drugie byłem w ASO i za darmo kodu do radia nie podali tylko skasowali mnie 100zł , więc po co podajesz takie bzdury i jeszcze piszesz o czytaniu ze zrozumieniem , sam zacznij czytać o co kto pyta , piszesz również o ładzie i pożądku to napisz jeszcze o wprowadzaniu w błąd innych forumowiczów.

Pomału widzę że to forum to cwaniacy którzy tylko się wymondrzać się potrafią i nic więcej , chyba że pracują w ASO FORDA :-) , no to może mi ktoś powie po co jest te forum , po to żeby namawiać na wizytę w ASO forda? . czy po to żeby sobie coś podpowiedzieć czy pomóc , ja w odróżnieniu od innych jak czegoś nie wiem to nie pisze czegoś w rodzaju " jedź do ASO " , chyba że forum to reklama dla salonów ASO ,


Załosne !!!

arttechnet jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 01-05-2008, 19:59   #52
mkrawcz1
ford::beginner
 
Zarejestrowany: 25-10-2007
Skąd: Warszawa
Model: Mitsubishi Lancer/Outlander
Silnik: 1.8/2.0
Rocznik: 2009/2010
Postów: 26
Domyślnie Re: NAWIGACJA DENSO - co powinieneś wiedzieć

A może nie "cwaniacy", tylko ludzie z trochę większym od Twojego doświadczeniem, którzy wiedzą, że pewne rzeczy nie są do zrobienia poza serwisem fabrycznym. Skoro Ci się nie podoba, to po co czytasz i piszesz?
mkrawcz1 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 01-05-2008, 21:00   #53
Czarnyturek
 
Postów: n/a
Domyślnie Re: NAWIGACJA DENSO - co powinieneś wiedzieć

Witam,

czy posiadając fabrycznie zamontowaną nawigację TravelPilot EX jestem w stanie podmienić ją na dużą kolorową DENSO ??

Pozdrawiam
  Odpowiedź z Cytatem
Stary 02-05-2008, 10:25   #54
MDMcapital
ford::advanced
 
Avatar MDMcapital
 
Imię: Darek
Zarejestrowany: 07-01-2007
Skąd: Gdańsk
Model: MONDEO MK IV
Silnik: TDCI
Rocznik: 2009
Postów: 252
Domyślnie Re: NAWIGACJA DENSO - co powinieneś wiedzieć

Cytat:
Napisał arttechnet
do vtec
co Ci się nie podoba że się pytam , goń kolego do ASO z każdą pierdołą jak cię stać ja wolę wydać kasę na inne przyjemności a nie dorabiać zdzierców z ASO ,

do MDMcapital

kolego podałeś mi temat i powiedz co on wnosi do mojego zapytania to po pierwsze , a po drugie byłem w ASO i za darmo kodu do radia nie podali tylko skasowali mnie 100zł , więc po co podajesz takie bzdury i jeszcze piszesz o czytaniu ze zrozumieniem , sam zacznij czytać o co kto pyta , piszesz również o ładzie i pożądku to napisz jeszcze o wprowadzaniu w błąd innych forumowiczów.

Pomału widzę że to forum to cwaniacy którzy tylko się wymondrzać się potrafią i nic więcej , chyba że pracują w ASO FORDA :-) , no to może mi ktoś powie po co jest te forum , po to żeby namawiać na wizytę w ASO forda? . czy po to żeby sobie coś podpowiedzieć czy pomóc , ja w odróżnieniu od innych jak czegoś nie wiem to nie pisze czegoś w rodzaju " jedź do ASO " , chyba że forum to reklama dla salonów ASO ,


Załosne !
SKORO WIESZ co i jak to po .... pytasz ?
Stać Cię na autko za ..dziesiąt tysięcy a 100 za wizytę w serwisie to kosmos - kup sobie trabanta i wszystko Ci naprawi każdy serwisant kosiarek

Autoryzowany to nie musi znaczyć np ten u którego byłeś (być może taki sam sknera i kombinator), dostęp do bazy FORD-a nt. sprzętu i wszystkiego co jest z nim związane umożliwia uzyskanie kodu PIN do radia po nr fabrycznym samochodu lub podzespołu.
To tyle

Tobie kolego radzę wróżenie z fusów lub jasnowidza - bo na taką pomoc liczysz.
I jeszcze jedno - skoro kupiłeś TANIO od cwaniaków nazywanych importerami bez niezbędnych dokumentów - teraz nie będziesz miał tanio
__________________
Był :GHIA Tiptronik, FULL wypas CZARNY NAVI Denso Mapa EU+PL 2010
Jest MK4 kombi
MDMcapital jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 04-05-2008, 11:04   #55
vtec
ford::advanced
 
Avatar vtec
 
Zarejestrowany: 16-11-2007
Skąd: Wawa
Model: było Mondeo ST220, Focus ST MK2, ST MK3, Focus RS MK2, STi Blob PPP, jest Konik GT i inne na F
Silnik: 2.0-5.0
Rocznik: 2015 wzwyż
Postów: 372
Domyślnie Re: NAWIGACJA DENSO - co powinieneś wiedzieć

Cytat:
Napisał arttechnet
do vtec
co Ci się nie podoba że się pytam , goń kolego do ASO z każdą pierdołą jak cię stać ja wolę wydać kasę na inne przyjemności a nie dorabiać zdzierców z ASO ,

do MDMcapital

kolego podałeś mi temat i powiedz co on wnosi do mojego zapytania to po pierwsze , a po drugie byłem w ASO i za darmo kodu do radia nie podali tylko skasowali mnie 100zł , więc po co podajesz takie bzdury i jeszcze piszesz o czytaniu ze zrozumieniem , sam zacznij czytać o co kto pyta , piszesz również o ładzie i pożądku to napisz jeszcze o wprowadzaniu w błąd innych forumowiczów.

Pomału widzę że to forum to cwaniacy którzy tylko się wymondrzać się potrafią i nic więcej , chyba że pracują w ASO FORDA :-) , no to może mi ktoś powie po co jest te forum , po to żeby namawiać na wizytę w ASO forda? . czy po to żeby sobie coś podpowiedzieć czy pomóc , ja w odróżnieniu od innych jak czegoś nie wiem to nie pisze czegoś w rodzaju " jedź do ASO " , chyba że forum to reklama dla salonów ASO ,


Załosne !
Brak słów. Kolega MDM napisal to co trzeba, takze nie bede powtarzal sie. Powtorze tylko to co wczesniej, tj. znalazl sie jakis 'ćwok', który zasmieca konkretny temat, ktory jak malo który jest bdb opisany, a takze zalozony przez osobe, ktora na ten temat ma ogromna wiedze i sluzy pomoca. Natomiast kolega MDM nie jest cudotworca i magikiem, a takze nie pracuje w PCK, a to widze niektórych boli.
__________________
Wracam do Forda
vtec jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 04-05-2008, 12:55   #56
Assan
ford::expert
 
Avatar Assan
 
Zarejestrowany: 14-03-2005
Skąd: Uurainen (Fin)
Model: Focus , Suzuki DL 650 V-Strom
Silnik: 1,6 , 650
Rocznik: 1999 , 2005
Postów: 3,325
Domyślnie Re: NAWIGACJA DENSO - co powinieneś wiedzieć

Wróćcie panowie do tematu, arttechnet, dostał PW jeśli się nie zastosuje to załatwimy to inaczej
Assan jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 04-05-2008, 23:06   #57
Dziaby
ford::beginner
 
Zarejestrowany: 28-04-2008
Model: Focus MK3
Silnik: 1.6 tdci 95KM (T3DA)
Rocznik: 2012
Postów: 24
Domyślnie Re: NAWIGACJA DENSO - co powinieneś wiedzieć

Cytat:
Napisał MDMcapital
Dostępne mapy:
FORD 2006/07 nr 464210-6530 cała EU oprócz PL itd.
Mapa TOYOTY 2006/07 nr 86271-70V801 ma bardzo małe pokrycie - ale miasta są praktycznie SUPER
Mapa TOYOTY 2007/08 nr 86217-70W040 - sprawdzałem nawet małe wioski są, niestety nie gada ale do wybranego celu prowadzi idealnie
Czyli to znaczy, że w Mapie TOYOTY 2006/07 nr 86271-70V801 speaker gada?
Czy w żadnej nie ma dźwięków??
Dziaby jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 05-05-2008, 10:58   #58
MDMcapital
ford::advanced
 
Avatar MDMcapital
 
Imię: Darek
Zarejestrowany: 07-01-2007
Skąd: Gdańsk
Model: MONDEO MK IV
Silnik: TDCI
Rocznik: 2009
Postów: 252
Domyślnie Re: NAWIGACJA DENSO - co powinieneś wiedzieć

Toyota ma troszke inne urządzenie, a tym samym i funkcje są inaczej obsługiwane
__________________
Był :GHIA Tiptronik, FULL wypas CZARNY NAVI Denso Mapa EU+PL 2010
Jest MK4 kombi
MDMcapital jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 05-05-2008, 11:30   #59
szegadlo
ford::beginner
 
Zarejestrowany: 27-02-2008
Skąd: Warszawa
Postów: 17
Domyślnie Re: NAWIGACJA DENSO - co powinieneś wiedzieć

... co nie znaczy, że przy odrobinie sprytu nie dałoby się tego uruchomić w ten,
czy inny sposób.
Mam zamiar popróbować, gdy tylko dostanę w swoje ręcę płytkę Toyoty 07/08 na Polskę.

Pozdrawiam,
S.
__________________
Jest!
TDCI 130KM Viva X 2005r.
Lubię go.
szegadlo jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 05-05-2008, 16:51   #60
Dziaby
ford::beginner
 
Zarejestrowany: 28-04-2008
Model: Focus MK3
Silnik: 1.6 tdci 95KM (T3DA)
Rocznik: 2012
Postów: 24
Domyślnie Re: NAWIGACJA DENSO - co powinieneś wiedzieć

Cytat:
Napisał szegadlo
... co nie znaczy, że przy odrobinie sprytu nie dałoby się tego uruchomić w ten,
czy inny sposób.
Mam zamiar popróbować, gdy tylko dostanę w swoje ręcę płytkę Toyoty 07/08 na Polskę.

Pozdrawiam,
S.
To daj znać jak już coś osiągniesz nowego.

P.S. U mnie mapy Toyoty zadziałały bez updatu softu. Włożyłem płytę wybrałem z menu PL i jest, działa (bez głosu - ale działa)
Czy o wyświetlaniu 3D też mam zapomnieć?
Dziaby jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz

Tagi
denso , focus , ford , map , nawigacja , radio , s-max , tmc



Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 00:59.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.